Yumruk yapma şeklin karakterini açığa çıkarıyor! İşte karakter özelliklerini analiz eden kişilik testi!

Yumruk yapma şeklin karakterini açığa çıkarıyor! İşte karakter özelliklerini analiz eden kişilik testi!

Yumruğu oluşturma şekliniz, tıpkı ayaklarınızın, ağzınızın veya parmaklarınızın şekli gibi kişiliğinizi ele verebilir. Yumruğunuzun sizin hakkınızda ne söyleyeceğini öğrenmek ister misiniz?

İnsanlar çeşitli nedenlerle, bazen tehdit etmek için, bazen neşeyle ve bazen de bir dans hareketinin parçası olarak yumruk yaparlar. Ama insanların yumruklarını oluşturma biçimlerinin bize kişilikleri hakkında bir şeyler söyleyebileceğini biliyor muydunuz? Çünkü biz zihnimizi kontrol etsek de bazen bilinçaltımız bizi hissetmediğimiz bir şekilde kontrol eder. Bazen farkında olmadan kişiliğimizi ortaya çıkaran şekillerde hareket ederiz.

Derin bir nefes alın, rahatlayın ve gözlerinizi kapatın, ardından hemen yumruğunuzu oluşturun ve aşağıdaki görsellerle karşılaştırın. Her şeklin ne anlama geldiğini açıklayacağız.

YUMRUK SIKMA ŞEKLİN KİŞİLİĞİN HAKKINDA NE SÖYLÜYOR?

1.jpg

KALP YUMRUĞU

Başparmağınız yumruk halinde işaret parmağınıza dayandığında, muhtemelen kibar ve cömert bir ruha sahip olursunuz. Öte yandan cömertliğiniz, sizden faydalanmak isteyenlere karşı sizi savunmasız kılar.

Birisi kişiliğinizi size karşı kullanacaksa, bu durumu kişisel gelişim için bir fırsat olarak kullanın. Bu hedefe ulaşmak sizin için kolay olacak; gelişmek ve yeni deneyimlerden öğrenmek doğanızda var.

2.jpg

BÜYÜLEYİCİ YUMRUK

Parmağınızı korumak için yumruk yaptığınızda başparmağınızı parmaklarınızla kapatmayı mı tercih edersiniz? o zaman sevimli ve eğlenceli bir kişiliğe sahipsin. Başkaları için çekicisiniz ve etrafınızda olmaktan hoşlanıyorlar. O kadar sakinsiniz ki, etrafınızdaki diğer insanlar üzüldüğünde veya kızdığında bile hiçbir şey sizi korkutmuyor.

Çok empatik bir insansınız, ancak diğer insanların sorunlarının sizi bunaltmasına izin vermemelisiniz. Hayattaki basit, güzel şeyleri takdir etme yeteneğiniz var. Huzur ve gönül rahatlığına çekiliyorsunuz.

3.jpg

YARATICI YUMRUK

Baş parmağınız tüm parmaklarınızın içindeyken yumruğunuzu sıkarsanız muhtemelen içe dönüksünüz. İçedönükler kendi başlarına vakit geçirmekten hoşlanırlar ve genellikle düşüncelerini veya duygularını gizli tutarlar.

İnandığınız bir şirkete para harcamaya hazırsınız. Yenilikçisiniz, başkalarının aklına gelmeyen yeni fikirler buluyorsunuz. Değerlerinizi paylaşan insanlarla bağlantı kurma olasılığınız yüksektir. Çok empatik bir insan olabilirsiniz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
1 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN