Back To Top

Diğer Karabük Haberleri

2 bin 547 Uzman Erbaş yemin etti
2 bin 547 Uzman Erbaş yemin etti Safranbolu 125.
KBÜ’de “Badminton Turnuvası” yapıldı
KBÜ’de “Badminton Turnuvası” yapıldı Karabük Üniversitesinde 16-26 Nisan tarihleri arasında Sağlık ve Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Sportif Etkinlikler’ kapsamında badminton....
(Özel) Tasarladığı bıçaklar polis ve askerlerden yoğun ilgi görüyor
(Özel) Tasarladığı bıçaklar polis ve askerlerden yoğun ilgi görüyor Karabük’te bıçak bileyiciliği yapan Ali Açıkgöz’ün tasarlayıp imal ettiği bıçaklar polis ve askerler tarafından yoğun talep ve ilgi görüyor.
Alkollü yakalandı, yediği para cezasının az olmasına üzüldü
Alkollü yakalandı, yediği para cezasının az olmasına üzüldü Karabük’te trafik polislerinin yaptığı uygulamada 81 promil alkollü çıkan sürücü, kendisine yazılan bin 2 TL cezayı bulunca, ‘Biraz daha içerdim’ dedi.
AK Partili vekiller Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık’a başarılar diledi
AK Partili vekiller Türk Kızılayı Genel Başkanı Kınık’a başarılar diledi AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal Türk Kızılayı Başkanı Dr.
KBÜ’de 3. Sanat ve Tasarım günleri başladı
KBÜ’de 3. Sanat ve Tasarım günleri başladı Karabük Üniversitesi Tasarım İstasyonu Kulübü tarafından geleneksel hale gelen Sanat ve Tasarım Günleri etkinliğinin üçüncüsü gerçekleştirildi.
Yoldan çıkan otomobil takla atarak refüje düştü
Yoldan çıkan otomobil takla atarak refüje düştü Karabük’te, seyir halinde iken yoldan çıkarak takla attıktan sonra refüje düşen otomobilin sürücüsü yaralandı.
KBÜ’ de I. Ulusal Safranbolu Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi başladı
KBÜ’ de I. Ulusal Safranbolu Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Öğrenci Kongresi başladı Karabük Üniversitesi İşletme Fakültesi Girişimcilik Bölümü tarafından düzenlenen I.
KBÜ’de ‘Çanakkale Parion Antik Kenti’ anlatıldı
KBÜ’de ‘Çanakkale Parion Antik Kenti’ anlatıldı Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü tarafından “Çanakkale’nin Parlayan Değeri Parion Antik Kenti Kazı, Restorasyon ve Konservasyon Çalışmaları”....
Safranbolu’da meslek liseliler gönüllere dokunuyor
Safranbolu’da meslek liseliler gönüllere dokunuyor Milli Eğitim Bakanlığının "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor" projesi kapsamında, kimsesiz, yaşlı ve engelliler ile ihtiyaç sahibi ailelerin....
Çad, KBÜ Dünya Kupası şampiyonu oldu
Çad, KBÜ Dünya Kupası şampiyonu oldu Karabük Üniversitesinde öğrenim gören uluslararası öğrencilerden oluşan ülke takımlarının yarıştığı ‘Dünya Kupası’nın kazananı Çad oldu.
Okçuluk turnuvasında kıyasıya mücadele
Okçuluk turnuvasında kıyasıya mücadele Karabük Üniversitesinde 16-26 Nisan tarihleri arasında Sağlık ve Kültür Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Sportif Etkinlikler’ kapsamında okçuluk....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN