Back To Top
Acun Ilıcalı tehdit altında

Acun Ilıcalı tehdit altında

Acun Ilıcalı tehdit altında
- A +

Ömür Gedik karakoldan çıktıktan sonra Murat Özdemir ile ilgili Acun Ilıcalı'yı uyardı

Ömür Gedik karakoldan çıktıktan sonra Murat Özdemir ile ilgili Acun Ilıcalı'yı uyardı. Gedik karakolda duyduklarından sonra 'Acun Ilıcalı tehdit altında' dedi. Haberimizde Ömür Gedik'in Acun için ne dediğinin detaylarını bulabilir Murat Özdemir'in gözaltına alındığı karakolda yaşananları öğrenebilirsiniz. 

ÖMÜR GEDİK'TEN ACUN ILICALI UYARISI

Ömür Gedik papağana işkence yapmaktan gözaltına alınan Murat Özdemirin tutulduğu karakola gitti. Ömür Gedik karakolda gördüklerini açıkladı. Ömür Gedik murat Özdemir'in papağan ile aynı karakolda olduğunu ve polislere ' o papağanı getirin onu yiyeceğim' dediğini aktardı. Ömür Gedik acun Ilıcalı tehdit altında olduğunu da söyledi. 

Yükleniyor...

MasterChef yarışmasından diskalifiye olan Murat Özdemir'in sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntülerinin ardından gözaltına alınmıştı. Karakola giden Ömür Gedik yaşananları canlı yayında anlattı.MasterChef yarışmasından diskalifiye olan Murat Özdemir skandal bir görüntü paylaştı. Özdemir'in Instagram hesabından paylaştığı video infial yarattı. O görüntüye birçok sosyal medya kullanıcısı gibi ünlüler de çok sert tepki gösterdi.

18-12/18/mur-gedik-acun.jpg

2. Sayfa programına konuk olan Ömür Gedik ise yaşananları canlı yayında anlattı.“Dün gece çeşitli davetler vardı. Bir anda herkes konuşmaya başladı. Açılışı bırakıp karakola gittim. Şikayet yapılan karakol başkaydı, gözaltı karakolu başka. Papağan bir odada kilitliydi. Hayvan karanlık bir odadaydı. Yanına insan girdiğinde o videoda gördüğünüz sesleri çıkarıyordu. Biraz yanında oturdum. Yaşadığı inanılmaz bir travmaydı.

Sonra Murat’ı karakoldan çıkarıp sağlık kontrolüne götürdüler. Geril geldiğinde polislerle inanılmaz bir itiş kakış yaşadı. ‘Acun! Acun!’ diye bağırıyordu.”

MURAT ÖZDEMİR ACUN ACUN DİYE BAĞIRIYORDU

Ömür Gedik yaptığı açıklamada Murat Özdemir ve papağanın aynı karakolda olduğunu açıkladı. Öyle bir şey ki, papağan ile aynı karakolda. Sorgu sırasında polislere “Getirin o papağanı, ben pişirip yiyeceğim. Spor yapıyorum proteine ihtiyacım var” diyordu.Belki de şova devam ediyor…

18-12/18/mur-gedik-acun-ilicali.jpg

Bence Acun da tehlike altında. 3 metre vardı aramızda ben ürktüm…" "Bu cins papağanlar 60-70 yıl yaşıyor. Bu cinsin 10 yaşındaki çocuğun zekasına sahip olduğu ve kendilerine yapılan hiçbir şeyi unutmadığı biliniyor. Muhtemelen bu vahşi doğadan kaçan olarak yakalanıp getirilmiş. Düşünsenize muhteşem bir doğada özgürken, gelip bunun eline düşüyorsunuz. Birazdan Murat’ın evine ekiplerle gidecekler. Evdeki hayvanları alacaklar. Murat hala karakolda. Sorguda… Maalesef hayvana şiddetten asla ceza almayacak. Para cezası uygulanacak. Keşke bu yasa şu anda çıkmış olsaydı."

"Murat ile göz göze gelmedim. Havaya bakıp Acun! Acun! Diye bağırıyordu. İnsanlar galeyana gelmiş durumda. Polise karşı direnmekten ya da Acun’u tehdit etmekten belki tutuklanabilir… Ama hayvana karşı şiddetten ceza almayacak. Eşine, kızına, evdeki kediye, sokaktaki hayvanlara kötü davrandığı biliniyor… Papağan şuanda devlet tarafından el konuldu. Röntgeninin çekildiğini öğrendim. Kırıkları varmış." 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN