02.08.2020  13:04
SON GÜNCELLEME: 
02.08.2020  14:35
KAYNAK: 
İSTANBUL/AA

Şehitlikte hüzünlü bayram

İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve beraberindeki emniyet teşkilatı, şehit aileleri ile birlikte Edirnekapı'daki Polis Şehitliği'ni ziyaret etti. Polis Şehitliği'nde düzenlenen programda şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi. Şehit aileleri, evlatlarının ardından zaman zaman gözyaşı döktü.

+
-

İstanbul'da İl Emniyet Müdürlüğü'nce Edirnekapı Şehitliği'ndeki Polis Şehitliği'nde Kurban Bayramı dolayısıyla dua programı düzenlendi. 

Şehitliğe giden İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, şehit yakınlarıyla sohbet etti, bayramlarını kutladı. 

KABİRLERE TEK TEK KARANFİL BIRAKILDI

Programda, şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi. Ardından İl Emniyet Müdürü Aktaş ve şehit aileleri, şehitlerin kabirlerini ziyaret ederek karanfil bıraktı. Bazı şehit yakınları, ziyaret sırasında zaman zaman gözyaşı döktü.

ŞEHİTLER İÇİN KURBAN KESİLDİ

Şehitlikte programın ardından Aktaş ve beraberindeki emniyet teşkilatı ile şehit yakınları, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Bayrampaşa Yerleşkesi'ne geçti. Burada şehitler için kurban kesildi, dua edildi. 

Kendisini karşılayan emniyet teşkilatına hitaben selamlama konuşması yapan Aktaş, polislerin bayramını kutlayarak, tüm şehitlere Allah'tan rahmet, gazilere acil şifalar diledi. 

DİĞER HABERLER
Bakan Selçuk: Yardımı biz değil AB yapıyor
CHP'ye küskün değilim
Biz yapmadık @Jack yaptı
3 PKK'lı etkisiz hale getirildi
CHP Kadın Kolları yeni başkanını seçti
Boş sokak için 10 TL istiyorlar
Önünü alamazsak 1500'e doğru tırmanır