Eda Ece Maske Kimsin Sen yarışmasına gelen tepkilere listeyle cevap verdi

Eda Ece Maske Kimsin Sen yarışmasına gelen tepkilere listeyle cevap verdi

FOX ekranlarında yayınlanmaya başlanan Maske Kimsin Sen isimli yarışmaya gelen 'satanizm' ve 'paganizm' propagandası yapılıyor eleştirilerine yarışmanın sunucusu Eda Ece cevap verdi Ece, sosyal medya hesabından yayınladığı listede 'Masked Singer' isimli yarışmanın yayınlandığı ülkelerin listesini paylaştı.

FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan Maske Kimsin Sen isimli yarışmaya sosyal medyada 'satanizm' ve 'paganizm' propagandası yapıldığı gerekçesiyle tepki mesajları yağdı. Yarışmanın yayınlandığı kanal hakkında #foxhaddinibil hashtagi altında yapılan yorumlar sonrası RTÜK de programın inceleneceğini duyurdu.

EDA ECE: DÜNYA ÇAPINDA YAYINLANAN BİR FORMAT

Ünlü isimlerin, maske ve kostüm kullanıp kimliklerini gizleyerek şarkı söylediği ve jüri üyelerinin de yarışmacıların kim olduklarını bulmaya çalıştığı “Maske Kimsin Sen” yarışmasına yönelik eleştirilere jüri üyesi Eda Ece yanıt verdi.

Twitter hesabından bir paylaşım yapan Ece, "Maske Kimsin Sen, tüm dünyada olan bir yarışma formatı. 'Masked Singer'ın yayınlandığı ülkeler ekte. Suudi Arabistan, Fas, Tunus, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır da dahil" ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN