Boynuna çelenk gibi kablo düşen genç yüzleri gülümsetti

İzmir'de güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde bir gencin boynuna kablo düştü. 17 yaşındaki genç neye uğradığını şaşırırken o görüntüleri izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Adeta çelenk gibi gencin boynuna düşen o kablo ise güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

İzmir'de binanın üst katından bir gencin boynuna adeta çelenk gibi düşen kablolar yüzleri gülümsetti.

İzmir Gıda Çarşısı'nda bir bilgisayar firmasında stajyerlik yapan lise son sınıf öğrencisi Ahmet Furkan Çetinkaya (17), iş çıkışında evine gitmek için yola çıktığında başına inanılmaz bir olay geldi. Gencin boynuna, çalıştığı bilgisayar firmasının yanındaki elektrikçiden tam da esnada kablo düştü. Çetinkaya neye uğradığını şaşırırken görüntüleri izleyenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

"BİRAZCIK GÜLDÜK"

Olayın ardından konu hakkında yorum yapan Çetinkaya, "Çalıştığım iş yerimden metroya gitmek için telaşla tam çıkıyordum. Koştuğum sırada başıma bir kablo isabet etti. Sosyal medyada bir akım var, topları deliklere atıyorlar adeta o akım gibi oldu. Kafama bilezik gibi geçirdiler. Birazcık güldük ve sonra yoluma devam ettim" dedi.

"ÜNLENDİM"

Komik bir olay olan ve izleyenlerin yüzlerini gülümseten görüntüler hakkında da konuşan genç, "Ünlendim, insanlar beni tanıyor. Başıma düştüğünde ne oluyor diye etrafıma baktığımda omzumda kabloyu gördüm. O anın şokuyla kabloyu çıkarıp yerine koydum. Tabii ağır bir şey olsaydı canım yanabilirdi. Yukarıdan başıma bir şey gelince korktum fakat yakın mesafeden geldi" yorumlarını yaptı.

"AKLIMA KEMAL SUNAL'IN FİLMİ GELDİ"

Çevresindeki kişilerin böyle bir şeyin yaşandığına inanamadığını söyleyen Çetinkaya, "Sonra da 'bir tek böyle bir şey senin başına gelebilir' dediler. Güzel de bir şey oldu aslında güldük, eğlendik. Kabloyu atan arkadaş hemen özür dileyip 'kusura bakma' dedi. Onlar da gülmeye başladı. Benim de aklıma hemen rahmetli Kemal Sunal'ın bir filmi geldi. Bu olaydan dolayı sadaka bile vermişler" şeklinde konuştu.

O anlar ise kameralara böyle yansıdı.