Back To Top

Diğer Gaziantep Haberleri

Gaziantepli halıcılar Şili’yi mercek altına aldı
Gaziantepli halıcılar Şili’yi mercek altına aldı Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliğinden oluşturulan bir heyet “Makine Halıcılığında Sürdürülebilir Liderlik” adlı URGE Projesi kapsamında gittiği Güney....
Antep’in yöresel lezzeti \
Antep’in yöresel lezzeti "Antep Katmeri" tescillendi Gaziantep Sanayi Odası’nın (GSO), Gaziantep ile özdeşleşen lezzetlerden birisi olan "Antep Katmeri" tatlısının tescili için 23.
Asker uğurlamadan dönüşte kaza: 1 ölü, 7 yaralı
Asker uğurlamadan dönüşte kaza: 1 ölü, 7 yaralı Gaziantep’te asker uğurlamadan dönenlerin bulunduğu bir araç, otomobille çarpıştı.
GAPSHOES Fuarı
GAPSHOES Fuarı Sani Konukoğlu Hastanesi 26’ıncı Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve YanSanayi Yaz Fuarı’nda (GAPSHOES) stant açtı.
Engelleri aşmak
Engelleri aşmak SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Prof.
Kadın soyguncu dehşet saçtı
Kadın soyguncu dehşet saçtı Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde bir banka şubesine giren kadın soyguncu, bir öğrencinin başına silah dayayarak veznedeki paraları aldı.
İletişim dünyası gaziantep’te buluşuyor
İletişim dünyası gaziantep’te buluşuyor Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen, TÜHİD Anadolu Buluşmaları, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Gaziantep’te gerçekleşecek.
Taşeron şirketlerin sorunları GTO’da masaya yatırıldı
Taşeron şirketlerin sorunları GTO’da masaya yatırıldı Gaziantep Ticaret Odası (GTO) üyelerinin faaliyet gösterdikleri alanlarda yaşanan sorunların ve gelişmelerin konuşulduğu sektörel istişare toplantıları devam ediyor.
Gamep’ten Basın ve İnternet Medyası Derneği’ne ziyaret
Gamep’ten Basın ve İnternet Medyası Derneği’ne ziyaret Gaziantep Medya Platformu (GAMEP) Başkanı ve aynı zamanda Dolphin Ajans Onursal Başkanı Nazmi Özkoyuncu, Basın ve internet Medyası Derneği’ni ziyaret etti.
Kirli hava nefesinizi tüketmesin
Kirli hava nefesinizi tüketmesin Medical Park Gaziantep Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü’nden Uzm.
GKV’nin milli gururu İsmail Kara Yunanistan’dan dereceyle döndü
GKV’nin milli gururu İsmail Kara Yunanistan’dan dereceyle döndü Yunanistan’ın Selanik kentinde düzenlenen Selanik Alexandria 2017 turnuvasına katılan milli takım sporcusu Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri öğrencisi İsmail Kara....
Güzelyurt konutlarına başvuru yoğunluğu
Güzelyurt konutlarına başvuru yoğunluğu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 2’nci Etap Güzelyurt Sosyal Konutları’nda başvuru yoğunluğu yaşanıyor.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN