Bella Hadid'in babası Mohamed Hadid Türk şefle mutfakta

Dünyaca ünlü modeller Bella Hadid ve Gigi Hadid'in babası Mohamed Hadid, Los Angeles'ta Türk şef Ömür Akkor ile mutfağa girdi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Hadid "Türkiye'den sevgilerle. Los Angeles yapımı. Şef Akkor işbirliğiyle" ifadelerini kaydetti. Hadid, videoda Akkor'un Osmanlı yemeklerini yaparak "tarihi yeniden canlandırdığını" belirtti.

Filistin asıllı modeller Bella Hadid ve Gigi Hadid'in babası Mohamed Hadid, Los Angeles'ta Türk şef Ömür Akkor ile yemek pişirdi.

Hadid, Instagram hesabından Akkor ile yemek yaptığı anlara ilişkin videoyu, "Türkiye'den sevgilerle. Los Angeles yapımı. Şef Akkor işbirliğiyle. Kendisi kesinlikle olağanüstü" ifadeleriyle paylaştı.

'TARİHİ YENİDEN CANLANDIRIYOR'

Paylaşılan videoda Hadid ve Akkor, Osmanlı lezzetlerini hazırlarken görülüyor. Hadid, videoda Akkor'un Osmanlı yemeklerini yaparak "tarihi yeniden canlandırdığını" belirtiyor. Ayrıca videoda Hadid, cacık, dolma ve taze fasulye yemeği gibi Türk lezzetlerini de gösteriyor. Videoya hem Türk kullanıcılar hem de ABD'liler yorum yaptı.