Back To Top
Ersun Yanal İren Ağan'la nişanlandı

Ersun Yanal İren Ağan'la nişanlandı

 - Son Güncelleme: 20.03.2017 Pazartesi 11:02
Ersun Yanal İren Ağan\'la nişanlandı
- A +

Trabzonspor'un teknik direktörü Ersun Yanal, Galatasaray galibiyetinin ardından Bodrum'a gelerek yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu İren Ağan ile nişanlandı. Son derece sade bir törenle gerçekleşen tören basın mensuplarına kapalı gerçekleşti.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yaşayan eski CHP'li Belediye Başkanı Mazlum Ağan'ın kızı İren Ağan ve Trabzonspor'un teknik direktörü 56 yaşındaki Ersun Yanal, dün akşam saatlerinde Kumbahçe Mahallesi'ndeki Mandarin Otel'de nişanlandı. Nişan törenine Mazlum Ağan, eşi Asuman Ağan, kız kardeşi Deniz Ağan ve yakınları katıldı. Son derece sade ve az sayıda katılımcının bulunduğu nişan törenine basın mensupları alınmadı.

17-03/20/ers.jpg

Nişandan sonra ailenin otelde yemek yedikleri ve aralarında kutlama yaptıkları öğrenildi. Ersun Yanal'ın birkaç gün Bodrum'da kalıp tatil yapacağı, ardından da Trabzon'a döneceği öğrenildi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ağan, "Kızımızın mutluluğundan başka ne isteyebiliriz ki, onlar mutlu olsunlar biz de mutlu oluruz" dedi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ağan, "Kızımızın mutluluğundan başka ne isteyebiliriz ki, onlar mutlu olsunlar biz de mutlu oluruz" dedi.

ERSUN YANAL'IN NİŞANSLISI İREN AĞAN KİMDİR?

Trabzonspor'un teknik direktörü 56 yaşındaki Ersun Yanal ile hayatını birleştirmeye hazırlanan İren Ağan, CHP'li Belediye Başkanı Mazlum Ağan'ın kızıdır. Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde yaşayan İren Ağan, 29 yaşındadır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN