Fillerin arasındaki gizli kalbi 10 saniyede bulanların IQ seviyesi en az 140 çıkıyor! Şimdi zekanı test et

Fillerin arasındaki gizli kalbi 10 saniyede bulanların IQ seviyesi en az 140 çıkıyor! Şimdi zekanı test et

Hiç şüphesiz filler dünya gezegenindeki en şirin hayvanlardan biridir. Ve üzerlerinde bir kalp kesinlikle güzelliklerini artırıyor. Şimdi lütfen resimdeki fillerin arasında kalbi olan fili 10 saniye içinde bulabilir misiniz?

Fil, çocuk beyinli dev hayvan. Bu zeka oyununda senin görevin fillerin arasına gizlenmiş sevimli küçük kalbi bulmak. Zeka oyunları genellikle matematiksel mantık ve formül yerine yaratıcılık ve gözlem gücü gibi becerileri test eder. Ve sonuç olarak beyin hücreleri arasındaki bağlantıyı güçlendirecek, zihinsel çevikliği artıracak ve kısa süreli hafıza problemlerine yardımcı olacaktır. Yeterince açıklama yaptığımıza göre, şimdi becerilerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak fillerin arasına gizlenmiş sevimli küçük kalbi bulun.

1-019.jpg

RESİMDEKİ GİZLİ KALBİ BULABİLİR MİSİN?

Resimde sevimli fil sürüsü gösterilmektedir. Ve senin görevin resimde gizlenmiş küçük bir kalbi bulmak. Şimdi görüntüyü bölümlere ayırın, hiçbir ipucunu kaçırmamak için tüm köşelerden geçin ve hedefinize ulaşmak için mantıksal akıl yürütme, gözlem gücü ve diğer yetenekler gibi tüm becerilerinizi kullanın.

Zeka oyunları geleneksel olmayan düşünmeye ihtiyaç duyar, ancak aynı zamanda olağanüstü yaratıcılık ve mantıksal akıl yürütme gerektirebilirler. Yukarıdaki görüntünün aksine, yaramaz çocuğu bulmak için hem niteliksel becerileri hem de görsel keskinliği kullanmalısınız, bu basit; tek yapmanız gereken tüm ipuçlarına konsantre olmak için zihinsel enerjinizi kullanmak.

GİZLİ KALBİ GÖRDÜN MÜ?

Bir beyin jimnastiği, yaratıcı ve mantıklı düşünmeyi gerektiren bir bilmecedir. Düşünme ve karar verme kapasiteniz böylece her girişimde gelişecektir. Zeka oyunu ayrıca daha büyük sorunları çözmeye ve eleştirel sezgiler geliştirmeye yardımcı olacaktır. Unutmayın, amacınız fil sürüsü içindeki küçük kalbi bulmak. Kolay değil mi? Ancak sadece 10 saniyen var.

ZEKA BULMACASI CEVABI

Fillerin arasındaki gizli kalbi hala bulmakta zorlanıyorsanız, kalbin nerede saklandığı hakkında bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki resme bakın.

2-009.jpg

Eğlendiniz mi? Bizi takip ederek bu ilginç zeka oyunlarından daha fazlasını çözmek bilişsel, problem çözme becerilerinizi ve hafıza keskinliğini geliştirecektir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN