Back To Top

Diğer Gaziantep Haberleri

Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım:
Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım: Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, “Dijital Dönüşüm Merkezi”nin Gaziantep’in geleneksel üretimden yüksek katma değerli alanlara....
Bakan Ersoy, Zeugma’da incelemelerde bulundu
Bakan Ersoy, Zeugma’da incelemelerde bulundu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Zeugma Antik Kenti’nde incelemelerde bulundu.
Şahinbey Belediyesi hergün 15 bin kişiye aşure ikram ediyor
Şahinbey Belediyesi hergün 15 bin kişiye aşure ikram ediyor Her yıl Muharrem Ayı’nda vatandaşlara aşure ikramında bulunan Şahinbey Belediyesi bu geleneğini, bu yıl da sürdürüyor.
İhsan güvenç hemşherilerini coşturdu
İhsan güvenç hemşherilerini coşturdu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Gaziantep Geliştirme Vakfı (GAGEV) koordinasyonunda düzenlenen 1’inci Gaziantep Uluslararası Gastronomi....
Tahmazoğlu Sağlıklı Yaşam ve Hareketlilik Haftası nedeniyle pedal çevirdi
Tahmazoğlu Sağlıklı Yaşam ve Hareketlilik Haftası nedeniyle pedal çevirdi Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Sağlıklı Yaşam ve Hareketlilik Haftası nedeniyle pedal çevirdi.
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım:
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım: Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Arabuluculuk sayesinde iş mahkemelerinin iş yükünün azaldığını söyledi.
Teknoloji tutkunları Teknofest’te buluştu
Teknoloji tutkunları Teknofest’te buluştu Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı tarafından, İstanbul Yeni Havalimanı’nda gerçekleştirilen “Teknofest, İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali” binlerce....
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin:
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin: Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, kentin güneşten, topraktan ve tarihten aldığı büyük bir kültürel mirasa sahip olduğunu belirterek, bu kültürel....
Kocasının işine merak sardı iş kadını oldu
Kocasının işine merak sardı iş kadını oldu Sedefçilik yapan kocasının işine merak saran 42 yaşındaki Nurgül Türkmen, İşkur’un desteklediği kurslara giderek kendi iş yerini kurarak iş kadını oldu.
Tarihi Mecidiye Han 25 Aralık’ta açılıyor
Tarihi Mecidiye Han 25 Aralık’ta açılıyor Şahinbey Belediyesi tarihi, kültürel bir mekan olan ve yıllardır harbe durumda bulunan Mecidiye Han’daki restorasyon çalışmalarına hız verdi.
Futbol şöleninde çeyrek finalistler belli oldu
Futbol şöleninde çeyrek finalistler belli oldu Şehitkamil Belediyesinin organizasyonluğunda gerçekleştirilen Eski Köyler Yeni Mahaller Futbol Turnuvası’nda çeyrek finalistler belli oldu.
Kocaeli’nde Oğuzeli rüzgarı
Kocaeli’nde Oğuzeli rüzgarı Kocaeli’de bu yıl 2.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN