Tetikçinin Oğlu dizisi setinde ortalık karıştı! İki başrol birbirine girdi: İşte nedeni...

Tetikçinin Oğlu dizisi setinde ortalık karıştı! İki başrol birbirine girdi: İşte nedeni...

FOX TV ekranlarında yeni başlayan dizi Tetikçinin Oğlu'nda ortalık karıştı. Şevket Çoruh ve Timuçin Esen arasında gerginlik yaşandığı iddialar gündeme gelirken yönetmenin kavga arasında arada kaldığı söyleniyor. İşte, duruma karşılık son durum haberimizde.

Tetikçinin Oğlu dizisi, Şevket Çoruh İskender Karayurt (İsko), Timuçin Esen ise Korkmaz rolüne hayat veriyor. Gelen haberler doğrultusunda oyunculardan Şevket Çoruh ve Timuçin Esen arasında gerginlik yaşandığı iddiaları sürerken son durumun ne olduğu araştırılmaya başlandı. İşte, Tetikçinin Oğlu setinde gerginlik artmaya devam ediyor.

FOX TV ekranlarında izleyici karşısına geçen Tetikçinin Oğlu'nun senaryosunu kaleme alan Gökhan Horzum kaleme alırken 2 aktör arasında sık sık gerginlik yaşandığı bilgileri sızdı. Bunun başlıca nedeni olarak ise Timuçin Esen'in senaryosundaki diyaloglardan ve mekan seçimlerinden birçok konuda kendi isteklerini yaptırmak istemesi oldu.

Tetikçinin oğlu sette kavga

Bu duruma karşılık olarak oyuncu Çoruh'un tepkileri büyürken kulislerden gelen bilgiler doğrultusunda dizinin Bodrum'da çekilmesini Esen'in istediği öğrenildi.

Bir diğer iddia ise Tetikçinin Oğlu’nda yönetmen koltuğunda oturan Yağız Alp Akaydın’la Timuçin Esen’in arasında kavga çıktığı söylentileri gündeme geldi. Sette yönetmenle sorun yaşayan Esen’in kendi sahnelerini daha önce de “Hekimoğlu” dizisinde beraber çalıştığı yönetmen Emre Aybek’in çekmesi yönünde talebi olduğu iddialar arasında. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN