Back To Top

Diğer Ağrı Haberleri

Ağrı Belediyesi bünyesine yeni otobüs kattı
Ağrı Belediyesi bünyesine yeni otobüs kattı Ağrı Belediyesi şehir içi ulaşımın daha rahat sağlanması ve vatandaşların konforlu bir şekilde yolculuk yapması için araç filosunu 6 yeni otobüs kattı.
Eleşkirt’te Polis Haftasında şehitler için mevlit okutuldu
Eleşkirt’te Polis Haftasında şehitler için mevlit okutuldu Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde Polis Haftası etkinlikleri kapsamında şehitler için mevlit okutuldu.
Ağrı’da Okul Servisleri denetlendi
Ağrı’da Okul Servisleri denetlendi Ağrı’da taşımalı eğitim kapsamında okul servisleri Milli Eğitim Destek Hizmetleri Şube Müdürü Mehmet Demir tarafından denetlendi.
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Turan, okulları denetledi
Ağrı Milli Eğitim Müdürü Turan, okulları denetledi Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Turan, il merkezi ve köylerdeki okulları denetledi.
Ağrı’da vatandaşlar 3 boyutlu resim çizen öğrencileri şaşkınlıkla izledi
Ağrı’da vatandaşlar 3 boyutlu resim çizen öğrencileri şaşkınlıkla izledi Ağrı’da üniversite öğrencileri caddeye 3 boyutlu resim çizdi.
Başarılı sporculardan Turan’a ziyaret
Başarılı sporculardan Turan’a ziyaret Polonya’da yapılacak olan Dünya Dağ Koşusunda Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanan Ağrı Spor Lisesi sporcuları İl Eğitim Milli Müdürü Yakup Turan’ı ziyaret etti.
Doğubayazıt’a MR yatırımı
Doğubayazıt’a MR yatırımı Birçok alanda ülkemizin öncü kuruluşlarından birisi olan Can Holding, Doğu Anadolu Bölgesi’nin kalkınması ve gelişmesi yolunda önemli bir projeye daha imza attı.
Ağrı Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapacak
Ağrı Gençler Kulüpler Halter Türkiye Şampiyonasına ev sahipliği yapacak Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilecek olan Gençler, Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası 12-15 Nisan 2018 tarihleri arasında Ağrı’....
Ağrı 1970 Spor destek bekliyor
Ağrı 1970 Spor destek bekliyor Bölgesel Amatör Ligi 1.
Türkiye’nin en yüksek rakımlı gölüne ulaşım sağlandı
Türkiye’nin en yüksek rakımlı gölüne ulaşım sağlandı Türkiye’nin en yüksek rakımlı gölü olma özelliği taşıyan Balık Gölü çevresinde bulunan ve kış mevsimi boyunca ulaşıma kapalı olan köy ve mezra yolları, 3 gün süren....
Saim Alpaslan’dan teşekkür ve birliktelik mesajı
Saim Alpaslan’dan teşekkür ve birliktelik mesajı Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde tek başına yönetim oluşturacak olan Saim Alpaslan, yapılan seçimler sonrasında oda üyelerine teşekkür mesajı yayınladı.
PKK’nın sözde Ağrı Dağı alan sorumlusu terörist öldürüldü
PKK’nın sözde Ağrı Dağı alan sorumlusu terörist öldürüldü Ağrı Dağı’nda düzenlenen operasyonda etkisiz hale getirilen 3 teröristten birinin İçişleri Bakanlığının arananlar listesinde mavi kategoride yer alan sözde Ağrı Dağı....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN