Back To Top

Diğer İzmir Haberleri

Ata için koştular
Ata için koştular Türkiye’nin dört bir yanından gelen her yaş grubundan bin 124 yarışçı, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 5.
Türkiye’nin ilk ‘Çocuk Koleksiyonerler Sergisi’
Türkiye’nin ilk ‘Çocuk Koleksiyonerler Sergisi’ İzmirlileri kente kazandırdığı butik müzelerdeki birbirinden farklı etkinliklerle buluşturan Konak Belediyesi, Türkiye’de ilk kez düzenlenen ‘Çocuk Koleksiyonerler....
Barbaros Oyuk Festivali’ne ilgi yoğun
Barbaros Oyuk Festivali’ne ilgi yoğun Türkiye’nin en eğlenceli festivallerinden 2.
ASEV’den ’Batı Müziği Konseri’
ASEV’den ’Batı Müziği Konseri’ Aliağa Belediyesi Sanatevi (ASEV) kursiyerleri, yıl sonu kültür sanat etkinlikleri kapsamında ‘Batı Müziği Konseri’ ile Aliağalıların karşısına çıktı.
Seferihisar’ın meclis gündemini halk oluşturacak
Seferihisar’ın meclis gündemini halk oluşturacak Seferihisar Belediyesi “şeffaf belediyecilik” ilkeleri doğrultusunda bir yeniliğe daha imza attı.
İzmir’in en büyük engelli merkezi Bayraklı’da
İzmir’in en büyük engelli merkezi Bayraklı’da Engellilere yönelik geliştirdiği projelerle adından söz ettiren Bayraklı Belediyesi, Osmangazi Mahallesindeki iki katlı belediye hizmet binasını engelliler merkezi....
Karşıyaka çiçek kokacak
Karşıyaka çiçek kokacak İzmirlileri çiçek üreticileriyle aracısız olarak buluşturan Karşıyaka Çiçek Festivali için geri sayım başladı.
Kemalpaşa’da festival coşkusu
Kemalpaşa’da festival coşkusu Kemalpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen 46’ıncı Altın Kiraz Kültür ve Sanat Festivali coşkuyla devam ediyor.
4N1K filminin İzmir galasında izdiham
4N1K filminin İzmir galasında izdiham "4N1K" filminin İzmir galasında adeta izdiham yaşandı.
\
"Aliağa’da 4. Briç Buluşmaları" başlıyor Aliağa Belediyesi’nin destekleriyle Aliağa Briç Spor Kulübü tarafından düzenlenecek olan Aliağa’da 4.
Aliağa Belediyesi iki yeni kitabı Aliağalılarla buluşturuyor
Aliağa Belediyesi iki yeni kitabı Aliağalılarla buluşturuyor Aliağa Belediyesi tarafından hazırlanan “Myrina ve Gryneion Yüzey Araştırmaları” ile “İlkçağdan Günümüze Aliağa Tarihi” kitapları okuyucularla buluşmak için gün sayıyor.
“Dünya Tasarım Başkenti” adayları arasına İzmir de girdi
“Dünya Tasarım Başkenti” adayları arasına İzmir de girdi İzmir’i bir tasarım kentine dönüştürmek hedefiyle yola çıkan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2020 yılında “Dünya Tasarım Başkenti” olmaya aday beş kentten biri oldu.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN