Saçlarına göre ne tür bir insansın? Saçınızı ayırma şekliniz kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor!

Saçlarına göre ne tür bir insansın? Saçınızı ayırma şekliniz kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor!

Saçını sola mı ayırıyorsun? Veya sağa mı? Yoksa ortaya mı? Saçınızı ayırma şekliniz sizin hakkınızda ne söylüyor? İşte saç şekline göre kişilik özellikleriniz hakkında bilmediğiniz gerçekleri ortaya çıkaran kişilik testi.

Saçınızı sağa mı yoksa sola mı ayırıyorsunuz? saçını sola ayırmak ne demek? Saçı sağdan ayırmak ne demek? Araştırmalar, saçınızı ayırma şekliniz ile kişilik özellikleri arasında bir bağlantı olduğunu göstermiştir. Bakalım saç ayrılık tarzınız sizin hakkınızda neler söylüyor.

SAÇ AYIRMA STİLİNİZ SİZİNLE İLGİLİ NEYİ ORTAYA KOYUYOR?

1-007.jpg

SOL TARAFTAN AYRILAN SAÇIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Saçını sola doğru ayırırsan,kişilik özellikleriniz, analitik, erkeksi, azimli, duyguların yanında mantığı da tartmayı seven bir birey olduğunuzu ortaya koyuyor. Olayları net ve doğru bir şekilde görmeyi seviyorsunuz. Bir kadın olarak son derece bağımsız olabilir ve olaylara objektif bakabilirsiniz. Kendinizden son derece emin ve organize olabilirsiniz. Herkese mantıklı gelmeyebilirsin, ama seni mutlu eden şeyi yapmayı seviyorsun. Kendinizi savunmada nazik ama güçlü olabilirsiniz. İş odaklı kişiliğinizi vurgulamanıza yardımcı olacak giysiler giymeyi sevebilirsiniz. Bir şeyler yapmaktan veya ev işleri yapmaktan hoşlanmayabilirsiniz, ancak işleri halletmeyi sevebilirsiniz. Güç pozisyonlarının tadını çıkarabilirsiniz. Kendinizi alfa hissettiren aktivitelere ilgi duyuyorsunuz. Mantık yürütmede iyi olabilirsin. İnsanlar size iyi bir araya getirilmiş biri olarak bakıyorlar. Ayrıca sizi zaman zaman uzak veya soğuk bulabilirler.

2-007.jpg

SAĞ TARAFTAN AYRILAN SAÇIN KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Saçınızı sağa ayırırsanız, kişilik özellikleriniz duygusal olarak duyarlı, empatik ve besleyici olduğunuzu gösterir. Başkaları için orada olmaktan keyif alabilirsiniz. Sosyal amaçlara, hayır kurumlarına vb. ilgi duyabilirsiniz. Çok evcil olabilir ve sade ortamlardan hoşlanabilirsiniz. Ayrıca mutluluk ve nezaket yaymak için kendinizden çok fazla şey verebilirsiniz. Size çok güvenen insanlar bulabilirsiniz. Kalbinizin hissini beyninizden daha fazla dinleyebilirsiniz. Başkalarıyla ilgilenme konusunda doğalsın. Bazen birine göz kulak olmayı veya aşırı kişiselleşmeyi kendi başınıza üstlenebilirsiniz. Ayrıca kolay, eğlenceli ve kadınsı tarafınızla daha fazla temas halinde olabilirsiniz. Siz de biraz yaratıcı ve spontan olabilirsiniz.

3-003.jpg

ORTADAN AYRILAN SAÇ KİŞİLİK ÖZELLİKLERİ

Saçınızı ortadan ayırırsanız, kişilik özellikleriniz dengeli, açık fikirli, güvenilir, pratik, zeki, kibar ve son derece açık sözlü olduğunuzu gösterir. Pasif-agresif olmaktan hoşlanmıyorsunuz ve düşünceleriyle doğrudan olmayan insanlarla ilişki kurmuyorsunuz. Titizlikle organize olabilirsiniz. Son derece hırslı, çekici, soğukkanlı ve güçlü iradeli olabilirsiniz. Buna ek olarak, sakinlik duygunuz sizi oldukça çekici kılıyor. Şimdi, keskin bir şekilde ayrılmış bir orta ayrılma, bir tartışma veya tartışma sırasında biraz kontrol edici ve hesaba katılması gereken bir güç olabileceğini gösteriyor. Dağınık bir orta ayrılık, bireyselliğinizi sergilemeyi sevdiğinizi gösterebilir, ancak duruma göre orta yolu seçebilirsiniz.


Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN