Fahrettin Koca’dan sağlık çalışanlarını sevindiren açıklama geldi! Ödemeler 5.5000 TL’ye yükseltilecek

Fahrettin Koca’dan sağlık çalışanlarını sevindiren açıklama geldi! Ödemeler 5.5000 TL’ye yükseltilecek

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca önemli açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden detayları paylaşan Bakan Koca, aylık ödemeleri net asgari ücret seviyesine çıktığını belirtti. İntörn doktorlar ve diş hekimliği 5.sınıf öğrencilerinin ödemelerinde yeni rakamlar belli oldu. İşte konu hakkındaki tüm detaylar…

Herkesin merakla beklediği haber Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapıldı. Fahrettin Koca, intörn doktorlar ve diş hekimliği 5.sınıf öğrencilerinin aylık ödemelerinin net asgari ücret seviyesine çıkarılması için yeni yasa teklifinin Meclis’te onaylandığını dile getirdi.

MÜJDELİ HABER ÇABUK DUYULDU

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık çalışanları için yeni açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile yeni kararı açıkladı. İntörn doktorlar ve Diş Hekimliği 5.sınıf öğrencilerini ilgilendiren yasa Meclis'ten onay aldı. Bu kapsamda aylık ödemelerin net asgari ücret seviyesinde yer alması için yapılan çalışmalarda son aşamaya gelindi. Torba yasası teklifi içerisinde yer alan konu Meclis'ten geçti. Teklifin kabul edildiği haberini duyuran Bakan Koca, “Hayırlı olsun”dedi.

Fahrettin koca açıkladı

Öne Çıkanlar
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN