Ünlü fenomen isim trafikte kabusu yaşadı! Saldırıya uğradığı görüntüler sosyal medyayı salladı! Lütfen izleyin ve paylaşın diyerek paylaştı!

Ünlü fenomen isim trafikte kabusu yaşadı! Saldırıya uğradığı görüntüler sosyal medyayı salladı! Lütfen izleyin ve paylaşın diyerek paylaştı!

Sosyal medya platformu Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla tanınan Nilay Toprak, bu kez de trafikte uğradığı saldırının görüntülerini paylaştı. Ünlü fenomen, trafikte motosikletli 4 kişi ile tartışma yaşarken şahısların saldırısına uğradı. Nilay Toprak korku dolu anlar yaşadı. İşte Nilay Toprak’ın korku dolu anları…

Sosyal medya fenomeni Nilay Toprak 1 milyon takipçisinin yer aldığı Instagram üzerinden öyle bir paylaşım yaptı ki herkes ağzı açık izledi. Paylaşım yaptığı keyifli videolar ile tanınan Nilay Toprak, bu kez başına gelen bir olayı takipçileri ile paylaştı. Nilay Toprak başından geçenleri "Hayatımda tek başıma yaşadığım en kötü an." olarak anlattı. Yayınlanan görüntülerde Nilay Toprak’ın trafikte 4 kişinin saldırısına uğradığı görüldü. İşte Nilay Toprak’ın korku dolu anları…

NİLAY TOPRAK KORKU DOLU ANLAR YAŞADI

Bakırköy İncirli Caddesi'nde akşam saatlerinde seyreden Nilay Toprak, iki ayrı motosiklette bulunan toplam 4 kişinin saldırısına uğradı. Trafikte yol verme tartışması yaşayan Toprak’ın otomobili 4 saldırgan tarafından tekmelendi. Nilay Toprak’ın aracının ön camı kırılırken, saldırganlarda kameraya yansıdı. Nilay Toprak saldırı anını an be an kayıt altına aldı. Cep telefonu kamerası ile kaydedilen görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşan Nilay Toprak, saldırganlardan şikayetçi olmak için polise gideceğini bildirdi.

Nilay Toprak Saldırı

ÜNLÜ FENOMENE SALDIRDILAR

Nilay Toprak yaşadığı korku dolu anları takipçileri ile paylaştı. Saldırıya uğradı görüntüleri takipçileriyle paylaşan Toprak, videonun altına"Hayatımda tek başıma yaşadığım en kötü an. Trafik magandaları maalesef bu ülkenin acımasız bir gerçeği. Her şeyi geçtim 2 motorsiklet ve 4 erkek savunmasız bir kadına nasıl saldırıyorlar izleyin… Lütfen paylaşır mısınız?" notunu düştü.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN