Kurada adı çıkmayanlar araştırıyor! Togg 60.000 TL para iadesi ne zaman yapılacak? Bu uygulama üzerinden iade edilecek!

Kurada adı çıkmayanlar araştırıyor! Togg 60.000 TL para iadesi ne zaman yapılacak? Bu uygulama üzerinden iade edilecek!

Yerli ve milli araç TOGG'a sahip olmak isteyen insanlar kura çekilişlerine heyecanla katıldı. Peki kurada hak sahibi olamayan insanlar başvuru ücretlerini ne zaman alacak? Tüm detaylar haberimizde.

TOGG aracın kura çekilişleri sonlanırken başvuru yapan vatandaşlar 60 bin TL ücretlerinin ne zaman iade edileceğini araştırmaya başladı. Peki başvuru ücretleri ne zaman iade edilecek? İadeler nasıl yapılacak? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

TOGG ARAÇ BAŞVURU ÜCRETLERİ

Yerli ve milli araç kura usulüyle vatandaşa sunuldu. Başvuru yapan vatandaşlar 60 bin TL başvuru ücreti ödedi ve kura seçimleri tamamlandı. Kura sonrasında hak sahibi olamayan vatandaşlar ücret iadelerini geri alacak. Kura çekiliş sonuçları ise www.togg.com.tr adresinde paylaşıldı. Kapora iadesi almak için vatandaşların ödemelerini e-Cüzdan üzerinden alacakları ve banka hesaplarına en geç 14 gün içinde aktaracakları öğrenildi. 

Yerli ve Milli Araç TOGG Başvuru ücretleri

Ücretlerin ise otomatik olarak hesaplara geçeceği öğrenildi. sipariş oluşturan vatandaşlar ödemelerini TOGG internet sitesinde Truemore uygulamasından yaptı. Kura çekilişleri sonrasında araç sahibi olacak kişilerden 20 bin kişinin ismi site üzerinde yayınlandı. TOGG T10X araçların talihli vatandaşlara en kısa sürede teslim edileceği biliniyor. Başvuruda asil ve yedek talihlilerin başvuru ödemesi olan 60 bin TL tutar e-Cüzdan uygulamalarına yatırıldı. Hak sahibi olamayan kişilerin ödemeleri de yine aynı şekilde otomatik olarak hesaplara yatacak. İlk 20 bin kişi için C SUV TOGG T10X model araç 953 bin TL fiyattan satışa çıkıyor. Modele göre fiyatta değişkenlik yaşanabiliyor. TOGG araçların talihli vatandaşlara Temmuz ayından itibaren teslimatı yapılacağı düşünülüyor. 1 milyon 215 bin TL fiyatı olan ve 523 kilometre modelin teslimat süreci ise Nisan ayında tamamlanacak. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN