Müziğin parlayan yıldızları aynı sahnede

Müziğin parlayan yıldızları aynı sahnede

İş Sanat’ın genç müzisyenleri desteklemek amacıyla düzenlediği Parlayan Yıldızlar konserlerinde 6 Şubat Pazartesi, 20.30’da Şule Berna Kontaş (çello) ve Kağan Berişa (korno) sahneye çıkacak.

İş Sanat’ın genç müzisyenleri desteklemek amacıyla düzenlediği Parlayan Yıldızlar konserleri devam ediyor. İş Kuleleri Salonu’nda gerçekleşen konserlerde, 6 Şubat Pazartesi, 20.30’da Şule Berna Kontaş (çello) ve Kağan Berişa (korno) sahne alacak.

sdfs.jpg
Şule Berna Kontaş

Viyolonsel eğitimine 10 yaşında yarı zamanlı öğrenci olarak İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda Prof. Sevil Gökdağ ile başlayan genç çellist Kontaş konserde, Ludwig van Beethoven’ın 2 numaralı çello sonatını ve David Popper’ın Hungarian Rhapsody eserini seslendirecek.

o.jpg
Kağan Berişa

Eğitimine İstanbul Devlet Konservatuvarı Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Korno Bölümünde, Doç. Dr. Begüm Gökmen’in öğrencisi olarak başlayan genç kornist Berişa ise, Richard Strauss, Ludwig van Beethoven, Reinhold Glière’in eserlerini seslendirecek. Ücretsiz düzenlenen etkinliğe katılmak için Biletix’ten rezervasyon yapılabilir.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN