Back To Top

Diğer Adana Haberleri

Başkentte AKGO ve Vortex Lazer işbirliğinde iftar
Başkentte AKGO ve Vortex Lazer işbirliğinde iftar Ankara Kuaförler Güzellik Salonları İşletmecileri ve Manikürcüler Esnaf Odası (AKGO) ve Vortex Lazer işbirliğinde iftar yemeği verildi.
Tacizci, ruh sağlığı hastanesine sevk edildi
Tacizci, ruh sağlığı hastanesine sevk edildi Adana’da, evlerin penceresinden içeriyi gözetleyip tacizde bulunduğu ileri sürülün şahıs, Dr.
Sünnet için en uygun zaman 2 yaş öncesi 6 yaş sonrası
Sünnet için en uygun zaman 2 yaş öncesi 6 yaş sonrası Uzmanlar, okulların yaz tatiline girmesiyle beraber sünnet işlemlerinde bir artış yaşandığını belirterek aileleri sünnet için en uygun zamanın 2 yaş öncesi veya 6 yaş....
Seyhan Belediyesi 50 ton karpuz dağıttı
Seyhan Belediyesi 50 ton karpuz dağıttı Adana’da, Seyhan Belediyesi vatandaşlara 50 ton karpuz dağıttı.
Savaş mağduru kadınlara fuhuş yaptıran kadın tutuklandı
Savaş mağduru kadınlara fuhuş yaptıran kadın tutuklandı Adana’da Suriye’deki iç savaştan kaçarak Adana’ya gelen 10 kadına evinde fuhuş yaptırdığı iddiasıyla tutuklanan kadın, basın mensuplarına tepki gösterdi.
Üniversiteli gençlerin ürettiği yerli araçlar sergilendi
Üniversiteli gençlerin ürettiği yerli araçlar sergilendi Mersin Üniversitesi Tarsus Teknoloji Fakültesi öğrencilerinin ürettiği alternatif enerjiyle çalışan 2 yerli araç, sergilendi.
ASKİ, JİCA kredili projeleri hayata geçiriyor
ASKİ, JİCA kredili projeleri hayata geçiriyor Adana’da, Japonya Uluslararası İşbirliği Ajansı (JİCA) kredisi ile B6 kollektörünün devamına başlayan ASKİ ekipleri çalışmalarına hız verdi.
Depremi yaşatan tır Adana’da
Depremi yaşatan tır Adana’da Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’nın (AFAD) Afete Hazır Türkiye Projesi kapsamında eğitim verdiği Afet Simülasyon Tırı 6 ay süreyle Adana’da faaliyet....
İhtiyaç sahipleri bayrama mutlu giriyor
İhtiyaç sahipleri bayrama mutlu giriyor Çukurova Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan ‘Hayır Çarşısı’ ve ‘Gıda Bankası’ Ramazan ayı ve yaklaşan bayram nedeniyle yardımlarını....
Adana Büyükşehir Belediyesi bayrama hazır
Adana Büyükşehir Belediyesi bayrama hazır Adana Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı’nın huzur ve güven içinde geçmesi için tüm birimlerinde gerekli tedbirleri aldı.
Başkan Çetin: “Adana için var gücümüzle çalışıyoruz”
Başkan Çetin: “Adana için var gücümüzle çalışıyoruz” Çukurova Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi çevre ilçelerin ibadethanelerinin temizliği ile Çukurova ilçesindeki yol ve park temizliklerini gerçekleştiriyor.
Adana’ya şehit ateşi düştü
Adana’ya şehit ateşi düştü Bitlis’in Tatvan ilçesi kırsalında bölücü terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonda yaralanarak hastaneye kaldırılan Adanalı Uzman Çavuş Talat Bildirici şehit oldu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN