Back To Top

Diğer Kars Haberleri

Bakan Arslan, Doğu Ekspresi Tam \
Bakan Arslan, Doğu Ekspresi Tam "O" An Ulusal Fotoğraf Sergisi’nin açılışını yaptı Kars-Ankara seferi yapan Doğu Ekspresi’ni konu alan Tam "O" An Ulusal Fotoğraf Sergisinin açılışını Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan yaptı.
Bakan Ahmet Arslan, Sarıkamış’ta esnafla buluştu
Bakan Ahmet Arslan, Sarıkamış’ta esnafla buluştu Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Sarıkamış’ta esnafı ziyaret etti.
Bakan Arslan, STK temsilcileri ile iftar yaptı
Bakan Arslan, STK temsilcileri ile iftar yaptı KARS (İHA) – Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Kars’ın Sarıkamış ilçesinde AK Parti Teşkilatı, sivil toplum kuruluşları ve muhtarlarla iftarda....
Selim Hayvan Pazarı’nın açılışını Bakan Ahmet Arslan yaptı
Selim Hayvan Pazarı’nın açılışını Bakan Ahmet Arslan yaptı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Selim Modern Hayvan Pazarı’nın açılışını yaptı.
Bakan Arslan \
Bakan Arslan "Bayramda köprüler ve otoyollar ücretsiz olacak" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ramazan Bayramı’nda köprü ve oto yolların ücretsiz olacağını belirtti.
Bakan Arslan, 42 milyon liralık 6 tesisin açılışını yaptı
Bakan Arslan, 42 milyon liralık 6 tesisin açılışını yaptı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, DSİ Genel Müdürlüğü’nün 42 milyon liralık 6 tesisinin temelini düzenlenen törenle attı.
Kars’ta tatlı su kefallerinin ölüm göçü başladı
Kars’ta tatlı su kefallerinin ölüm göçü başladı Kars’ta, tatlı su kefallerinin yumurtalarını bırakmak amacıyla durgun sulara göç etmek için ölüm mücadelesi başladı.
Beylerbeyi Sarayı’nda restorasyon çalışmaları devam ediyor
Beylerbeyi Sarayı’nda restorasyon çalışmaları devam ediyor Kars Kalesi eteklerinde bulunan ve 1579 tarihinde Lala Mustafa Paşa tarafından inşa edilen Beylerbeyi Sarayı’nın restorasyon çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Jandarma’dan Vali Doğan’a ziyaret
Jandarma’dan Vali Doğan’a ziyaret Türk Jandarma Teşkilatı’nın 179’uncu kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Jandarma Komutanı Albay Osman Kılıç ve beraberindeki heyet Vali Doğan’ı makamında ziyaret etti.
Son dakika! Kars\'ta silahlı çatışma: 3 yaralı
Son dakika! Kars'ta silahlı çatışma: 3 yaralı Kars’ta bugün 13:30 sıralarında silahlı çatışma meydana geldi. Yapı Kredi Bankası Kasaplar Hali yakınlarında meydana gelen silahlı çatışmada ilk belirlemelere göre 3....
Kars’ta yavru ayı biberonla besleniyor
Kars’ta yavru ayı biberonla besleniyor Kars’ta annesinden uzaklaşan, köpeklerin saldırısına uğrayarak yaralanan ve tedavi altın alınan yavru boz ayı biberonla besleniyor.
Vali Doğan, resim sergisinin açılışını yaptı
Vali Doğan, resim sergisinin açılışını yaptı Kars Valisi Rahmi Doğan, ressam Filiz Kaya’nın hazırladığı resim sergisinin açılışını yaptı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN