25.03.2020  15:08

Rüyada sincap görmek ne anlama geliyor? Rüyada sincap görmenin tabiri 

Rüyada sincap görmek, şans, kısmet, para ve ferahlığı temsil eder. Zor günlerin geride kaldığını habercisi olan rüyada sincap görmekle ilgili tüm bilmeniz gerekenleri ve farklı rüya tabirlerini karar.com’da bir araya getirdik…

+
-

Rüyada sincap görmek, rüya sahibinin sevdiklerinin desteğini alarak zor günleri geride bırakacağına ve girdiği işlerden başarı ile çıkacağına delalet eder. Ağaçta sincap görmek, sincap doğurduğunu görmek ve konuşan sincap görmek gibi farklı anlamları bulunan rüya tabirlerini haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA SİNCAP GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada sincap görmek, rüyayı gören kişinin her zaman için sevdiklerinin desteklerini arkasında hissedeceğine bu sayede de pek çok başarıya imza atacağına delalet eder.

Rüyada sincap görmek aynı zamanda, rüya sahibinin hem çalışma hem de özel hayatında şans sahibi olduğuna ve kısmetinin hep açık olacağına işaret eder. Rüyada sincap gören kişi, zor günleri geride bırakarak rahat bir hayata kavuşur.

AĞAÇTA SİNCAP GÖRMEK

Rüyada ağaçta sincap görmek, rüyayı gören kişinin karşısına güzel 
fırsatlar çıkacağına, kişinin de bunları en iyi şekilde değerlendireceğine delalet eder. Rüyada ağaçta sincap gören kişi, teklif üzerine teklif alır ve hayatı boyunca bolluk bereket içinde yaşar.

SİNCAP DOĞURDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada sincap doğurduğunu görmek, rüya sahibinin hayallerine kavuşmak için oldukça emek dökeceği şeklinde yorumlanır. Farklı bir rüya tabirinde ise, rüyayı gören kişinin kendine yakışmayan işler yapacağı, insanlar tarafından ayıplanacağı ve toplumdan dışlanacağı şeklinde yorumlanır.

KONUŞAN SİNCAP GÖRMEK

Rüyada konuşan sincap görmek, rüyayı gören kişinin vatan ve millete hayrı dokunan bir kişi olacağı, kazançlı bir işe gireceği hayattaki isteklerine kavuşacağı anlamını taşır.

SİNCAP ÖLÜSÜ GÖRMEK

Rüyada sincap ölüsü görmek, pek hayırlı değildir. Rüya sahibinin çok sevdiği biri ile arasının açılacağına hatta kanlı bıçaklı bir şekilde kavga edeceğine delalet eder. Farklı bir yorumda ise, kişinin çok sevdiği bir kişinin ihanetine uğrayacağı, zor durumda olan rüya sahibine ailesinin sırt çevirmeyeceği anlamını taşır. 

DİĞER HABERLER
2 kuruma yeni atama
CHP'lilerden Atatürklü maske
‘Tweet'te var bilimde yok
Bilim yerine tweet üretmişler
Bir darbe daha
Ankara'dan 'parsel' hamlesi
Hrant Dink Vakfı'na yönelik ikinci tehdidin şüphelisi de tutuklandı