Günlük burç yorumları 17 Mart Perşembe

Günlük burç yorumları 17 Mart Perşembe

Günlük burç yorumlarında 17 Mart Perşembe günü İkizler burçları bazı aşk fırsatları yakalayacak. Başaklar ise aşk hayatında bir değişiklik yapmak isteyecek. Peki diğer burçlarda neler olacak? İşte detaylar...

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bu Perşembe önceliklerinizi sıralamaya çalışıyorsunuz ve ne yapmanız gerektiğini düşünürken ağırdan alacaksınız.

En iyi sonuca ulaşacağınızdan emin olabileceğiniz bu Perşembe, organize etmekle ilgili her şey için harika bir gün. Tek tavsiyemiz çok fazla insanı dahil etmemek.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bu mali açıdan karmaşık bir gün olacak ve öyle görünüyor ki biri sizden para isteyecekse, hayır demekte zorlanacaksınız ama aynı zamanda fazla söz vermekten de kaçınmaya çalışacaksınız.

Yardım edebilecek durumda olsanız bile bunun kendi fırsatlarınızı sınırladığını düşünüyorsunuz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Mevcut eğilim, hayatınıza bazı aşk fırsatları getirecek ve görünüşe göre bunlar sizi biraz bunaltacak.

Farklı seçenekler arasında iyice düşünmelisiniz. Ancak, işin sonunda, seçtiğiniz şeyden memnun olmak yerine, oyalanacak ve reddettiğiniz şeyi düşünmeye devam edeceksiniz. Düşüncelerinizi yumuşatarak hayatınıza huzur getirmek size kalmış.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün ailenizden biriyle oldukça hassas bir konuyla ilgilenmeniz gerekecek ve gün boyunca bundan kaçınmaya devam ederken, bittiğinde o kadar da kötü olmadığını anlayacaksınız.

Bu Perşembe, zor konular söz konusu olduğunda nasıl davranmanız gerektiğine dair bir ders için harika bir gün ve bundan çok önemli bir şey öğrenmeniz gerekiyor.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Şu anki eğilim, kendinizi çok kötü bir oyunun seyircisiymişsiniz ve birkaç saat, hatta bir gün orada kalmış gibi hissetmenize neden olacak.

Yapmanız gereken işi bitirmiş olsanız da birlikte çalıştığınız herkes üzerine düşeni yapmış değil ve şimdi onlara müdahale etmeden önce sonuçları beklemeniz gerekiyor.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Aşk hayatınızda bir değişiklik yapmak istiyorsunuz ama nereden başlamanız gerektiğinden emin değilsiniz. Bu Perşembe, bir arkadaşınızla buluşup onun ilişkisinden bazı dersler çıkaracaksınız.

Ondan bazı iyi tavsiyeler alabilirsiniz, ancak dikkatli olunması gereken şey, yalnızca sizin için gerçekten uygun olduğunu düşündüğünüzü uygulamak olacaktır.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Mevcut eğilim, dikkatinizi dağıtacak her türlü şeyi görmezden gelmenize yardımcı olarak kariyerinizde başarılı olmanızı sağlayacak.

Ayrıca, birinin çalışmasını önemli bir açıdan değerlendiremeyebilirsiniz ve daha sonra onunla bir tür çatışmaya girebilirsiniz. Ne olacağını görmek ilginç olacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Bu Perşembe bir tür iş birliği ortaya çıkacak ve buna devam edip etmemeniz konusunda pek emin olamayacaksınız.

Bunun profesyonel yaşamınızda neler getirebileceği konusunda heyecan duyuyorsunuz, ancak diğer yandan, birlikte çalışmanız gerekebilecek insanlar hakkında stres yaşıyorsunuz. Karar vermeniz biraz zaman alacak.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Geçmişte, bir gün size iyiliğinizin karşılığını vereceği umuduyla birine çok iyi davrandınız ve görünüşe göre karşılığını alma günü nihayet geldi.

Bu teklifle yanına gittiğiniz kişinin tepkisine şaşırabilirsiniz ve bu sefer de onu sadece yanınızda olmaya ikna etmek için ekstra çaba göstermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bu Perşembe aşk hayatınızdaki atmosferi canlandıracak gibi görünüyor ama aynı zamanda çevrenize veya partnerinize verdiğiniz sinyallere de dikkat etmeniz gerekiyor.

Bazen çok dürüst ve sonra aniden, diğer yönlere gelince sır küpü gibi davranıyor olabilirsiniz. Bu tutumunuz partneriniz için oldukça yorucu olacaktır.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Bu Perşembe çok meşgul olacaksınız ama görünüşe göre bundan her şeyden çok keyif alıyorsunuz.

Arkadaşlarınız için müsait olmayabilirsiniz, ancak aileniz söz konusu olduğunda, onlara yardım etmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırsınız. Bugün iletişimde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz, bu yüzden hangi kelimeleri kullandığınıza dikkat edin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Belirli bir olayda herkesin dikkatini çekmeye çalışıyorsunuz ve bunu yaparken oldukça fevri davranıyorsunuz. Belki de herkesin, özellikle sert ve zor konulara karşı o kadar dirençli olmadığını anlamalısınız.

Yaklaşımınızı yumuşatmanız gerekecek ve muhtemelen bunu yaparak iyi sonuçlar alabileceğinizi fark edeceksiniz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN