Back To Top
Fikri Işık: Başika'daki Türk askeri varlığı keyfiyet değil zorunluluk | Son dakika haberleri

Fikri Işık: Başika'daki Türk askeri varlığı keyfiyet değil zorunluluk | Son dakika haberleri

 - Son Güncelleme: 11.01.2017 Çarşamba 13:05
Fikri Işık: Başika\'daki Türk askeri varlığı keyfiyet değil zorunluluk | Son dakika haberleri
- A +

Milli Savunma Bakanı Işık, "Musul yakınlarında, Başika'da, Gedu üs bölgesinde Türk askerinin varlığı, Sayın Başbakanımızın da ifade ettiği gibi bir keyfiyet değildir, bir zorunluluktur." dedi.

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, "Musul yakınlarında, Başika'da, Gedu üs bölgesinde Türk askerinin varlığı, Sayın Başbakanımızın da ifade ettiği gibi bir keyfiyet değildir, bir zorunluluktur. Bölgeden DEAŞ'ın temizlenmesi, sökülüp atılması, Musul'un tekrar güvenli bir şehir haline gelmesi Irak'ın güvenliği kadar Türkiye'nin güvenliği açışından da önemlidir." dedi.

Ayrıntılar geliyor...

Yorumlar

Yorumlar
Bizene musulun kurtarılmasından ırak hükümeti devlrti nankörlerine abd uşaklarına kölelerine abd yalaka yaltakcılarına bizmi hizmet edeceğiz bizene nankör cahil ülkeye daha senelerdir kalleş kahpe abd yi ülkelerinden atamadılar geri zekalılar abd ülkelerini zapetti ırak savaşına çoluğunu çocuğunu namusunu koruyamayan deyyusları bizmi koruyacağız şerefsiz nankörleri .Getirin yiğitlerimizi aslanlarımızı .
KARAR OKURU 11 Ocak 2017 13:50
Keyfiyet DEĞİL, sayın Bakan, KEYFİLİK!! İki kelimenin anlamı farklı, siz de gerçek anlamını kastediyor ama yanlış kelime kullanıyorsunuz:)
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN