Ayak şekliniz hangi ırktan geldiğinizi söylüyor! Mısır, Roma, Yunan, Alman… Parmaklarınızın böyleyse o ırktan olabilirsiniz...

Ayak şekliniz hangi ırktan geldiğinizi söylüyor! Mısır, Roma, Yunan, Alman… Parmaklarınızın böyleyse o ırktan olabilirsiniz...

İnsan vücudundaki bazı detaylar genetik miras hakkında ipuçları verebilir. Bu kapsamda ayak şekilleri de hangi ırktan geldiğinizi söylüyor! Mısır, Yunan, Alman, Roma ve daha nicesi… Parmaklarınızın şekline göre soyunuzun hangi ırka dayandığını öğrenebilirsiniz. Parmaklarınız böyleyse o ırktan olabilirsiniz…

Uzmanlara göre ayak parmaklarındaki uzunluk, kısalık ya da duruş insanın genetik kodları hakkında bilgi vermektedir. Her insan farklı ayak tiplerine sahip olsa da bazı araştırmalar bir kişinin ayağıyla kişiliğine ilişkin yorum yapılabileceğini söylüyor. Siz de ayak şeklinize bakarak hangi ırktan geldiğinizi öğrenebilirsiniz. Mısır ayak şekli mi, Roma ayak şekli mi, Yunan ayak şekli mi yoksa Kare ayak şekli mi? Hangisi sizsiniz gelin bakalım…

MISIR AYAK ŞEKLİ

misir.jpg

Eğer parmaklarınız görseldeki gibiyse Mısır ayak şekline sahipsiniz demektir. Buna göre ise size özel davranılmasını, ayrıcalıklı olmayı sanki bir kraliyet ailesinde geliyormuşçasına ilgi görmeyi seviyorsunuz. Her ne kadar arkadaş canlısı olsanız da aslında ketum bir kişiliğiniz var. Düşüncelerinizi kendinize saklayarak hayatınızın bir tarafını asla kimseye açmıyorsunuz. Atalarınız Mısır’dan geliyor olabilir.

ROMA AYAK ŞEKLİ

roma.jpg

Eğer parmaklarınız görseldeki gibiyse Roma ayak şekline sahipsiniz demektir. Bu kapsamda ise karizmatik, cesur ve dışa dönük bir karakteriniz var. Yeni şeyler deneyimlemeye, öğrenmeye açıksınız. Özellikle de yeni insanlar tanımaktan ve yeni kültürler öğrenmekten zevk alıyorsunuz. Öte yandan sizde çok sadık bir eş olur. Karşınızdaki insanların mutlulukları için elinizden geleni yaparsınız. Soyunuz Roma’dan geliyor olabilir!

YUNAN AYAK ŞEKLİ

yunan.jpg

Eğer parmaklarınız görseldeki gibiyse Yunan ayak şekline sahipsiniz demektir. Yunan ayak şekline sahip kişiler geneldi yaratıcılardır. Muhtemelen sizin de yaratıcı kişiliğiniz var. Öte yandan herhangi bir konu hakkında oldukça hevesli ve motive olabilirsiniz. Etrafınızdakileri de bu şekilde teşvik etmekten hoşlanıyorsunuz. Bunun yanı sıra çok fevri ve çok enerjik bir yapıya sahipsiniz.

Ayak tipiniz Alman tipine benziyorsa Zeus, Poseidon, Demeter, Artemis soyundan geliyor olabilirsiniz.

KELT AYAK ŞEKLİ

kelt.jpg

Eğer parmaklarınız görseldeki gibiyse Kare ayak şekline sahipsiniz demektir. Bu da sizin pratik, güvenilir, dürüst ve dengeli bir kişiliğe sahip olduğunu söylüyor. Karar alırken oldukça emin adımlar atarak yanlış kararlar almamak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Öte yandan karar vermeniz her ne kadar uzun sürse de tüm kalbinizle onun peşinden gidiyorsunuz. Kelt bir atanız olabilir!

ALMAN AYAK ŞEKLİ

alman.jpg

Eğer parmaklarınız görseldeki gibi bir şekle sahipse muhtemelen Açılar, Saksonlar, Franklar, Vandallar ya da Vizigotlar’ın soyundan geliyorsunuz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN