Metrobüste dehşet anları: Bıçaklı saldırgan 3 kişiyi yaraladı

İstanbul'da, hareket halindeki metrobüste iki grup arasında çıkan "Sen bana niye öyle dedin" tartışması arbedeye dönüştü. Taraflardan biri kavga ettiği kişiyi ve kavgayı ayırmak isteyen kişileri bıçaklayarak yaraladı. Korku dolu anlar ise bir cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Olay, saat 14.00 sıralarında Bayrampaşa Metrobüs Durağı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki grup arasında taraflardan biri diğerine "Sen bana niye öyle dedin" diyerek tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüşünce metrobüsteki vatandaşlar, kavgayı ayırmak istese de başarılı olamadı.

uuu.jpg

3 KİŞİYİ YARALADI

Taraflardan biri yanında bulundurduğu bıçağını çıkararak hem kavga ettiği kişiyi hem de kavgayı ayırmak isteyen kişileri yaraladı. Kavga nedeniyle metrobüs şoförü, Bayrampaşa durağında durdu. Vatandaşlar metrobüsü boşaltırken ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

jaj.jpg

SALDIRGAN GÖZALTINDA

Kavga nedeniyle bıçakla yaralanan 3 kişi sağlık ekipleri tarafından çevredeki hastanelere sevk edildi. Saldırgan ise metrobüs durağında bulunan güvenlik tarafından yakalandı. Saldırgan olay yerine gelen polis ekiplerine teslim edilerek gözaltına alındı. Konuya ilişkin polis ekiplerinin çalışmaları sürüyor.

Öte yandan kavga anı bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde, tarafların birbirine girdiği ve bıçakla saldırdığı anlar görülüyor.