Back To Top

Diğer Ağrı Haberleri

Patnos’tan İstanbul’a çıkarma yaptılar
Patnos’tan İstanbul’a çıkarma yaptılar Ak Parti Patnos Kadın kolları ve Pendik Belediyesi arasında, "Gönül Köprüsü" projesi kapsamında Patnos’tan İstanbul’a çıkarma yapıldı.
Patnos’ta iş adamları tarafından Cami ve taziye evi temeli atıldı
Patnos’ta iş adamları tarafından Cami ve taziye evi temeli atıldı Ağrı’nın Patnos ilçesinde hayırsever iş adamları Muzaffer Çetin, Ramazan Kırmızıkaya, İhsan Demir, Hayrettin Fener tarafından Seyit Ömer Camii ve taziye evinin temeli....
Ağrı’da kasetçilik mesleği teknolojiye karşı direniyor
Ağrı’da kasetçilik mesleği teknolojiye karşı direniyor Ağrı’da kasetçilik mesleği son yıllarda teknolojinin, müzik dünyasında yaptığı değişim ve dönüşüme ayak uydurarak var olmaya çalışıyor.
Ağrı’da gençler yürüdü
Ağrı’da gençler yürüdü Ağrı’da Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla her yıl 15-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Gençlik Haftası kutlamaları çerçevesinde Ağrı’da “Gençlik....
IÜ Rektörü Alma’dan AİÇÜ Rektörü Karabulut’a Ziyaret
IÜ Rektörü Alma’dan AİÇÜ Rektörü Karabulut’a Ziyaret Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof.
Ağrı’da Anneler ve sevgi evleri çocukları unutulmadı
Ağrı’da Anneler ve sevgi evleri çocukları unutulmadı Ağrı Valisi Musa Işın’ın eşi Tuba Işın ‘Anneler Günü’ nedeniyle yeni doğum yapan anneler ve Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla bir araya geldi.
Ağrı’da Suriye’li üvey anne 3 engelli çocuğa bakıyor
Ağrı’da Suriye’li üvey anne 3 engelli çocuğa bakıyor Ağrı’da anne ve babalarının boşandığı 3 engelli çocuğa Suriyeli üvey anneleri sahip çıktı.
Sağlık personeli hastane odasında ölü bulundu
Sağlık personeli hastane odasında ölü bulundu Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinde hastanenin diyaliz biriminde çalışan Engin Türkmen, odasında ölü bulundu.
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Ağrı’da
İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Ağrı’da Ağrı’nın Taşlıçay ilçesinde, Taşlıçay Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından büyük emeklerle getirilen, İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Sanatçıları, Bugün Taşlıçay Atatürk....
Gazi ve şehit anneleri bu defa Tendürek şehitlerine ağladılar
Gazi ve şehit anneleri bu defa Tendürek şehitlerine ağladılar Ağrı Valisi Musa Işın’ın Eşi Tuğba Işın, ‘Annelere Günü’ nedeniyle şehit ve gazi anneleri ve eşleri ile bir araya geldi.
Ağrı Yurt Ay Der Başkanı Çirik’ten 2 şehit için taziye mesajı
Ağrı Yurt Ay Der Başkanı Çirik’ten 2 şehit için taziye mesajı Ağrı Yetiştirme Yurdundan Ayrılanlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (Yurt Ay Der) Başkanı Recep Çirik, Doğubayazıt ilçesi Tendürek Dağı kırsalında çıkan çatışmada....
Tendürek Dağındaki operasyon genişletildi
Tendürek Dağındaki operasyon genişletildi Ağrı’nın Tendürek Dağında çıkan çatışmada 2 askerin şehit olmasının ardından başlatılan operasyon geniş çaplı olarak sürdürülüyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN