Bu kan grubunun yalnızlığına değmeyin! Evde misafir görmeyi sevmiyor! İşte misafir sevmeyen kan grubu

Bu kan grubunun yalnızlığına değmeyin! Evde misafir görmeyi sevmiyor! İşte misafir sevmeyen kan grubu

Bu kan grubuna sahip kişiler evde misafirin “M”sini bile duymayı sevmiyor. Özgür ruhlu Bu kişiler misafire tahammülü olmadığı gibi eve de kimseyi kabul etmeyi sevmiyor. İşte misafir sevmeyen kan grubu…

Bilim insanları her gün yeni bir çalışmaya imza atıyor. Kan gruplarına göre kişilik analizleri yapan uzman isimler ilginç bir çalışma ortaya koydu. Öyle bir kan grubu var ki aman diyeyim yalnızlığına değmeyin. İşte misafir sevmeyen kan grubu…

MİSAFİR SEVMEYEN KAN GRUBU HANGİSİDİR?

Bilim insanları tarafından yapılan çalışmalar farklı detayları da gözler önüne seriyor. Artı Gerçek'in derlediği haber doğrultusunda misafir sevmeyen burçlar belli oldu. Sosyal medyada çok konuşulan bu detay herkesi şaşkına çeviriyor.

kan-grubu.jpg

Kan grubu ve kişilik özellikleri arasındaki bağlantı insan yaşamını da etkiliyor. 0 (sıfır) kan grubuna sahip olan kişilerin misafir sevmeyen kan grupları arasında olduğu belirtildi. Bu kişilerin çoğunlukla sosyal ilişkilerden kaçınma eğiliminde olduğu aktarılırken yalnızlığı tercih ettiği de biliniyor.

kan-grubu-test.jpg

0 (sıfır) kan grubunda yer alan kişilerin bağımsız ve özgür ruhlu oldukları bilinirken sosyal etkinliklerden kaçınmak kalabalık ortamlardan hoşlanmamak ya da yalnız kalmayı tercih etmek gibi durumlar içerisinde olduğu belirtildi.

kan-gruplari-1.jpg

Fakat kişilik özellikleri üzerinde pek çok farklı etkende bulunmaktadır. Bu durum yalnızca kan grubu ile bağlantılı olmamakla birlikte genel olarak 0 kan grup bu kişilerin bu özelliği taşıdığı görülüyor.

0 KAN GRUBU ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

0 kan grubuna sahip kişilerin kişilik özellikleri de merak ediliyor. Bu kapsamda 0 kan grubuna sahip kişilerin belli başlı kişilik özellikleri şu şekildedir:

Olumlu kişilik özellikleri: Liderlik, uyumlu, olumlu bakış açısı, kendine güvenen, sakin, dışa dönük, temkinli, sadık, barışçıl, tutkulu, bağımsız, güvenilir, kaygısız, trend belirleyici ve özverilidir. Japonlar tarafından yapılan bir açıklama doğrultusunda güçlü ve dayanıklı olan kişilerin 0 kan grubuna sahip olduğu belirtiliyor. Bu kan grubuna sahip olan kişiler savaşçı olarak adlandırılırken dürüstlükleriyle de adından söz ettiriyor.

sifir-kan-grubu.jpg

Olumsuz kişilik özellikleri: Kıskanç, acımasız, kaba, dakik olmayan, duyarsız, soğuk, öngörülemez, benmerkezci ve kibirli bir kan grubudur.

0 kan grubuna sahip kişilerin belli başlı özellikleri şu şekildedir:

 • Et yemekten hoşlanmazlar,
 • Güçlü bir sindirim sistemine sahiptirler,
 • Stresle başa çıkabilmek için fiziksel aktivitelere yönelirler,
 • Pratik yemeklerden hoşlanırlar,
 • Kalabalığa girmekten hoşlanmazlar,
 • Risk almayı severler,
 • Açık sözlüdürler,
 • Zaman zaman bencil olmayı severler,
 • Diyet yapma konusunda pek de iyi değillerdir,
 • Bir ortama uyum sağlamaları zaman alabilir,
 • Kıskanç bir yapıya sahiptirler,
 • Organize yetenekleri oldukça gelişmiştir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN