Yeni başlangıçlar ufukta beliriyor! Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak... İşte 5 Eylül 2023 Salı günlük burç yorumları

Yeni başlangıçlar ufukta beliriyor! Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak... İşte 5 Eylül 2023 Salı günlük burç yorumları

İyi niyetli olsalar da, size vaaz veren birini dinlemek muhtemelen çok sinir bozucu olacak. Onların tavsiyelerinin bildiklerinize olan güveninizi kaybetmenize neden olmasına izin vermeyin. Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak... İşte 5 Eylül 2023 Salı günlük burç yorumları

5 EYLÜL 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Biriyle birçok kez aynı tartışmayı yaşadınız. Yine de ikiniz de diğerinin bakış açısını anlayamıyorsunuz. Muhtemelen bunun değişeceği umuduyla tartışmaya devam ediyorsunuz, ancak bunu kontrol edemezsiniz. Görüşünüzle ilgili her noktayı zaten ortaya koydunuz ve hala anlaşılmadınız.

Bu, karşı tarafta yankı uyandıran bir noktaya değinmediğiniz anlamına gelir çünkü onların görüşünü de anlamamış olabilirsiniz. Ancak görüşünüzün kabul edilmesinden ziyade uyumu hedeflerseniz, yine de o noktaya gelebilirsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Yetkili bir rolde olan herkes ne yaptığını bilmez. Bu kişi yetkili olsa bile, onun bir uzman olduğundan emin olamazsınız. Ancak yine de onlara hesap vermeniz gereken bir roldeyseniz, bu zor olabilir.

Şu anda deneyimini sorguladığınız biriyle çalışıyor olabilirsiniz. O kişinin hatalı davrandığını zihninizde sorgulamanızda sakınca yok ve bunu o kişiye bildirmenizde de sakınca yok, ancak bunu yaparken diplomatik olmalısınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bir ilişkiyle ilgili zor bir mesele sizi en azından biraz sinirlendirdi ve en kötüsü de biraz üzüntü ve hatta kalp ağrısına neden oldu. Bunu değiştirecek güce sahip olmadığınızı düşünüyorsunuz, belki de değilsiniz, ama belki de buna mecbur değilsiniz.

Hayırlı bir yeni başlangıca yakında kapılacaksınız ve sizin sadece buna inanmanız ve kabul etmeniz gerekiyor. Bunun nasıl olduğunu anlamanın bir yolu olmasa da, bu ikinci şansı hak ettiğinizi görmeniz gerekiyor.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Özel hayatınızdaki belirli bir kişiye söyleyebileceğiniz hiçbir şey istediğiniz etkiyi yaratmıyor. Neyi yanlış yaptıklarını, size kötü davrandıklarını bilmelerini istiyorsunuz.

O zaman gelecek, ancak bu adım sizden gelmeyecek. Bu sizi savunmasız ve güçsüz hissettirebilir. Ancak ihtiyacınız olan tüm güce sahipsiniz. O kişiyi affedin ve yolunuza devam edin. Hayatınıza devam ederek son derece güçlü hale geleceksiniz. Adaletin kendiliğinden yerini bulacağına inanın ve bu bilginin sizi rahatlatmasına izin verin.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Bir müttefik kazanmak istiyorsanız bugün açık ve dürüst olmanız gerekecek. Bir konuda yardıma ihtiyacınız olabilir ve aklınızda bu yardımı sağlayabilecek biri olabilir. Ancak yalvarmak ya da bir şeye ihtiyacınız varmış gibi görünmek istemezsiniz. Bu egonuzun dile gelmesidir.

Ancak gerçek şu ki, kabul etmek isteseniz de istemeseniz de yardıma ihtiyacınız var ve size yardım edebilecek biri var. Bunu söylemeniz itibarınızı azaltmayacaktır. Aksine, sizi daha ulaşılabilir ve daha sevilebilir kılacaktır.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Düşüncelerinizi, dolayısıyla zamanınızı ve enerjinizi, size sıkıntı veren bir endişeye odaklıyorsunuz. Ancak zamanınızı ve enerjinizi bu şekilde kullandığınızda, sorunun kendisi güçlenirken siz zayıflarsınız. Kendi umutlarınızı korkuyla karartmayın.

Bunu tersine çevirmeniz gerekiyor. Elbette sorunu hafifletmek için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız, ancak endişelerinizi de yeniden yönlendirmeli ve onları umuda dönüştürmelisiniz. Umutlu olmanız gereken çok şey var.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Sonlandırmak ya da değiştirmek istediğiniz bir sözleşmeye ya da yasal anlaşmaya dahil olsaydınız, sadece doğru evrakları hazırlar ve bu konuda bir konuşma yapardınız. Ancak bazen farkında olmadan duygusal sözleşmelere veya anlaşmalara dahil olduğumuzda, bundan kaçmak daha zor görünebilir.

Birinin fazla bağımlı ya da başka bir şekilde olumsuz olması nedeniyle bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünüyorsanız, aklınızdakileri netleştirin ve konuşun.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Eski bir arkadaşınız ya da iş ortağınız bir şekilde hayatınızın arka planında yer aldı. Muhtemelen aranızda bir çatışma ya da fikir ayrılığı yoktu. Büyük olasılıkla, sadece hayat şartları araya girdi ve birbirinizden uzaklaştınız.

Bu kişiyi zaman zaman nostaljik bir sevgiyle düşünebilirsiniz, ancak onu geçmişe gönderdiğiniz için orada kalacaktır. Ta ki siz bir değişiklik istemediğiniz sürece. Bugün eski bir ilişkinize ulaşmak ve yeniden bağlantı kurmak için harika bir gün.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Hayatınızdaki biri size tavsiyelerde bulunuyor olabilir. Koltukta oturan bir oyun kurucu ya da arka koltukta oturan ve yol tarif eden biri gibi, sizden daha iyi bir yol bildiklerini düşünüyorlar. Ancak onlar siz değil ve sizin yaşadıklarınızı yaşamadılar.

İyi niyetli olsalar da, size vaaz veren birini dinlemek muhtemelen çok sinir bozucu olacak. Onların tavsiyelerinin bildiklerinize olan güveninizi kaybetmenize neden olmasına izin vermeyin. Tavsiyenin iyi ve şefkatli bir yerden geldiğini düşünerek onlara karşı şefkatli olmaya çalışın.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

En iyisi henüz gelmedi. Son zamanlarda sizin için bazı şeyler ters gittiği için bu söz şu anda size neredeyse gülünç gelebilir. Hatta moralinizi bozan ve kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissetmenize neden olan bir tür ihanet bile söz konusu olabilir.

Ancak moralinizi yüksek tutar ve harika bir şeyin gerçekten mümkün olduğunun farkına varırsanız, daha iyi bir yere ulaşmak için izlemeniz gereken yolu görmeye başlayacaksınız. Kendinizle ilgili benzersiz bir şeyi göstermek için yeni bir fırsat geliyor. Bu şansı karakteristik yılmaz ruhunuzla karşılamaya hazır olduğunuzdan emin olun.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Yeni bir girişimde kanatlanıp gidebileceğinize inansanız da, oldukça esnek olsa bile bir planınız olması sizin için daha iyi olacaktır. Evet, parlak bir yenilikçisiniz ve gerçekçi düşünebilirsiniz, ancak bir dizi adımın veya en azından bir taslağın planlanmış olması kendinizi daha güvende hissetmenize yardımcı olacaktır.

İhtiyaç ortaya çıktıkça bazı şeyleri kendiliğinden değiştirebilirsiniz, ancak yapmak istediğiniz şey konusunda bir fikrinizin olması sizi önemli ölçüde güçlendirecektir. Bugün bunun üzerinde çalışmayı deneyin.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Yardıma veya cevaplara ihtiyaç duyduğunuzda bilgi ve deneyime sahip birinden tavsiye ve rehberlik almak akıllıca bir şey olabilir. Ancak birden fazla kişiye sormak bazen daha da akıllıca olabilir.

Şu anda önemli bir konuda yardım ararken bunun çok kafa karıştırıcı olacağını düşünseniz de, ne kadar çok şey bilirseniz, karar verme süreciniz o kadar bilinçli olacaktır. İlk kişi mükemmel tavsiyelerde bulunsa bile, diğer açıları da anlamak ve hatta başkalarından onay almak, yapmanız gereken şey konusunda kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayabilir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN