Back To Top

Diğer Antalya Haberleri

Aile görüntüsü altında zehir ticaretine suçüstü
Aile görüntüsü altında zehir ticaretine suçüstü Antalya’da üniversite öğrencilerinin yoğun olduğu bölgede, Kırgız bir kadınla aile süsü vererek lüks otomobillerle uyuşturucu satışı yaptığı iddia edilen 3 kişi....
Antalya’da Dossi Dossi şov
Antalya’da Dossi Dossi şov Türkiye’nin en büyük moda şovlarına imza atan Dosso Dossi Fashion Show, Antalya’da yine büyük bir etkinliğe imza attı.
Okul çağında beslenme bozukluğuna dikkat
Okul çağında beslenme bozukluğuna dikkat Antalya’da Osman Gazi Semt Konağı ve Orhan Gazi Semt Konağı’nda eğitim alan çocuklara sağlıklı beslenme anlatıldı.
Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Karataş: \
Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Karataş: "8 milyon yapı kentsel dönüşüm bekliyor" Türkiye’nin deprem kuşağı içinde bulunduğunu ve bu fay hatları üzerindeki yerleşim alanlarında bulunan binaları kentsel dönüşüme çevirmenin kaçınılmaz olduğunu....
Alanya kış turizmini canlandıracak
Alanya kış turizmini canlandıracak Antalya’nın Alanya ilçesinde turizm paydaşları, kış döneminde turizmi canlandırmak için çalışmalarına başladı.
Türk uzmanların susam mutantları, Afrika’da binlerce insana istihdam oluşturdu
Türk uzmanların susam mutantları, Afrika’da binlerce insana istihdam oluşturdu Türk uzmanlar, elde ettikleri susam çeşitlerini ve üretim bilgisini Afrika’daki uzmanlarla paylaşıyor.
Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere çevre eğitimi
Konyaaltı Belediyesi’nden öğrencilere çevre eğitimi Konyaaltı Belediyesi tarafından, bölge sınırları içerisinde bulunan okullara yönelik her yıl düzenli olarak yürütülen geri kazanılabilen atıklarla ilgili eğitim....
Hareket halindeki kamyonetin açılan kapağı yayaya çarptı: 1 yaralı
Hareket halindeki kamyonetin açılan kapağı yayaya çarptı: 1 yaralı Antalya’nın Manavgat ilçesinde hareket halindeki kamyonetin açılan demir kapağının çarptığı yaya yaralandı.
Kadın turist dalgalara aldırış etmedi
Kadın turist dalgalara aldırış etmedi Antalya’nın Alanya ilçesinde yüksekliği 4 metreyi bulan dalgalara aldırış etmeyen kadın turist denizde yüzdü.
Bir kişinin hayatını kaybettiği feci kazada sürücü alkollü çıktı
Bir kişinin hayatını kaybettiği feci kazada sürücü alkollü çıktı Antalya’nın Aksu ilçesinde Salı günü akşam saatlerinde meydana gelen ve bir kişinin hayatını kaybettiği feci kazada olay yerinden kaçan araç sürücüsü yakalandı.
Antalya’dan Kemer’e ölüm yolculuğu
Antalya’dan Kemer’e ölüm yolculuğu Arkadaşıyla birlikte Antalya’dan Kemer’e gezmeye gelen 25 yaşındaki genç, dağlık alanda ağaca asılı halde bulundu.
Spor toplantısına spor yaparak başladılar
Spor toplantısına spor yaparak başladılar Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Spor Kurulu Batı Akdeniz Bölge Toplantısı, katılımcıların eğitmen eşliğinde spor yapmasıyla başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN