Pazarlama Türkiye, iş dünyasını 4 Kasım’da Çırağan Sarayı’nda buluşturacak!

Pazarlama Türkiye, iş dünyasını 4 Kasım’da Çırağan Sarayı’nda buluşturacak!

Dijital dönüşüm e-ticaretteki nüfuzunu gün geçtikçe artırırken, bu kapsamda düzenlenen etkinlikler sektörün trendlerini belirliyor. Pazarlama Türkiye, 4 Kasım’da gerçekleştireceği E-ticaret Zirvesi’nde teknoloji girişimlerini, dijitalleşen B2B ve B2C şirketleri, medya ve iş dünyasından önemli isimleri Çırağan Sarayı’nda ağırlamaya hazırlanıyor. Etkinliğin temasını “Dijital Dönüşüm ve Teknoloji” olarak belirleyen platform, şirketlerin yeni stratejilerinin farklı bakış açılarıyla ele alacak.

Sürekli değişen tüketici alışkanlıkları, e-ticaret dünyasının dinamiklerine yön veriyor. Çevrimiçi perakendeciler dijital dönüşüme yatırım yaparak operasyonel süreçlerine hız kazandırıp kusursuz bir müşteri deneyimi yaratırken, bu alanda düzenlenen etkinlikler de sektörün trendlerini belirliyor.

Son olarak iş dünyasının stratejilerine ve global trendlerine yer veren dijital platform Pazarlama Türkiye, teknoloji girişimlerini, dijitalleşen B2B ve B2C şirketleri, medya ve iş dünyasından önemli isimleri 4 Kasım’da Çırağan Sarayı’nda gerçekleştireceği E-ticaret Zirvesi’nde ağırlamaya hazırlanıyor.

Etkinlik temasını “Dijital Dönüşüm ve Teknoloji” olarak belirleyen platform, zirvede e-ticaretteki şirketlerin yeni stratejilerinin farklı bakış açılarıyla ele alınmasını hedefliyor.

İŞ DÜNYASINDAN CEO VE E-TİCARET UZMANLARI SAHNE ALACAK

E-ticarette faaliyet gösteren şirketlerin büyüme hızlarının ve bu hıza etki eden faktörlerin, 2023’ten beklentilerinin, yatırımlarının, sürdürülebilirliği ve ivmeyi korumak adına benimsedikleri iş modellerinin ve stratejilerin tartışılacağı zirvede, sektörünün önemli isimleri konuşma yapacak.

İlk olarak etkinliğin ana sponsoru olan İdeasoft’un CEO’su Seyhun Özkara ve teknoloji sponsoru Vodafone’nun Her Şey Yanımda Genel Müdürü Uğur Sennaroğlu kürsüye çıkacak. Bunun yanı sıra resmi ve destek sponsorlar arasında yer alan Flo’nun E-ticaret Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İsmail Aydın, Dijital Turbine’nün EMEA Pazarlama Müdürü Melisa Matlum Bileke, BIGGBRANDS’ın CEO’su Enis Karslıoğlu, Idefix ve D&R’ın E-ticaret Genel Müdürü Önder Oğuzhan, Group DP’nin CEO’su Tunç Günbey gibi isimler de etkinlikte sahne alacak.

Yapılacak konuşmalarda şirketlerin e-ticarette dijital dönüşümlerine dair ne tür projeler yürüttüklerine ve neler yapabileceklerine dikkat çekilecek. Etkinliğe fiziksel ya da çevrimiçi olarak katılmak isteyenler, platform üzerinden başvuru yapabiliyor.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN