Burnunuzun şekli kişiliğinizi açığa çıkarıyor! İşte karakter özelliklerinizi açıklayan burun şekli kişilik testi

Burnunuzun şekli kişiliğinizi açığa çıkarıyor! İşte karakter özelliklerinizi açıklayan burun şekli kişilik testi

Hepimizde var olan burun kişiden kişiye farklılık gösterebiliyor. Bazı insanlar burnunun şeklini çok severken bazıları nefret eder. Hatta nefret edenler burnunu başka şekle sokmak için ameliyat bile olurlar. Tabi bunların belli başlı riskleri vardır. Bazıları ise bu durumu hiç önemsemezler. Peki burnunuzun şekliyle kişiliğinizi öğrenmek ister miydiniz? Evet bu mümkün. İşte karakter özelliğinizi ortaya çıkaran burun şekli kişilik testi...

Uzmanlar burnun şekline göre insanların kişilik şeklinin ortaya çıktığını söylüyor. Evet ilk duyduğumuzda hepimize garip gelebilir ancak bu test gerçekten işe yarıyor. Çalışmalar sonucunda bu burun şekli kişilik testinin karakter özelliklerini ortaya çıkarttığı öğrenildi. Peki sizin burun şekliniz ne söylüyor? İlk olarak aynaya iyice bakın ve burnunuzun hangi şekilde olduğunu tespit edin. Daha sonrasında aşağıda bulunan açıklamalara bakın. Hazırsan başlayalım...

SİZ HANGİ BURUN ŞEKLİNE SAHİPSİNİZ?

jbdfd.jpg

1- Bu şekilde bir buruna sahipseniz yaratıcı ve ilginç bir karaktere sahipsiniz. Durumlar karşısında iyimser ve fikirlerinizi söylemede açık sözlüsünüzdür. Çok sosyal bir yönünüz var ve çevreniz arkadaşlarınızla doludur.

2- Bu burun yapısına Yunan burnu ismi verilir. Bu buruna sahip olan kişiler daha kapalı ve kendi halindedirler. Duygularını dışarıya yansıtmakta zorluk çeken bu kişiler ilgi odağı olmaktan her zaman kaçar. Aynı zamanda bu kişiler sadık ve güvenilirdir. Sırrınızı paylaşabileceğiniz en doğru kişilerdir.

3- Bu burun tipinin ortasında (hafif) bir çıkıntı vardır. Bu burnu olan insanlar çok hırslıdır ve hedeflerine adanmıştır. Genellikle her şeye karşı savunacakları güçlü inançları ve ilkeleri vardır.

4- Bu burun şekline sahip olan kişiler kararlı ve planlı kişilerdir. Kariyer odaklı düşünen bu kişiler kendi çıkarlarını her şeyden daha çok önemser. Zekidirler ve hem profesyonel hem de özel yaşamlarında istediklerini elde edene kadar pes etmezler.

kmfdfdfd-21.jpg

5- Burnu bu şekline sahip olan kişiler genellikle güler yüzlü ve her şeye ayak uyduran kişilerdir. Canlı kişiliğe sahip olan bu kişiler ortamın en neşeli bireyleridir. Diğer insanlarla karşılaştırıldığında, genellikle kararlarında onlara rehberlik eden güçlü bir içgüdüleri vardır.

6- Böyle bir burnu olan kişiler güçlü kişiliklere sahiptir ve kendine çok güvenen insanlardır. İçinde bulundukları durum ne olursa olsun her zaman kendileridirler ve kendilerine ve yeteneklerine güvenen insanlardır. Bu sebeple onları taşımak kolay değildir.

7- Bu insanlar çok hassastır ve oldukça gelişmiş bir duygusal yaşamları vardır. Çok sempatiktirler ve her zaman diğer insanlara açıktırlar. Bazen, tam da bu nedenle kendilerini unuturlar.

8- Bu insanlar çok hassastır ve oldukça gelişmiş bir duygusal yaşamları vardır. Çok empatiktirler ve her zaman diğer insanlara açıktırlar. Bazen, tam da bu nedenle kendilerini unuturlar.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN