Back To Top

Diğer İzmir Haberleri

Başkan Soylu’dan dolmuşçulara bayram hediyesi
Başkan Soylu’dan dolmuşçulara bayram hediyesi Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, iftarda dolmuşçularla bir araya geldi.
Bayram için yola çıkacaklara uyarı
Bayram için yola çıkacaklara uyarı Ramazan Bayramı nedeniyle yola çıkacak sürücülere ve taksici esnafına uyarıda bulunarak, ölümle sonuçlanan her 3 kazadan birine aşırı hız, emniyet kemeri takmama,....
Yaban kuşları emin ellerde
Yaban kuşları emin ellerde Karşıyaka Belediyesi, yaban hayatın korunmasına katkı sağlamak için sürdürdüğü çalışmalarla, 3 ayda 295 kuşu yaşama döndürdü.
\
"Bayramda aşırı yiyerek sağlığınızı riske atmayın" Ramazan sonrası rutin yemek yeme düzenine nasıl geçilmesi gerektiği hakkında bilgi veren Yaşar Üniversitesi MYO Gıda İşleme Bölüm Başkanı Yrd.
MÜSİAD İzmir Başkanı Ülkü’den Ramazan Bayramı mesajı
MÜSİAD İzmir Başkanı Ülkü’den Ramazan Bayramı mesajı MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü, bayramların tatillerden ziyade insani ve islami güzelliklerin birlikte yaşandığı günler olduğuna dikkat çekerek, "Son yıllarda....
İzmir’de trafik kazası: 1 ağır yaralı
İzmir’de trafik kazası: 1 ağır yaralı İzmir’in Gaziemir ilçesinde, kontrolden çıkan bir otomobil ağaca çarptı.
Zehirlenen iş adamı verdiği iftar yemeğine katılamadı
Zehirlenen iş adamı verdiği iftar yemeğine katılamadı İzmirli iş adamı Mehmet Cemioğlu, Ramazan ayı nedeniyle sokakta yaşayan ve durumu olmayan vatandaşlara iftar yemeği verdi.
Kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu
Kendisinden haber alınamayan yaşlı adam evinde ölü bulundu İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, kedisinden haber alınamayan yaşlı bir adam, evinin banyosunda ölü bulundu.
Aliağa’da “Duman-1” operasyonu
Aliağa’da “Duman-1” operasyonu Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde eş zamanlı olarak yapılan “Duman-1” operasyonu İzmir’in Aliağa’da da gerçekleştirildi.
PETKİM’de anlaşmaya varıldı
PETKİM’de anlaşmaya varıldı İzmir’in Aliağa İlçesi’nde PETKİM ile Petrol-İş Sendikası arasında uzunca bir süredir devam eden Toplu İş Sözleşmesi (TİS) süreci 4’üncü gününde neticelendirildi.
İki sene içinde aynı dereden 4’üncü ceset çıktı
İki sene içinde aynı dereden 4’üncü ceset çıktı İzmir’in Konak ilçesinde 18 yaşındaki genç, Meles Deresi’nde ölü bulundu.
Fren yerine gaza basınca PTT şubesine daldı
Fren yerine gaza basınca PTT şubesine daldı İzmir’in Konak ilçesinde iddialara göre fren yerine gaza basan yaşlı bir kadın sürücü, PTT şubesine daldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN