Back To Top
Rüyada savaş görmenin tabiri | Rüyada savaş görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada savaş görmenin tabiri | Rüyada savaş görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada savaş görmenin tabiri | Rüyada savaş görmek nasıl yorumlanır?
- A +

Rüyada savaş görmek, pek çok farklı anlamlara sahiptir. Ülkeler arası savaş görmek, yaygın hastalığa işaret eder. Halkın devlete karşı savaşı ise maddi olarak rahatlamaya delalet eder. İşte, rüyada savaş görmekle alakalı tüm rüya tabirleri…

 

Rüyada savaş görmek, savaşan tarafların durumuna göre çok farklı şekilde yorumlanır. Savaş meydanı görmek, asker görmek, silahlanmak gibi rüyada savaş görmekle ilgili rüya tabirlerini karar.com’da bulabilirsiniz…

RÜYADA SAVAŞ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada savaş görmek, rüyanın niteliğine göre çeşitli anlamlara sahiptir. Kişi eğer rüyasında iki ülkenin savaştığını gördü ise, bu rüya, insandan insana kolaylıkla bulaşan bir hastalığın toplum içinde yaygınlaşacağı ve insanların bu sebepten dolayı büyük ıstırap çekeceği şeklinde yorumlanır.

Kişi eğer, rüyasında halkın, yöneticiler ile savaştığını görürse, bu, bulunduğu ülkede enflasyonun düşeceği ve halkın alım gücünün artacağına delalet eder. Vatandaşlar bolluk bereket içinde yaşar.

Rüyada görülen savaş halkın kendi içinde yaşanıyorsa, rüya tam terine şekilde bir anlam taşır. Halkın huzur ve barış içinde yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında düşmana karşı savaştığını gören kişi ailesine karşı iyi tutumlu ve hayırlı biri olarak yorumlanır.

SAVAŞ MEYDANI GÖRMEK

Rüyada savaş meydanı görmek, hayırlı bir anlam taşımaz. Rüya sahibinin üzücü olaylarla karşı karşıya kalacağına işaret eder.

ASKER GÖRMEK

Rüyada asker görmek, çeşitli şekillerde tabir edilir. Rüyada görülen asker savaşa hazırlanıyor ise bu, toplum içinde hurafelere inanan az sayıda kişinin olduğuna delalet eder. Rüyada az sayıda asker görmek, galip gelmeye, yaşadığı yere asker girdiğini görmek ise, kişinin bulunduğu bölgede bereketli yağışların olacağına işaret eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

SİLAHLANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada silahlandığını görmek, olumlu gelişmeleri temsil eder. Rüyayı gören kişinin önündeki tüm engellerin kalkacağına, sağlığına yeniden kavuşacağına kısmetinin açılarak kazancının artacağına delalet eder.

SAVAŞ UÇAĞI GÖRMEK

Rüyada savaş uçağı görmek, gerçek hayatta yaşanacak olan savaşa ve
bu savaş için yapılan hazırlıklara delalet eder.

19-11/20/savasjpgg.jpg

SAVAŞTIĞINI GÖRMEK

Rüyada savaştığını görmek, rüya sahibinin büyük emek sarf ederek çalıştığına, hakkını kimseye yedirmeyeceğine ve hayat boyu haksızlıkla mücadele edeceğine delalet eder.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN