Mansur Yavaş 'Gençler çıkarın telefonu' diyerek duyurdu: 15 Mayıs'ta göğe bakın

ABB Başkanı Mansur Yavaş, seçim kampanyasına ait 'Mansur Yavaş 2023' uygulamasını tanıttığı videoda, "Gençler çıkarın telefonunuzu ama bu sefer uygulamamızı indirmek için" ifadelerini kullandı. Yavaş, "Uygulamayı 15 Mayıs’ta gönül rahatlığıyla silebilirsiniz. Bahar sizi bekliyor olacak. O gün telefona değil, lütfen göğe bakın" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 14 Mayıs seçimleri için hazırlanan mobil uygulamayı sosyal medya hesabından duyurdu.

Uygulamayı hazırladığı bir videoyla tanıtan Mansur Yavaş, "Gençler çıkarın telefonları' diyerek şu ifadeleri kaydetti:

15 MAYIS'TA GÖĞE BAKIN

Ama bu sefer uygulamamızı indirmek için. Mansur Yavaş 2023 seçim uygulamamızı hemen indirerek bize katılabilirsiniz. Programlardan haberdar olabilirsiniz. Arzu ederseniz de gönüllü olarak çalışmalarımıza katılabilirsiniz ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Şunu da belirteyim; uygulamayı 15 Mayıs’ta gönül rahatlığıyla silebilirsiniz. Bahar sizi bekliyor olacak. O gün telefona değil, lütfen göğe bakın.

ANLIK TAKİP

“Mansur Yavaş 2023” mobil uygulaması ile vatandaşlar; gönüllülük çalışmalarına katılabilecek, dilek/öneri/şikâyet bildiriminde bulunabilecek ve bildirimlerin durumunu anlık olarak takip edebilecek.