Kırmızı ışıkta geçince olanlar oldu! 3 araç birbirine girdi ve...

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde kameralara yansıyan görüntülerde bir aracın kırmızı ışıkta geçmesi ve ardından 2 araca ve bir de yayaya çarparak ortalığı savaş alanına çevirdiği görüldü. Hurdaya dönen araçlar ise kameralara böyle yansıdı.

Kocaeli'de kırmızı ışıkta geçen araç ortalığı savaş alanına çevirdi.

Kocaeli'nin Gebze ilçesi Mevlana Mahallesi Issıkgöl Caddesi üzerinde meydana gelen olayda iddialara göre, 06 CSH 527 plakalı mercedes marka otomobil sürücüsü, kırmızı ışıkta geçtiği esnada C.Ş. yönetimindeki 41 AJL 628 plakalı Hyundai marka otomobile çarptı.

ZİNCİRLEME KAZA OLDU

Çarpmanın şiddetiyle Hyundai marka otomobil, trafik lambası direğine savruldu. Mercedes marka otomobil ise hızını alamayarak yaya geçidini kullanan H.K.'ye, daha sonra karşı şeritte bulunan O.D. yönetimindeki 41 T 3113 plakalı ticari taksiye çarptı.

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Ortalık savaş alanına dönerken 112 Acil Çağrı Merkezine haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralan yayayı ambulansa alarak hastaneye kaldırdı. Kemeri takılı olan sürücüler ise kazayı yara almadan atlattı. Tarik felç olurken polis ekipleri tek yönde şeridi açtı. Araçlar kazanın şiddetiyle hurdaya döndü. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

O anlar ise kameralara böyle yanısıd.