Zürafaların arasındaki gizli leoparı kimse bulamıyor! Sadece IQ seviyesi 140'ın üstünde olanlar 17 saniyede buluyor!

Zürafaların arasındaki gizli leoparı kimse bulamıyor! Sadece IQ seviyesi 140'ın üstünde olanlar 17 saniyede buluyor!

Leoparlar zürafalar arasında kolayca kamufle olabilir. Görsel netliğinizi ve bilişsel becerilerinizi test etmek için bu mücadeleye katılın. Resimdeki gizli leoparı bulabilir misin?

Leoparların baskıları ve renkleri nedeniyle Zürafalar arasında kolayca kamufle olabileceğini biliyor musun? Şimdi senin görevin zürafaların arasından gizli leoparı bulmak. Zeka oyunları genellikle matematiksel mantık ve formül yerine yaratıcılık ve gözlem gücü gibi becerileri test eder. Ve sonuç olarak beyin hücreleri arasındaki bağlantıyı güçlendirecek, zihinsel çevikliği artıracak ve kısa süreli hafıza problemlerine yardımcı olacaktır. Şimdi resimdeki leoparı bulmak için becerilerinizi ve yeteneklerinizi kullanın.

1-013.jpg

REİSMDEKİ LEOPARI BULABİLİR MİSİN?

Resimde, eşit olmayan şekilde bölünmüş bir zürafa grubu gösterilmektedir. Ve senin görevin resimde gizlenmiş leoparı bulmak. Şimdi görüntüyü bölümlere ayırın, hiçbir ipucunu kaçırmamak için tüm köşelerden geçin ve hedefinize ulaşmak için mantıksal akıl yürütme, gözlem gücü ve diğer yeteneklerinizi kullanın.

Zeka oyunları geleneksel olmayan düşünmeye ihtiyaç duyar, ancak aynı zamanda olağanüstü yaratıcılık ve mantıksal akıl yürütme gerektirebilirler. Yukarıdaki görüntünün aksine, resimdeki leoparı tespit etmek için hem niteliksel becerilerinizi hem de görsel keskinliği kullanmalısınız. Çok basit, tek yapmanız gereken tüm ipuçlarına konsantre olmak için beyin gücünüzü kullanmak.

GİZLİ LEOPARI GÖRDÜN MÜ?

Bir beyin jimnastiği, yaratıcı ve mantıklı düşünmeyi gerektiren bir bilmecedir. Düşünme ve karar verme kapasiteniz böylece her girişimde gelişecektir. Zeka oyunu ayrıca daha büyük sorunları çözmeye ve eleştirel sezgiler geliştirmeye yardımcı olacaktır. Unutmayın, amacınız resimdeki leoparı bulmak. Kolay değil mi? Ancak sadece 17 saniyeniz var.

ZEKA BULMACASI CEVABI

Zürafaların arasındaki gizli leoparı hala bulmakta zorlanıyorsanız, lütfen aşağıdaki resme bakarak gizli leoparı bulun.

2-006.jpg

Eğlendiniz mi? Bizi takip ederek bu ilginç zeka oyunlarından daha fazlasını çözmek bilişsel, problem çözme becerilerinizi ve hafıza keskinliğini geliştirecektir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN