'Mavi Göz' kitapseverlerle buluştu

'Mavi Göz' kitapseverlerle buluştu

Şirket Yöneticiliğinden gerilim-polisiyeye kadar geniş yelpazede eser veren gazeteci ve yazar Recep Akkaya’nın Türkiye’de ilk kitabı olan 'Mavi Göz' kitapseverlerle buluştu.  

Yazdığı gerilim romanlarında okuyucuyu içine çeken ve sonu tahmin edilemeyen olaylar dizisinin ortasında bırakan Recep Akkaya, bu romanında da okurlarını darkweb’in karanlık yüzü ile tanıştırıyor.

Akkaya kitabını şu şekilde anlattı:

“Darkweb, internet dünyasının adından da anlaşılacağı gibi karanlık tarafıdır. Buzdağının görünmeyen yüzünde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Ancak bunlar zaman zaman algılarımızla oynayan şeyler olabilir. Bu noktada Beril isimli ana karakterimiz, darkweb içerisinde gezinirken bir video ile karşılaşıyor ve olaylar bu noktada başlıyor. Beril ile birlikte çözeceğiniz olaylar dizisi okurları bekliyor.”

İLK KEZ BASILI KİTAP

Türkiye’de daha önce e-kitap formatında yayınladığı eserler olan yazar Akkaya’nın ilk kez bir kitabı basılı olarak piyasaya çıktı. Bu konuda heyecanını gizleyemeyen yazarşu sözleri kaydetti: 

“Daha önce pek çok alanda e-kitap çıkartsam da ilk kez bir kitabım paper formatında okuyucunun kütüphanesine girme şansını elde etti.  Bir yazar için okunuyor olmak ve birden çok kütüphanede bulunmak en büyük ödüldür. Daha önce elektronik ortamda olsam da bu benim için oldukça önemli. Bu nedenle oldukça heyecanlıyım. Umarım tüm okuyucularımdan tam not alarak buradan da alnımın akıyla çıkmayı başarırım.” 
 

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN