Back To Top
İçerde dizisinde vurulan Bensu Soral ölüyor mu?

İçerde dizisinde vurulan Bensu Soral ölüyor mu?

 - Son Güncelleme: 20.04.2017 Perşembe 12:51
İçerde dizisinde vurulan Bensu Soral ölüyor mu?
- A +

Show TV ekranlarında yayınlanan 'İçerde' dizisinde Bensu Soral'ın oynadığı 'Melek' karakteri, 30'uncu bölümde Sarp ile buluşmasında vurulmuştu. Yeni yayınlanan fragmanda dikkat çeken detayda; 'Sarp'ın, 'Melek'in öldüğünü söylemesi Bensu Soral'ın diziden ayrılacağı yönünde yorumlandı.

Show TV'de yayınlanan ve büyük ilgiyle takip edilen dizi 'İçerde'nin 30'uncu bölümünde; 'Coşkun'dan 'Sarp' ile 'Mert'in kardeş olduğunu öğrenen Melek, bu bilgi üzerine sarsılmış ve 'Celal'e giderek hesap sormuş ve bütün gerçekleri ortaya çıkaracağını söylemişti.

'Celal' ise 'Melek'in yanına kim yaklaşırsa vurulması emrini vermişti. 'Sarp'la gerçekleri anlatmak üzere buluşan 'Melek' yanlışlıkla vurulmuştu.

Dizinin yeni yayınlanan fragmanında dikkat çeken detayda, 'Sarp'ın gözyaşları içinde annesine gittiği ve ağlayarak "Anne Melek öldü" dediği görülüyor. Bu sözler akıllara Melek ölüyor mu? sorusunu getirdi. Hayranları yeni fragmandan sonra bu sorunun cevabını öğrenmek için sabırsızlıkla bekliyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN