Back To Top

Diğer İzmir Haberleri

İzmir’de toplu ulaşıma seçim ayarı
İzmir’de toplu ulaşıma seçim ayarı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Pazar günü yapılacak seçimlerdeki sandık görevlileri için toplu ulaşım seferlerini saat 03.
İmar Barışı Masası’na vatandaşlar akın etti
İmar Barışı Masası’na vatandaşlar akın etti Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren İmar Barışı için İzmir’in Menderes ilçesinde halka danışmanlık ve teknik destek verilmek için İmar Barışı Masası kuruldu.
Model Fabrika için kollar sıvandı
Model Fabrika için kollar sıvandı KOBİ’lerin dünya ile rekabet edebilmelerine olanak sağlayacak Model Fabrika için İzmir’de kollar sıvandı.
Konak’ta yaz tatili eğlenceli geçecek
Konak’ta yaz tatili eğlenceli geçecek Konak Belediyesi’nin tatile giren öğrenciler için düzenlediği ücretsiz yaz okulları 25 Haziran Pazartesi günü başlıyor.
Muharrem İnce İzmir’de konuştu
Muharrem İnce İzmir’de konuştu İzmir Gündoğdu’da konuşan CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Türkiye’de ilk kez bir seçimin kaybedeni olmayacağını, cumhurbaşkanlığında 81 milyonun....
Aliağa Belediyesinden vergi hatırlatması
Aliağa Belediyesinden vergi hatırlatması Aliağa Belediyesi’nin sorumluluğunda bulunan cadde ve sokaklarda hizmet veren işletmelere ait reklam, tabela ve ilan panoları için 2018 Yılı İlan ve Reklam....
22. Ali Rıza Ertan Şiir Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu
22. Ali Rıza Ertan Şiir Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu Buca Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Ali Rıza Ertan Şiir Yarışması sonuçlandı.
Karşıyaka’nın projeleri 3,5 milyonluk hibe kazandı
Karşıyaka’nın projeleri 3,5 milyonluk hibe kazandı Ulusal ve uluslararası alandaki çalışmaları ile dikkat çeken Karşıyaka Belediyesi; Güneş Tarlası, Çevrimiçi Karşıyaka, Bilim Şenliği ve Avrupa Gönüllü Hizmeti gibi....
Simge Sağın’dan müzik şöleni
Simge Sağın’dan müzik şöleni İzmir ve çevre illerin çekim merkezlerinden Forum Bornova’nın her sene heyecanla beklenen canlı yaz akşamı konserleri hareketli şarkılarıyla yaza damgasını vuran Simge....
Menemen ve Urla’da ülkü ateşi yandı
Menemen ve Urla’da ülkü ateşi yandı Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanlığı, mehter takımı ve dualar eşliğinde İzmir’in Menemen İlçesinde yirmi üçüncü, Urla İlçesinde yirmi dördüncü ilçe ocağının açılışını yaptı.
Başkan Kocaoğlu, “İzmir yaptı, Türkiye de yapabilir”
Başkan Kocaoğlu, “İzmir yaptı, Türkiye de yapabilir” İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kınık ve Dikili’de vatandaşlarla buluştu.
Terleten değil, serinleten kurs
Terleten değil, serinleten kurs Konak Belediyesi üç farklı noktada kurduğu prefabrik havuzlarda yüzme kursu başladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN