Karakteriniz serçe parmağınızda gizli! Serçe parmağınızın uzunluğu kişiliğinizi ortaya çıkarıyor

Karakteriniz serçe parmağınızda gizli! Serçe parmağınızın uzunluğu kişiliğinizi ortaya çıkarıyor

Bilimsel araştırmalarda çoğu detay fark edilmeden geçer. Bu araştırmalar sonunda bazen de paylaşılmayacak kadar ilginç bazı sonuçlarla karşılaşabiliriz. Yeni gerçekler hakkında bilgi edinmek eğlenceli olabildiği gibi bazı durumlarda da gerçeklerden haberdar olmamayı tercih edebiliriz. Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda serçe parmağınızın, size kişiliğiniz hakkında çok şey anlatabileceği ortaya çıktı.

Bilimsel araştırmalarda çoğu detay fark edilmeden geçer. Bu araştırmalar sonunda bazen de paylaşılmayacak kadar ilginç bazı sonuçlarla karşılaşabiliriz.

Bugün sizin için eğlenceli türden gerçekleri paylaşacağız. Yapılan bilimsel araştırmalar sonucunda serçe parmağınızın, size kişiliğiniz hakkında çok şey anlatabileceği ortaya çıktı. Çoğunlukla parmaklarınıza odaklanan bu araştırma parmaklarınızın, kişiliğiniz hakkında ne söylediğini gözler önüne serdi. Parmaklarınızın kişiliğiniz hakkında ne söylediğini öğrenmek için haberimizi okumaya devam edin.

Bu testler, psikolojik yapınızı, duygusal ve rasyonel düşünce süreçlerinizi derinlemesine incelemek ve doğumumuzdan bu yana yıllar boyunca sıklıkla bastırdığımız derin, gizli kişilik özelliklerini tespit etmek için bilimsel olarak tasarlanmıştır.

Parmak Uyuşması Neden Olur? | Serçe ve Yüzük Parmak Uyuşması

"SERÇE PARMAĞINIZ VE YÜZÜK PARMAĞINIZ AYNI SEVİYEDEYSE..."

Serçe parmağınız ve yüzük parmağınız aynı seviyedeyse, kişilik özellikleriniz hayatınızın her alanında denge aradığınızı ve hayatı ölçülü yaşadığınızı gösterir. Serçe parmağınız ve yüzük parmağınız aynı seviyedeyse bu sizin son derece organize ve düzenli bir karakter olduğunuzu gösterir.

Serçe parmağınız ve yüzük parmağınız aynı seviyedeyse bu sizin düzensiz davranışlardan veya kaostan uzak durmayı sevdiğinizi, zihninizi huzurlu tutmaya yardımcı olan sakin ve dingin yerlerde kalmayı sevdiğiniz anlamına gelir.

Ayrıca, hedeflerinize bağlı kalmanızı sağlayan yüksek bir öz kontrolünüz olduğunuzu gösterir. Kararlarınızı ancak bir durumun tüm yönlerini dikkatlice inceledikten sonra alırsınız. Genellikle çok sakin bir auranız ve kişiliğiniz vardır, bu da sizi kalabalığın içinde öne çıkarır. İçsel benliğiniz, ihtiyaçlarınız ve isteklerinizle son derece uyumlusunuzdur.

Parmaklar neden uyuşur?

"SERÇE PARMAĞINIZ YÜZÜK PARMAĞINIZDAN KISAYSA..."

Serçe parmağınız yüzük parmağınızdan kısaysa kişilik özellikleriniz duygusal bir insan olduğunuzu gösterir. Bu durum da duygulara ve hislere değer verdiğinizi, diğer insanların, özellikle de en çok sevdiğiniz ve önemsediğiniz kişilerin ihtiyaç ve isteklerine karşı duyarlı olacağınızı gösterir.

Serçe parmağınız yüzük parmağınızdan kısaysa, bu sizin başkalarına yardım etmekten ve başkalarına karşı nazik olmaktan zevk aldığınızı, İhtiyacı olan insanlar için yumuşak bir kalbinizin olduğunu gösterir.

"SERÇE PARMAĞINIZ YÜZÜK PARMAĞINIZDAN UZUNSA..."

Serçe parmağınız yüzük parmağınızdan uzunsa, kişilik özellikleriniz gereğinden fazla verici olduğunuzu ve aşırı paylaşımcı olmadığınızı gösterir. Ayrıca bu analitik ve mantıklı bir karaktere sahip olduğunuzu gösterir. Ayrıca çok iyi bir sır tutucusunuz ve başkalarının görüşlerine de kolayca kapılmazsınız. Yaptığınızın doğru ve makul sınırlar içinde olduğunu düşünüyorsanız, sizi mutlu eden şeyi yapacaksınız. Kendinize çok güveniyorsunuz. Kendinizi yüksek düzeyde tutuyorsunuz. Doğal olmayı ve bir birey olarak kim olduğunuz için takdir edilmeyi tercih ediyorsunuz.

Avuç içi izini taramak yeterli mi | e-Psikiyatri

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN