Back To Top

Diğer İstanbul Haberleri

İngiliz telekomünikasyon devine Türk kilidi
İngiliz telekomünikasyon devine Türk kilidi Mesan Kilit, 2019 yılını ’yatırım yılı’ ilan etti.
Türkiye’nin en büyük Apple Shop’u Teknosa’da açıldı
Türkiye’nin en büyük Apple Shop’u Teknosa’da açıldı Teknosa, İstinye Park mağazasında Türkiye’nin en büyük Apple Shop’unu açtı.
Kadıköy’de vatandaşın üzerine sokak lambası düştü
Kadıköy’de vatandaşın üzerine sokak lambası düştü Kadıköy’de vatandaşın üzerine sokak lambası düştü.
Sedanur’dan gelen acı haberin ardından acılı aile Kars’a döndü
Sedanur’dan gelen acı haberin ardından acılı aile Kars’a döndü Kars’ın Kağızman ilçesinde cansız bedenine ulaşılan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in ailesi, acı haberin ardından ilk uçakla Kars’a döndü.
Avrupa Hareketlilik Haftası’nda bisiklet turu
Avrupa Hareketlilik Haftası’nda bisiklet turu 16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası dolayısıyla Büyükçekmece’de bisiklet turu düzenlendi.
Doğrudan satış sektöründe dünya ortalamasının üstünde büyüdük
Doğrudan satış sektöründe dünya ortalamasının üstünde büyüdük Türkiye’de yaşanılan kur dalgalanmaları girişimci sayısını arttırıyor.
“Unutkanlık Alzheimer hastalığın ilk belirtisi olabilir”
“Unutkanlık Alzheimer hastalığın ilk belirtisi olabilir” Çoğunlukla ileri yaşlarda ortaya çıkan ve modern çağın hastalığı olarak nitelendirilen Alzheimer ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Nöroloji Uzmanı Doç.
Arnavutköy’deki operasyonda 25 bin litre ’10 numara yağ’ ele geçirildi
Arnavutköy’deki operasyonda 25 bin litre ’10 numara yağ’ ele geçirildi Arnavutköy’de akaryakıt kaçakçılığına yönelik bir tır ve ambarda yapılan aramalarda 25 bin litre ’’10 numara yağ’ ele geçirilirken, 4 şahıs da gözaltına alındı.
Evinde yalnız yaşayan yaşlı adam ölü bulundu
Evinde yalnız yaşayan yaşlı adam ölü bulundu Beşiktaş’ta bir süredir haber alınamayan Aydoğan Akmancı isimli yaşlı şahıs, polis ekipleri tarafından evinde ölü bulundu.
500 bisikletli TEKNOFEST’e pedal çevirdi
500 bisikletli TEKNOFEST’e pedal çevirdi İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin organizasyonuyla "Avrupa Hareketlilik Haftası" kapsamında 500 bisikletçi, TEKNOFEST’in düzenlendiği yeni havalimanı yerleşkesine....
Bilgi Kültür Politikası ve Kültürel Diplomasi UNESCO Kürsüsü açıldı
Bilgi Kültür Politikası ve Kültürel Diplomasi UNESCO Kürsüsü açıldı Kültür politikası ve kültürel diplomasi alanlarında ulusal ve uluslararası çalışmalar için araştırma, eğitim, kapasite geliştirme ve veri toplama platformu olma....
fizy İstanbul Müzik Haftası’nın son panelinde müziğe destek veren şirketler konuştu
fizy İstanbul Müzik Haftası’nın son panelinde müziğe destek veren şirketler konuştu ‘fizy İstanbul Müzik Haftası’nın son panelinde müziğe destek veren şirketler konuştu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN