Emel Sayın'dan Cüneyt Arkın'a acı veda! Bakın Cüneyt Arkın son anlarında ne söylemiş?

Emel Sayın'dan Cüneyt Arkın'a acı veda! Bakın Cüneyt Arkın son anlarında ne söylemiş?

Yeşilçam'ın büyük isimleri arasında yer alan Cüneyt Arkın'ın ani ölümü herkesi sarstı. Sevenleri usta ismin ölümünden dolayı yasa boğulurken, yakın arkadaşları da büyük bir üzüntü yaşadı. Beraber çok sayıda filmde rol alan sanatçı Emel Sayın telefonla bağlandığı bir programda gözyaşlarına hakim olmadı. Bakın Emel Sayın' yakın dostu Cüneyt Arkın için neler söyledi?

Dün gece ani bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye kaldırılan 85 yaşındaki oyuncu Cüneyt Arkın yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Usta ismin ölüm haberi ise sanat camiasını adeta yasa boğdu. Yeşilçam'ın efsane isimleri arasında yer alan Cüneyt Arkın için çok sayıda paylaşım geldi. Yakın dostları arasında bulunan Emel Sayın ise bir televizyon kanalında Arkın ile son anlarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

cunyettt.jpg

EMEL SAYIN DOSTU CÜNEYT ARKIN İÇİN GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Kanal D'de yayınlanan Neler Olur Hayatta? programında canlı bağlanan Emel Sayın Cüneyt Arkın ile yaşadığı son anları anlatırken gözyaşlarına hakim olmadı. Ağlamaktan dolayı konuşamayan Sayın, "Biraz önce öğrendim, gerçekten çok üzüldüm. Birkaç gün önce konuştuk Cüneyt ve eşiyle. Çok sevdiğim bir arkadaş, dost, aynı zamanda çok takdir ettiğim ve saygı duyduğum bir oyuncu. Çok üzüldüm" ifadelerini kullandı.

emelsayin.jpg

"EMEL BENİ SEVMEDİ SÖZÜ İÇİN ARADIM ŞAKALAŞTIK"

Cüneyt Arkın’ın yazdığı kitapta kendisi ile alakalı bir anını beraber konuşup güldüklerini anlatan Sayan, Arkın'ın son anlarını anlatırken duygu dolu anlar yaşadı. Cüneyt Arkın'ın herhangi bir rahatsızlığı olmadığını ifade eden Sayan, ölüm haberi karşında sarsıldığını ifade etti. Sayan Arkın'ının çok değerli olduğunu belirterek, "Herhangi bir rahatsızlığı yoktu, hatta şakalaştık. Çünkü kitabında ‘Emel beni dövdü, beni sevmedi galiba’ gibi şeyler yazmış. Aradım, çok sevdiğim bir insan halbuki, dövme sahnesi de gerçek değildi, filmdeki bir sahneydi tabii. Onu konuştuk, güldük üçümüz birlikte. Hiç öyle bir hali yoktu. Çok şaşırdım. Hatta dün bir resmini gördüm ‘Canım Cüneytciğim, hepimiz yaşlandık’ dedim kendi kendime. Bugün böyle bir haber alınca çok sarsıldım. Çok değerli bir insan, çok değerli bir sanatçıydı" deyip gözyaşlarını tutamadı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN