Back To Top

Diğer Adana Haberleri

Kızılay gönüllüleri bando konseri eşliğinde kan bağışladı
Kızılay gönüllüleri bando konseri eşliğinde kan bağışladı Türk Kızılayı, 2005 yılında hayata geçirdiği “Güvenli Kan Temini Programı” kapsamında gönüllülerine yönelik kan bağışı kampanyalarını sürdürüyor.
Adana’da sulama birliklerine yeni başkanlar atandı
Adana’da sulama birliklerine yeni başkanlar atandı DSİ Genel Müdürlüğü’nün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile meclisleri ve....
Sezer: “Yerli ve milli duruşumuzdan taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz”
Sezer: “Yerli ve milli duruşumuzdan taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz” Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Adana İl Başkanı Mehmet Sezer, yerli ve milli duruşlarından taviz vermeden yollarına devam ettiklerini söyledi.
16-30 yaş arası hafif kilolu erkekler dikkat
16-30 yaş arası hafif kilolu erkekler dikkat Acıbadem Adana Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr.
Demir kapıya sıkışan kediyi itfaiye kurtardı
Demir kapıya sıkışan kediyi itfaiye kurtardı Adana’nın Ceyhan ilçesinde, bahçe kapısına sıkışan kedi itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
Babalara \
Babalara "yılın en iyi babası" kupası Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Babalar Günü’nde bir otomotiv firmasıyla ortaklaşa etkinlik düzenledi.
Yağmacı sevgililer yakalandı
Yağmacı sevgililer yakalandı Adana’da yağma ve birden fazla kişiyi tehdit etmekten 34 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan şahıs ile aynı suçtan 7 yıl 6 ay hapis cezası alan sevgilisi yakalandı.
Hırsızları \
Hırsızları "zemzem" yazısı ele verdi Adana’da bir evden televizyon ve tıraş makinesi çaldığı ileri sürülen 3 hırsızdan 2’si, bindikleri otomobilin ön tarafında yazan "zemzem" yazısından yakalandı.
Yeni’den miting teşekkürü
Yeni’den miting teşekkürü AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingine coşkulu şekilde katılım gösteren Adanalılara teşekkür....
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Önümüzdeki dönemde Adana için hayallerimizi gerçekleştireceğiz”
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Önümüzdeki dönemde Adana için hayallerimizi gerçekleştireceğiz” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adana’nın 24 Haziran’da tercihini yeniden hizmet siyasetinden kullanacağına inandığını belirterek, “Önümüzdeki dönemde Adana için....
Erdoğan: \
Erdoğan: "Biz FETÖ’cülere koltuk değneği olmanın değil terörün belini kırmanın derdindeyiz" (2) Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bunlar kötü huylarından asla vazgeçmiyorlar.
Erdoğan: \
Erdoğan: "Sandığın rengi belli olunca çamura yatmaya başlıyorlar" (1) Cumhurbaşkanı, AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sandığın rengi belli olunca hemen çamura yatmaya başlıyorlar, hile olacak hurda olacak diye milletin....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN