Back To Top

Diğer Elazığ Haberleri

Bakan Selçuk: “Eğitim hayatımızda neyi, nasıl yapacağımızı somut olarak ortaya koymuş olacağız\
Bakan Selçuk: “Eğitim hayatımızda neyi, nasıl yapacağımızı somut olarak ortaya koymuş olacağız" Şubat ayında 2 tane büyük çalışmaları olacağını belirten Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Mart, Nisan ve Mayıs ayında olmak üzere her ay devam edecek.
Elazığ’da baba-oğlun araçları kundaklandı
Elazığ’da baba-oğlun araçları kundaklandı Elazığ’da 15 gün arayla baba ve oğlunun araçları kimliği belirsiz kişilerce yakıldı.
Elazığspor 20 futbolcuyla Şanlıurfa’ya gitti
Elazığspor 20 futbolcuyla Şanlıurfa’ya gitti Elazığspor 20 futbolcu ile Gençlerbirliği ile oynayacağı karışlaşma için Şanlıurfa’ya gitti.
Bakan Selçuk: “Eğitimde bir şey yapmak istiyorsak, yerel yönetimlerle çok güçlü işbirliğine ihtiyacımız var”
Bakan Selçuk: “Eğitimde bir şey yapmak istiyorsak, yerel yönetimlerle çok güçlü işbirliğine ihtiyacımız var” Milli Eğitim Bakanlığının anahtar kelimelerinden birinin yerel yönetimler olduğunu belirten Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Eğitim dediğimiz şey temelde yerel....
Elazığspor Teknik Direktörü Altın’dan destek çağrısı
Elazığspor Teknik Direktörü Altın’dan destek çağrısı İç saha maçlarını stadyumu yıkım aşamasında olduğu için Şanlıurfa’da oynayan Elazığspor’da Teknik Direktör Erhan Altın, taraftarı birinci adam olarak gördüğünü ve....
Elazığ’da \
Elazığ’da "Gençliğe Değer" projesi Elazığ’da "Gençliğe Değer" projesi kapsamında müftülük personeline seminer verildi.
Telgrafla başlayan 58 yıllık \
Telgrafla başlayan 58 yıllık "Huzurlu aşk" Elazığlı Hamdullah Haki Beşe, 58 yıl önce annesinin çektiği "Acele gel, seni nişanladık" telgrafı ile nikaha kadar hiç görmediği eşi Emine Beşe’nin elini hiç bırakmadı.
Elazığspor’un yeni hocası Erhan Altın ilk idmanına çıktı
Elazığspor’un yeni hocası Erhan Altın ilk idmanına çıktı Elazığspor’un başında ilk antrenmanına çıkan Teknik Direktör Erhan Altın, önlerinde 13 maç 39 puan olduğuna dikkat çekerek, en azından 20-21 puanına talip olduklarını,....
Elazığ’da rehber öğretmenlere \
Elazığ’da rehber öğretmenlere "Koruyucu Aile" anlatıldı Elazığ’da rehber öğretmenlere "Koruyucu Aile" anlatıldı.
Elazığ’da \
Elazığ’da "İç Sular Su Ürünleri Çalıştayı" Elazığ’da "İç Sular Su Ürünleri Çalıştayı" başladı.
Vali Kaldırım;\
Vali Kaldırım;"Elazığ ne kadar başarılı olursa, Türkiye o kadar başarılı olur" Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesini ziyaret eden Vali Çetin Oktay Kaldırım, Türkiye’nin başarısının illerden geçtiğini belirterek, Elazığ....
Geri gelirken, otomobile çarptı kaçtı
Geri gelirken, otomobile çarptı kaçtı Elazığ’da park halindeki otomobile geri gelirken çarpan ticari taksi kaçtı, o anlar kameraya yansıdı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN