Bardağınızı tutuş tarzınız karakterinizi ortaya çıkarıyor! İşte bardağınızı tutuş tarzınıza göre kişilik testi

Bardağınızı tutuş tarzınız karakterinizi ortaya çıkarıyor! İşte bardağınızı tutuş tarzınıza göre kişilik testi

Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda bardak tutuş tarzımızın dahi karakterimizi yansıttığı ortaya çıktı. işte 4 farklı bardak tutuş şekli ve bu bardak tutuş tarzlarının karakterimiz üzerindeki etkisi...

Bilimsel araştırmalarda çoğu detay fark edilmez. Fakat bu araştırmalar sonucunda aynı zamanda bizleri şaşkınlık içerisinde bırakan bazı gerçeklerle de karşılaşabiliriz. İşte bu araştırmalar sonucunda yine herkesi şaşkınlık içerisinde bırakan bir gerçek ortaya çıktı.

Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda bardak tutuş şeklimizin dahi karakterimizi yansıttığını gözler önüne serdi.

işte 4 farklı bardak tutuş şekli ve bu bardak tutuş tarzlarının karakterimiz üzerindeki etkisi...

52ac6386-1147-4aa4-90a9-a0c96d117ea8.jpg

EĞER BARDAĞINIZI 'A' SEÇENEĞİNDEKİ GİBİ TUTUYORSANIZ...

Eğer bardağınızı 'a' seçeneğindeki gibi tutuyorsanız bu sizin iyi bir dinleyici olduğunuzu gösterir. Herkese zaman ayırıyor, kimseyi başından atmıyorsunuz. Çevrenizdekiler bir derdi olduğunda koşarak size geliyor, dertlerini size dinletmek istiyor.

Sizinle bir şey paylaşan kişiler kendilerini özel hissediyor. Siz arkadaşlığa ve aileye çok değer veriyorsunuz. Hiçbirinin üzülmesine kırılmasına dayanamıyor, kimseye hayır diyemiyorsunuz. Hayır diyememek zaman zaman sizin için yıpratıcı olabiliyor çünkü bu durum bazen kendi karakterinizle uyuşmayan şeyler yapmanıza sebep oluyor.

EĞER BARDAĞINIZI 'B' SEÇENEĞİNDEKİ GİBİ TUTUYORSANIZ...

Eğer bardağınızı 'b' seçeneğindeki gibi tutuyorsanız, bu durum sizin lider bir karaktere sahip olduğunuzu ve çevrenizdeki insanları yönlendirmeyi sevdiğinizi gösterir. Girdiğiniz her ortamda anında dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorsunuz. Hiçbir şeyden ve hiç kimseden çekinmiyor, kendi isteklerinize göre hareket ediyorsunuz. Sizin için bir şeye hayır demek zor değil çünkü başkalarının isteklerinden çok kendinize göre hareket etmekten hoşlanıyorsunuz.

Arkadaşlarınızla bir plan yaptığınız zaman genelde ne yapılacağına siz karar veriyorsunuz. Bir problem yaşandığında ilk başvurulan kişi siz oluyorsunuz çünkü anında bir çözüm yolu üretip insanları yönlendirebiliyorsunuz. Çevrenizdekiler herhangi bir sıkıntı yaşadığında ilk sizin telefonuzu çalıyor, problemler ilk olarak size danışılıyor. Etrafındakiler sizi iş bitirici olarak tanıyor!

EĞER BARDAĞINIZI 'C' SEÇENEĞİNDEKİ GİBİ TUTUYORSANIZ...

Eğer bardağınızı 'c' seçeneğindeki gibi tutuyorsanız bu sizin fazlasıyla iyimser bir insan olduğunuzu gösterir. Siz bu hayatın sadece iyi yönlerini görmeye odaklanmışsınız. Zaman zaman başına kötü olaylar gelse bile 'bunu yaşamam gerekiyormuş, tecrübe oldu' diyerek hayatınıza devam ediyorsunuz.

Hayat çok kısa, bunun farkındasınız ve her zaman hayattan tat almaya çalışıyorsunuz. Ufak şeyleri üzülmeye değer görmüyor, kendini boş yere yıpratmıyorsunuz. Tebrik ederiz!

EĞER BARDAĞINIZI 'D' SEÇENEĞİNDEKİ GİBİ TUTUYORSANIZ...

Eğer bardağınızı 'd' seçeneğindeki gibi tutuyorsanız, bu sizin her zaman 'mantıklı' kararlar alan bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir. Olaylara gerçekçi ve mantık çerçevesinde yaklaşırsınız. Hayal kurmak pek size göre bir şey değildir çünkü gerçekçi bir bakış açısına sahipsiniz.

Olayları parça parça değil bütünüyle ele alıyorsunuz, her zaman geniş bir bakış açınız var. Genelde düşünmeden hareket etmediğiniz için hayatta çok az hata yapıyorsunuz. Çevrenizdekiler sizin bu özelliğinize imreniyor ve her adımlarını size danışarak atmak istiyorlar. Başınıza gelen kötü olayları hızla çözebiliyor, mantıklı düşünceden hiçbir zaman ayrılmıyorsunuz. Hayattaki başarınız takdire şayan!

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN