İhaneti en kötü şekilde cezalandırıyorlar... Bu burçlara ihanet eden kaçacak delik arasın!

İhaneti en kötü şekilde cezalandırıyorlar... Bu burçlara ihanet eden kaçacak delik arasın!

Astrolojide her burcun farklı özellikleri vardır. Bazıları olaylara fazla duygusal yaklaşırken, bazıları mantıklı davranabilir. Bununla birlikte hem mantık hem de duygu arasında kalan işaretler de vardır. Bu burçlarla birlikteyken ihanet hayatınızın en büyük hatalarından biri olabilir. Detaylara haberimizden göz atabilirsiniz…

Astroloji meraklıları sürekli olarak burçlar ve yıldız pozisyonlarıyla ilgilenir ve onunla ilgili hemen hemen her şeyi inceler. Bazı burçlar aldatan partnerleri nedeniyle duygusal çöküntüler yaşarken, diğerleri intikam almanın yollarını arar. Aldatma hatası yaparsanız ve eşiniz ya da sevgiliniz bu burçlara sahipse geçmiş olsun...

İhaneti asla cevapsız bırakmayan burçlar...

KOÇ BURCU

Aldatmak ya da aldatmak hatta Koç burcudur. Bir insanla birkaç hafta veya birkaç yıl böyle bir ilişki içinde olsalar bile. Asla hafife alınmamalıdır. Bu işaretin altındaki insanlar ayrıca kalp kırıklığının bir ceza olması gerektiğine inanırlar. Bazıları Koç'un kalbini kıracak türden biri olmadığını düşünebilir, ancak onu bu duruma getirdiğinizde her şey olabilir. Koç, kandırıldıklarını öğrendiğinde ilk tepkileri intikam planı yapmak olur. Koç sadece diğer kişinin bildiklerini bilmesini istemez, aynı zamanda ilişkinin bittiğini öğrendiğinde incinmek ister.

İKİZLER BURCU

İhanet Edilen Sayfalar İkizler inanılmaz derecede çelişkilidir. İkizlerin düalitesi nedeniyle aynı anda birçok farklı duyguyu hissederler. İkizler partnerine bağırmak ister ama bu onlar için yeterli değildir. Kalpleri yerine beyinleriyle karar vermeye çalışırlar, ancak birini sevdiğinizde, bunu yapmaktan çok daha kolay olabilir. İkizlerin yapacağı ilk şey, partneriyle olan tüm iletişimi kesmektir. Kızgın, bir karar vermeden önce konuşmaya çalışırlar, ancak hile yapmanın kavga etmekle aynı şey olmadığını anlar. Bu onların güvenine ve sevgisine ihanettir. Ve İkizler, eşinizin sizi etkilemesine izin vermenin işleri daha da kötüleştirdiğini biliyor. Bu yüzden Gemini onları tüm sosyal medyada engeller ve kalplerinin ve zihinlerinin savaşmasına izin verir.

TERAZİ BURCU

Terazi aldatıldıklarını öğrendiğinde inanılmaz derecede kibirli ve kibirli olabilir. Teraziler, diğer yarısının kendilerini incitiyormuş gibi üzgün hissetmesini ister ve bu gerçekleşene kadar durmazlar. Böylece ortakları onları sonsuza kadar hatırlayacak. İstediği zaman ciddi olabilen teraziler, bu yönlerini aldattıktan sonra partnerlerine gösterirler.

KOVA BURCU

Bir kova ne kadar bağışlayıcı olmak istese de içsel olarak bir şeyler yapmaya mecbur hissederler. Öfkelenmeleri gerektiğini biliyorlar ve gerçekten öyleler ama bu süreç zaman alabilir çünkü bir sonraki sözlerini ve eylemlerini dikkatlice planlamak isterler. Sonuç olarak Kova, ilk öğrendiğinde herkesin yapması gerekeni yapar: ilişkiye ara vermek. Bu kulağa çok basit ve hayali bir çözüm gibi gelse de Kova bir partnere karşı plan yapmaz. Sadece kendilerine ve duygularına bakmak isterler. Diğer tüm burçlar gibi, Kova için ciddi bir ilişki içinde olmak çok önemlidir ve kötü bir şey olduğunda, yalnız olmanın daha iyi olup olmadığını merak ederler.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN