Ankara Büyükşehir Belediyesi 9 taşınmazını ihale ile satışa çıkarıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi 9 taşınmazını ihale ile satışa çıkarıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, mülkiyeti kendine ait gayrimenkulleri satışa çıkarmaya devam ediyor. Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı, Çankaya ilçesi İlkbahar Mahallesi’nde bulunan toplam 9 konutun satışı için 4 Mayıs 2023 tarihinde ihaleye çıkacak.

Şeffaf belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi gelir sağlamak amacıyla taşınmazlarını satışa çıkarmaya devam ediyor.

Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı, Çankaya İlçesi İlkbahar Mahallesi’nde bulunan toplam 9 konutun satışı için 4 Mayıs 2023 tarihinde ihaleye çıkacak.

TOPLAM 9 TAŞINMAZ SATIŞA ÇIKARILIYOR

İstekliler; ihale şartnamesini ve diğer eklerini, mesai saatleri içerisinde Ankara Büyükşehir Belediyesi hizmet binasının 14. katındaki Emlak ve İstimlâk Dairesi Başkanlığından ulaşabilecek. Gerçekleştirilecek ihale, ABB TV hesaplarından da canlı olarak yayınlanacak.

9 konutun satışa çıkarılacağı ihale için istenen bilgi ve belgeler ise şu şekilde;

- Kimlik ve Yetki Belgeleri,

- İkametgâh Belgesi,

- Teminat Alındı Makbuzu veya Banka Teminat Mektubu,

- Yer Görme Belgesi,

- Şartname Alındı Makbuzu,

- Teklif Mektubu,

- Taşınmaz Mal Satış Şartnamesi,

- İhalelerden Yasaklı Olmadığına Dair Beyan

İstekliler detaylı ihale bilgilerine ise “https://www.ankara.bel.tr/duyurular/cankaya-ilcesi-guney-park-sitesi-9-adet-konutsatis-ihale-ilani-411” adresi üzerinden ulaşabilecek.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN