Back To Top

Diğer Çanakkale Haberleri

Defterdar Osman Çitgez’den ÇTB’ye Ziyaret
Defterdar Osman Çitgez’den ÇTB’ye Ziyaret Çanakkale Defterdarı V.
Trakya Üniversiteler Birliği Selanik’te tanıtıldı
Trakya Üniversiteler Birliği Selanik’te tanıtıldı Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ)’nin de üyesi olduğu ve Türkiye’nin Balkanlara açılan kapısı olmayı hedefleyen Trakya Üniversiteler Birliği (TÜB), bu yıl....
Gelibolu’da bindallı defilesi
Gelibolu’da bindallı defilesi Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2016-2017 eğitim ve öğretim yılında açtığı kursların sergi ve defileleri gerçekleştirildi.
Lapseki’de bilim fuarı
Lapseki’de bilim fuarı Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde eğitim-öğretime devam eden İsmail Baykut Orta Okulu öğrencileri tarafından TUBİTAK destekli bilim fuarı düzenlendi.
Emekli olan personele veda yemeği düzenlendi
Emekli olan personele veda yemeği düzenlendi Çanakkale’nin Biga Orman İşletme Müdürlüğünde emekli olan çalışanlar vade yemeğinde buluştu.
Lapseki’de sergi açılışları
Lapseki’de sergi açılışları Çanakkale’nin Lapseki Halk Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim alan kursiyerler tarafından Çardak beldesinde sergi açılışı düzenlendi.
Eski ayakkabılara yeniden hayat veriyor
Eski ayakkabılara yeniden hayat veriyor Çanakkale’de 62 yaşındaki Nahit Gül, yarım asırdır ayakkabı tamir ediyor.
Çanakkale’de huzurlu sokaklar uygulaması
Çanakkale’de huzurlu sokaklar uygulaması Çanakkale Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, kentin belli noktalarında eş zamanlı olarak uygulama gerçekleştirdi.
Lapseki kirazı 15 liradan tezgahta
Lapseki kirazı 15 liradan tezgahta Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde yetiştirilen kirazlar kilosu 15 liradan tezgahlardaki yerini aldı.
Köylere hizmet götürme birliği toplantısı
Köylere hizmet götürme birliği toplantısı Biga Köylere Hizmet Götürme Birliğinin mayıs ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.
Çanakkale’de trafik kazası; 1 yaralı
Çanakkale’de trafik kazası; 1 yaralı Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Korubaşı köyü yakınlarında meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
Başkan Kuzu’dan 19 Mayıs mesajı
Başkan Kuzu’dan 19 Mayıs mesajı Çan Belediye Başkanı Dr.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN