Back To Top

Diğer İzmir Haberleri

Etleri ’çözüldükten sonra hemen tüketin’ uyarısı
Etleri ’çözüldükten sonra hemen tüketin’ uyarısı Beslenme Uzmanı Ali Mutlu, Kurban Bayramı öncesi beslenme, et tüketimi ve saklanması konularında uyarılarda bulunarak, "Bayram günü kesilen hayvan etinin bekletilmeden....
Kaçakçılar kargo firmasının aracıyla göçmen kaçırırken yakalandı
Kaçakçılar kargo firmasının aracıyla göçmen kaçırırken yakalandı İzmir’de, göçmen kaçakçılığı yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 1’i Suriye uyruklu toplam 10 şüpheli tutuklandı.
Cihan Aktaş: “Bu yıl gerçekçi hedeflerimiz olacak”
Cihan Aktaş: “Bu yıl gerçekçi hedeflerimiz olacak” Göreve gelmesinin ardından ilk kez basınla buluşan Bucaspor Başkanı Cihan Aktaş, bu yıl kendilerine gerçekçi hedefler koyduklarını ve kulübü geri gitmekten kurtarmak....
Uzmanlardan acemi kasaplara erken uyarı
Uzmanlardan acemi kasaplara erken uyarı Kurban Bayramı’nda karşılaşılabilecek yaralanmaların dikkat edilmediği takdirde damar zedelenmelerine ve hatta kalıcı sakatlanmalara neden olabildiğini belirten....
Sağlık çalışanları ve hastalarıyla bayramlaştı
Sağlık çalışanları ve hastalarıyla bayramlaştı İzmir’in Çeşme ilçesindeki Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi’nin Başhekimi Opr.
Böbrek nakilli anneye bebek sürprizi
Böbrek nakilli anneye bebek sürprizi Tip 1 diyabet tanısıyla 12 yıl önce insüline başlayan, 7 yıl sonra da böbrek yetmezliği gelişip nakil olmak zorunda kalan Gözde Gül Koç, 38 yaşında bebeğini doğurdu,....
Ege’de kütüphane kullanım oranı 3 kat arttı
Ege’de kütüphane kullanım oranı 3 kat arttı Ege Üniversitesi Merkez Kütüphanesi’nde incelemelerde bulunan Rektör Prof.
Başkan Piriştina belediye çalışanlarıyla bayramlaştı
Başkan Piriştina belediye çalışanlarıyla bayramlaştı Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, Kurban Bayramı öncesi muhtarlar, meclis üyeleri, bürokratlar ve belediye çalışanları ile bir araya gelerek, bayramlaştı.
Başkan Pekdaş’ın ilk bayramlaşması çalışanlarıyla
Başkan Pekdaş’ın ilk bayramlaşması çalışanlarıyla Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesinde geleneği bozmadı.
Dokuz Eylül’de bayramlaşma heyecanı
Dokuz Eylül’de bayramlaşma heyecanı Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) tarafından ‘Kurban Bayramı’ vesilesiyle düzenlenen bayramlaşma töreni, Alsancak’taki Rektörlük Binasında gerçekleştirildi.
Kurban Bayramı’nda uzmanlardan beslenme uyarısı
Kurban Bayramı’nda uzmanlardan beslenme uyarısı Ailecek toplanılan kalabalık sofraların kurulduğu ve bol et tüketiminin olduğu Kurban Bayramı’nda uzmanlar, nasıl beslenmemiz gerektiği hakkında önemli ipuçları verdi.
Kuru incir ihracatında ilk gemi 26 Eylül’de yola çıkacak
Kuru incir ihracatında ilk gemi 26 Eylül’de yola çıkacak Türk kuru incirinin dünya sofralarını süslemesi için 2018/19 sezonunda ilk yolculuk tarihi, 26 Eylül 2018 olarak belirlendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN