Bu burçlara sakın sırrınızı söylemeyin! İşte çenesi düşük o burçlar

Bu burçlara sakın sırrınızı söylemeyin! İşte çenesi düşük o burçlar

Birçok insan aşk, yaşam ve mali durumunu tahmin edebilmek için burçlarına güvenir. Ayrıca bazı burçların insanların hayatlarını pozitif ya da negatif yönden etkilediği de düşünülür. Bunun dışında bazı burçların 'geveze' ya da 'çok sessiz' olduğu da düşünülür. İşte sır tutamayan ve çenesi düşük olan o burçlar...

Astrolojinin karakterimizin bazı özelliklerini etkilediği düşünüldüğü için birçok insan aşk, yaşam ve mali durumunu tahmin edebilmek için burçlarına güvenir. Ayrıca bazı burçların insanların hayatlarını pozitif ya da negatif yönden etkilediği de düşünülür. Bununla beraber bazı burçların kendine has bir sessizliğe ya da gevezeliğe sahip olduğu da düşünülür. İşte sır tutamayan ve çenesi düşük olan o burçlar...

Bazı insanlarla konuşurken ve özel hayatınızdaki detayları anlatırken dikkatli davranmak gerekir. Çünkü paylaştığınız şeyleri her an başka insanlardan duyabilirsiniz. Dedikodu yapmayı seven ve asla sır tutamayan bu kişiler sizinle ilgili bildiği her şeyi gördüğü herkese anlatabilir.

İş yerinizde, okulda ya da sosyal yaşantınızda sürekli dedikodu yapan insanlara denk gelirsiniz. Dedikodu yapmak bazı insanlar için bir alışkanlık haline gelmiş olabilir. Bu kötü huydan vazgeçmek onları için emin olun ki çok zor olabilir. İşte sır tutamayan ve çenesi düşük olan o burçlar...

BAŞAK BURÇLARI

Başak burçları meraklı, titiz ve mesafeli yapıları ile bilinirler. Ancak başak burcu olan kişilerin kötü huylarından biri dedikodu yapmayı çok sevmeleri... Kendilerine gelince sır küpü olan başak burçları başkalarının onlara anlattığı her detayı diğer insanlara düşünmeden anlatır. Bunu yaparken tatlı, sakın ve sevimli bir şekilde yaparlar. Hatta çoğu zaman onların dedikodu yaptığından bile şüphelenmezsiniz. Bu sebeple dedikodu yapanların çoğu başak burçlarından çıkar.

2-İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

İkizler burcu olan kişiler sosyal yapılarıyla tanınır. Sosyal yapıları onları sürekli yeni bilgiler edinmeye ve bu bilgileri paylaşmaya götürür. İkizler burcu olan kişiler değişimi çok sevdikleri için sıkılgan bir yapıdadır ancak dedikodu dinlemeye bayılırlar. Bir ortamda insanları dinlerken dikkat etmiyormuş gibi yaparlar. Ancak can kulağıyla anlatılan her şeyi dinlerler.

İkizler duyduğu ve gördüğü her şeyi anından başka çevrelerdeki insanlara anlatır. Asla konuşmaktan geri durmazlar. İkizler burcunun çok konuşkan yapısı da onları dedikodu yapmaya götürür.

3-BOĞA BURÇLARI

BOĞA BURÇLARI

Boğa burcu olan kişilerin dedikodu yaparken ki amacı diğer burcun insanlarına göre daha farklıdır. Boğa burçları hırslı oldukları için dedikoduyu hakimiyet kurmak istediği alanlarda yapar. Konumlarını korumak, sahip olduklarını kaybetmemek için ne gerekiyorsa yapar. Özellikle iş hayatında tüm iş arkadaşlarından gerekli bilgileri öğrenip bunları zamanı gelince kullanırlar.

4-BALIK BURCU

BALIK BURCU

Dedikodu yapan burçların arasında balık burçlarının yer alması sizi belki de şaşırtmış olabilir. Çünkü balık burcu olan kişiler genelde içine kapanık olarak bilinir. Aslında balık burcu olan kişilerinin dedikodu yapmasının altından tam da bu sebep yatar.

Balık, iç dünyasını dışa doğru aktarmak için dedikodu yapar ve konuşurken, düşündüklerini ve hissettiklerini daha iyi deşifre eder. Ayrıca insanlar hakkında kafaları karışırsa, haksızlığa uğrarsa ve incinmiş hissederse dedikodu konusunda dur durak bilmez.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN