Back To Top

Diğer Çanakkale Haberleri

2. Biga Çocuk Olimpiyatlarında karateciler yoğun ilgi gördü
2. Biga Çocuk Olimpiyatlarında karateciler yoğun ilgi gördü Biga Milli Eğitim Müdürlüğü ile Biga Belediyesi tarafından düzenlenen 2.
Başkan Şahin’den örnek davranış
Başkan Şahin’den örnek davranış Ayvacık Belediye Başkanı Ünal Şahin, ‘Kan acil değil sürekli ihtiyaçtır’ sloganıyla hareket eden Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundu.
Av sezonu kapandı, balık el yakıyor
Av sezonu kapandı, balık el yakıyor 15 Nisanda başlayan av yasağıyla birlikte balık fiyatları el yakıyor.
Çanakkale’de tören alanları hazırlanıyor
Çanakkale’de tören alanları hazırlanıyor 24-25 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Çanakkale Kara Savaşları’nın 102.
Çanakkale savaşları bu alanda yaşıyor
Çanakkale savaşları bu alanda yaşıyor Gelibolu yarımadasında kurulan Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi, 102 yıl önce cereyan eden tarihin en kanlı savaşını ziyaretçilere adeta yeniden yaşatıyor.
Suriyeli çocuktan örnek davranış
Suriyeli çocuktan örnek davranış Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde, Suriyeli bir çocuk, bulduğu cüzdanı sahibine teslim etti.
‘SOLOTÜRK’ uçağının prova gösterisi nefes kesti
‘SOLOTÜRK’ uçağının prova gösterisi nefes kesti ‘SOLOTÜRK’ gösteri uçağı, Çanakkale Boğazı üzerinde prova uçuşu yaptı.
Altınok’tan değerlendirme toplantısı
Altınok’tan değerlendirme toplantısı AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok referandumdan sonra partisinin ilk değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.
Çan belediyesinde toplu iş sözleşmesi imzalandı
Çan belediyesinde toplu iş sözleşmesi imzalandı Hizmet-İş Sendikası Çanakkale İl Başkanlığı ile Çan Belediyesi arasında yürütülen Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.
Biga Devlet Hastanesinde sertifika töreni
Biga Devlet Hastanesinde sertifika töreni Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Biga Devlet Hastanesi Diş Protez Yardımcı personel eğitimi sertifikaları verildi.
Çanakkale AFAD cankurtaran kursunu ziyaret etti
Çanakkale AFAD cankurtaran kursunu ziyaret etti İl Afet ve Acil Durum Müdürü Levent Yılmaz, Çanakkale AFAD Sualtı ve Suüstü Kurtarma Ekibi ile birlikte Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu tarafından Çanakkale....
Çan’da eski kömür madeni sahası ıslah edildi
Çan’da eski kömür madeni sahası ıslah edildi Orman ve Su İşleri Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü (OGM) ’Maden Sahaları Rehabilitasyonu Eylem Planı’ ile maden sahalarında bozulan alanları ıslah ederek tabiata....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN