Emeklilere müjde! O banka emekli vatandaşlara 8 bin TL promosyon ödemesi yapıyor

Emeklilere müjde! O banka emekli vatandaşlara 8 bin TL promosyon ödemesi yapıyor

Emekli vatandaşların promosyon araştırmaları devam ediyor. Peki emekli vatandaşa en yüksek promosyonu verecek olan TEB promosyon miktarı ne kadar? Tüm detaylar haberimizde.

Emekli vatandaşlar maaşlarını taşımadan önce bankaların promosyon miktarlarını araştırıyor. TEB ise promosyon miktarını güncelleyerek emekli vatandaşların yüzünü güldürdü. Peki TEB emekli promosyonu ne kadar? TEB emekli promosyon şartları nedir? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

TEB EMEKLİ PROMOSYONU

TEB emekli vatandaşlara verilecek promosyon ile ilgili yeni bir açıklamada bulundu. Promosyon alacak olan vatandaşların yanında yakınlarını da bankaya getiren her kişi için 250 TL, toplam 500 TL ek ödeme alma imkanı sunuluyor. TEB emekli promosyonu 1 Eylül 2022 tarihinden itibaren emekli maaşı almaya başlayan müşteriler için geçerli olacak. Emekli vatandaşlar maaşlarını bankaya taşıdıktan sonra 3 senelik maaşını bankadan alma sözü vermeli ve en az 2 tane otomatik fatura talimatı verilmesi gerekiyor. Bu faturalardan birinin de mutlaka elektrik faturası olması gerektiği vurgulandı.

TEB Emekli Promosyon Tutarları ve Detayları

TEB KAMPANYASI

TEB emekli promosyonu ile ilgili ödenecek promosyon miktarını güncelledi. Edinilen bilgilere göre yeni promosyon tutarları şu şekilde; 1.500 TL'ye kadar maaş alan emekli vatandaşlara 5 bin 500 TL; 1.500 TL ve 2.500 TL'ye kadar emekli maaşı alan vatandaşlara 6 bin 750 TL; 2 bin 500 TL ve üstünde emekli maaşı alan vatandaşlara ise toplam 8 bin TL promosyon ödemesi yapılıyor. Emekli promosyonundan faydalanmak için 3 sene taahhüt ve 2 tane (biri elektrik faturası olmak şartıyla) otomatik fatura talimatı verilmesi gerekiyor. TEB emekli promosyonundan faydalanabilmek için banka şubelerine gidebilir, mobil bankacılık üzerinden promosyon başvurunuzu oluşturabilirsiniz. Emekli promosyonlardan faydalanabilmek için vatandaşların bütün maaşlarını TEB'e taşımaları gerekiyor. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN