Başak Mevsimi 2 burcu paranoyak yapacak! Aslan, Koç, Yay, İkizler, Terazi, Kova, Balık, Yengeç, Aslan, Boğa, Akrepler…

Başak Mevsimi 2 burcu paranoyak yapacak! Aslan, Koç, Yay, İkizler, Terazi, Kova, Balık, Yengeç, Aslan, Boğa, Akrepler…

Başak mevsimi! Koç, yay, ikizler, terazi, kova, balık, yengeç, aslan, boğa, akrepler 23 Ağustos'tan 22 Eylül 2023'e kadar Başak burcunun önünüze getirdiği fırsatlara kalbinizi ve zihninizi açabilirsiniz. Başak burcu döneminde aşk, aile ve iş anlayışınız konusunda kendinize daha fazla güvenmeye başlayacaksınız. 23 Ağustos'tan 22 Eylül 2023'e kadar ise o iki burç paranoyak olacak...

Başak mevsimi aynı zamanda Aslan mevsiminde başlattığınız her şeyi ilerletmenize de yardımcı olacaktır. Bu süre zarfında aşık olduysanız veya anlamlı ilişkiler kurduysanız, Başak burcunun varlığı sizi bir sonraki aşamaya geçmeye motive edecektir. Başak burcu yanınızdayken aksiyon modunda olacaksınız. Daha önce başlayan yaz aşkı artık gelişecek ve Başak'ın içgörüleri anlayışınızı geliştirecek. Başak'ın kalışı sırasında geri giden Uranüs resme katılırken, Başak'ın hayatınızdaki rolü daha da önemli hale gelir. Başak, sınırlarınızı korurken sizi daha açık ve ulaşılabilir olmaya teşvik eder. Özellikle yeni ilişkiler için faydalı olan düşüncelerinizi ifade etme konusunda kendinize güveneceksiniz. Bu aynı zamanda devam eden endişeleri giderme ve gerekli değişiklikleri yapma mevsimidir.

BAŞAK MEVSİMİ BURCUNUZU NASIL ETKİLEYECEK?

Başak sezonunun 23 Ağustos'tan 22 Eylül 2023'e kadar 12 burcun tamamını nasıl etkileyeceğini öğrenelim.

278927-800x533-zodiac-sign-matches-aries.webp

KOÇ (21 MART - 19 NİSAN):

23 Ağustos'tan 22 Eylül 2023'e kadar uzanan Başak mevsimi boyunca planlarınızı gerçeğe dönüştürmeye hazırsınız. İlişkinize adil bir şans verdikten sonra aslında oldukça iyi çalıştığını fark edeceksiniz. Artık denkleme biraz heyecan katmaya hazırsınız. Yeni keşfettiğiniz özgüvenle güçlenerek net sınırlar oluşturacak ve gerektiğinde kontrolü ele almak için adım atacaksınız. Başak burcunun etkisi pratik yaklaşımınızla uyum içindedir ve aşk hayatınızın karmaşıklıklarını hassasiyetle ve amaçla yönlendirmenize olanak tanır.

278928-800x533-zodiac-sign-matches-taurus.webp

BOĞA (20 NİSAN - 20 MAYIS):

Bu, ister evlilik ister birlikte yaşama olsun, daha kararlı bir duruş sergilemenin zamanı olabilir. Başak'ın detay odaklı yaklaşımını kullanarak, devam eden sorunları ustalıkla çözeceksiniz. Ek olarak, sağlığınıza ve sağlıklı yaşamınıza odaklanmak umut verici sonuçlara yol açacaktır. 23 Ağustos - 22 Eylül 2023 arasındaki Başak sezonu, aşk hayatınızın temellerini iyileştirmenize ve sağlamlaştırmanıza yardımcı olacak.

278929-800x533-zodiac-sign-matches-gemini.webp

İKİZLER (21 MAYIS - 20 HAZİRAN):

Aşk hayatınızla ilgili bir kararla boğuşuyorsanız Başak burcunun varlığı aradığınız çok ihtiyaç duyulan netliği sağlayacaktır. Başak burcunun enerjisi, kafa karışıklığını ve kaosu ortadan kaldırmanıza yardımcı olarak zihinsel berraklığı yeniden kazanmanızı sağlar. Bu yeni keşfedilen netlik, romantik ilişkiniz üzerinde olumlu bir etki yaratacak ve bir amaç ve anlayış duygusuyla ilerlemenize yardımcı olacaktır.

278930-800x533-zodiac-sign-matches-cancer.webp

YENGEÇ (21 HAZİRAN - 22 TEMMUZ):

Düzenli rutinlerin sizi ve partnerinizi birbirine yakınlaştırdığını fark edeceksiniz. Aslan mevsimi yoğun tutkuyla karakterize edilirken, Başak mevsimi ilişkinizde kalan kırışıklıkları giderme şansı sunuyor. Başak burcunun enerjisinin desteklediği ve teşvik ettiği bir uygulama olan, sevdiğiniz kişi için kaliteli zaman planlamanın önemini fark ettiniz. Sezon, yapı ve dikkatli düşünme yoluyla daha derin bir bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.

278931-800x533-zodiac-sign-matches-leo.webp

ASLAN (23 TEMMUZ - 22 AĞUSTOS):

Hollywood tarzı romantizmden ilişkinizi daha derinlemesine anlamaya doğru bir geçiş yaşayacaksınız. Başak burcunun varlığı baskıyı hafifleterek partnerinizin sorumlulukları ve kararları paylaşmasına olanak tanır. Görevleri devretmek doğası gereği romantik gelmese de Başak'ın etkisi size gerçek aşkın ortaklık ve ortak çabalarla ilgili olduğunu öğretir. Büyüme ve gerçek bağlantı potansiyeli, gerçekliği benimsemenizde ve yolculuğunuzu işbirliği içinde şekillendirmenizde yatmaktadır.

278932-800x533-zodiac-sign-matches-virgo.webp

BAŞAK (23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL):

Doğum günün kutlu olsun sevgili Başak! 23 Ağustos - 22 Eylül 2023 arasındaki sezonunuz boyunca spot ışıkları üzerinizde parlarken, analitik zihniniz her zaman aktif kalır. Başak mevsimi size bu zihinsel enerjiyi olumlu yollara kanalize etme fırsatı sunuyor. Partnerinizin desteğiyle fikirlerinizi verimli eylemlere dönüştürebilirsiniz. Bazen düşüncelerinizde kendinizi yalnız hissetseniz de, derinden sevildiğinizi ve takdir edildiğinizi unutmayın. Partnerinizin varlığı, enerjinizi etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur ve size hayatın zorluklarıyla tek başınıza yüzleşmediğinizi hatırlatır.

278933-800x533-zodiac-sign-matches-libra.webp

TERAZİ (23 EYLÜL - 22 EKİM):

Başak burcunun mükemmellik arayışı, kriterlerinize uygun bir partner bulma arzunuzla güzel bir şekilde örtüşüyor. Yaklaşımınız hesaplanmış gibi görünse de, sürekli olarak en iyi sonuçlara yol açan bir stratejidir. İlişkiler dünyasında gezinirken, kendinize özgü dokunuşunuzla uyguladığınız planınızın çoğu zaman dikkate değer sonuçlar verdiğini unutmayın.

278934-800x533-zodiac-sign-matches-scorpio.webp

AKREP (23 EKİM - 21 KASIM):

Bu etki sizi ve partnerinizi daha derin bir bağlılığa yönlendirir. Aslan mevsiminin ateşli yoğunluğunun ardından Başak burcunun varlığı, geçici aşktan daha ciddi bir aşamaya kusursuz bir geçişe zemin hazırlıyor. İleriye doğru önemli adımlar atmak için uygun bir zaman. Sürece güvenin ve daha derin bir bağ ve kalıcı sevgi vaadine "evet" demekten çekinmeyin.

278935-800x533-zodiac-sign-matches-sagittarius.webp

YAY (22 KASIM - 21 ARALIK):

İlişkinizde odak noktanız gelecek planlarına doğru kayıyor. Yaz enerjisi azaldıkça, şimdiden bir sonraki bölüme bakıyorsunuz. Artık ayrıntılar sizin için önemli ve Başak burcunun etkisi, planlarınızın çeşitli bileşenlerini organize etmenize ve yönetmenize yardımcı oluyor. Her şeyin yerine oturacağından ve beslediğiniz sevgiyi ve bağlantıyı beslemek için size daha fazla zaman bırakacağından emin olabilirsiniz.

278938-800x533-zodiac-sign-matches-capricorn.webp

OĞLAK BURCU (22 ARALIK - 19 OCAK):

Aşk hayatınızda gerçeklik kontrolünün zamanı geldi. Eğer işler arzu ettiğiniz gibi ilerlemiyorsa, Başak'ın etkisi sizi dizginleri elinize almaya ve hayal ettiğiniz değişiklikleri yaratmaya teşvik eder. Aşk hayatınızı isteklerinize göre şekillendirme gücüne sahip olduğunuzu unutmayın. Gerçekle yüzleşerek ve proaktif kararlar alarak romantik yolculuğunuzda amaç ve kararlılıkla ilerleyebilirsiniz.

278939-800x533-zodiac-sign-matches-aquarius.webp

KOVA (20 OCAK - 18 ŞUBAT):

Bu dönem sizi kaçındığınız yönlerle yüzleşmeye sevk eder. Ancak bu endişelenecek bir durum değil; daha ziyade gelişme için bir fırsattır. Başak mevsimi, aşk hayatınızı kendi şartlarınıza göre tezahür ettirmenize güç verir, kontrolü ele almanıza ve romantik hikayenizi isteklerinize uygun şekilde şekillendirmenize rehberlik eder.

278942-800x533-zodiac-sign-matches-pisces.webp

BALIK (19 ŞUBAT - 20 MART):

Sezon, romantik ilişkinizde daha derin bir bağlılık düzeyini benimsemenizi teşvik ediyor. Aslan mevsimi boyunca dikkatlice düşündükten sonra partnerinizin kriterlerinizi ve beklentilerinizi karşıladığından artık eminsiniz. Bu yeni keşfedilen bağlantı, daha güçlü ve daha anlamlı bir bağa dönüşme potansiyeline sahiptir. Attığınız temellere güvenin ve Başak'ın pratik enerjisinin aşk yolculuğunuza rehberlik etmesine izin verin.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN