Bu burçlara zaman bile hiçbir şey yapamıyor! İşte yaşlanmamaya yemin etmiş o burçlar

Bu burçlara zaman bile hiçbir şey yapamıyor! İşte yaşlanmamaya yemin etmiş o burçlar

Birçok insan aşk, yaşam ve mali durumunu tahmin edebilmek için burçlarına güvenir. Ayrıca bazı burçların insanların hayatlarını pozitif ya da negatif yönden etkilediği de düşünülür. İşte yıllara meydan okuyan ve ruhu hep genç kalan o burçlar...

Birçok insan aşk, yaşam ve mali durumunu tahmin edebilmek için burçlarına güvenir. Ayrıca bazı burçların insanların hayatlarını pozitif ya da negatif yönden etkilediği de düşünülür. İşte yıllara meydan okuyan ve ruhu hep genç kalan o burçlar...

KOÇ

İçlerinde coşkulu birer çocuk yatan Koçlar ruhen hiç yaşlanmadıkları gibi ilerleyen yaşlarda bile kendilerini zinde hissederler. Toplumsal yaşamın onlara dayattıklarını umursamaz ve diledikleri gibi yaşarlar. Yaşıtları gibi ellerinde bastonla gezip sınırlı aktivitelerle yetinmezler. Enerjik oldukları için bedenen kendilerini narin veya hasta hissetmezler. Girişecekleri işlere hevesle başlarlar. Kişisel işlerini kendileri yapmaya gayret ederler. Yönetici ve iş bitirici özellikleri sayesinde sorumluluk aldıkları işleri başarılı bir şekilde tamamlarlar. Sık sık spor yaparlar. Hepsi ağır sporları yapmasa bile en azından yürüyüşlerini ihmal etmezler.

Özel hayatlarında da içlerindeki genç ruh kendini gösterir. Partnerleri kendilerinden oldukça genç olsa bile uyumlu bir ilişki yaşayabilirler. Sahiplenici ve koruyucu karakterleri sevdiklerine güven verir. Birlikte aktif, sosyal bir yaşamı paylaşabilir, sinema gidebilir, sergileri gezebilirler. Gece hayatını seven Koç burçları ile dans edebilir, fasıl müzik eşliğinde kadeh tokuşturabilirsiniz. Ayrıca güçlü ve cesur ruhlarıyla hayat boyu dimdik ayakta durabilecek potansiyeldedirler.

YAY

Küçük yaşlardan itibaren yetişkinliğe giden yolda tavırlarıyla her zaman yaramaz bir çocuğu anımsatır Yay burçları. İçlerinde yaşama sevinci ve pozitif enerjiyle etrafındakileri de neşelendirirler. Yıllar geçse de onlar coşkusundan, neşesinden bir şey kaybetmezler. Her daim yüzlerinde muzırca gülümseyen, mutlu bir ifade görürsünüz. Esprili kişilikleri bakidir ve neşeli bir çocuk gibi etrafındakileri güldürürler. Hayatı fazla ciddiye almadan, hiçbir şeyi kendilerine dert etmemeye çalışırlar.

YAY BURCU

Ruhu sonsuza dek genç kalan bu burçlar yaşları ilerlediğinde bile asosyalleşmezler. Gezmeyi, keşfetmeyi, yeni kültürler tanımayı bitmeyen bir macera gibi görürler. Yakınlarıyla veya arkadaşlarıyla uzun seyahatler yapmaktan sıkılmazlar. Yenilikçi ve çağa ayak uydurmayı becerebilen bu insanlar, yaşıtları arasında sosyal medyanın en aktif burçlarıdır. Telefon uygulamalarını torun torbaya danışmadan rahatlıkla kullanabilirler. Onların bu derece genç ruhunu muhafaza eden hayata olan bağlılıkları ve coşkularıdır.

ASLAN

Aslan burçları, sahne olmayı ve şov yapmayı her zaman çok sever. Aslan burçları hayatlarını bir sahne olarak gördüğü için her şeyi dramatik hale getirmekten hoşlanır. Aslan burcu olan kişiler yaşanan tüm olayları abartmayı sever.

ASLAN BURCU

Aslan burçları ilgiyi çok sever. Her zaman tüm gözler onun üzerinde olsun ister. Eğer istedikleri ilgiyi göremezlerse çocuk gibi davranırlar ve herkese hayatı zehir ederler.

BOĞA

Boğa burçları, alıngan yapıları sebebiyle sizi çılgına çevirebilir. Böyle durumlarda dikkatli ve sakin davranmanız gerekir. Aldıkları karardan asla taviz vermeyen boğa burçları, eleştiriye gelemez. Böyle durumlarda çocuk gibi inatçı olurlar.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN