Back To Top

Diğer Kars Haberleri

Azerbaycan Milletvekili Paşayeva, “Yüzyıl önce bu coğrafyada Ermenistan adlı bir devleti kurmakla, Türkleri oradan kovmakla yetinmediler. Dediler ki Türkler arasındaki sınırı tamamen kaldırmak gerekir”
Azerbaycan Milletvekili Paşayeva, “Yüzyıl önce bu coğrafyada Ermenistan adlı bir devleti kurmakla, Türkleri oradan kovmakla yetinmediler. Dediler ki Türkler arasındaki sınırı tamamen kaldırmak gerekir” Azerbaycan Bağımsız Milletvekili Dr.
“Şehitler Diyarını Temiz Tutalım\
“Şehitler Diyarını Temiz Tutalım" temizlik kampanyasına öğrenci desteği Sarıkamış Belediyesi Başkanlığı’nca hayata geçirilen “Şehitler Diyarını Temiz Tutalım” kampanyasına bir destekte öğrencilerden geldi.
Sarıkamış bozayılarını İtalya-Türkiye koruyacak
Sarıkamış bozayılarını İtalya-Türkiye koruyacak Sarıkamış’ta bulunan bozayıları korumak için İtalya-Türkiye arasında işbirliği projesi imzalandı.
Azerbaycan Milletvekili Paşayeva’dan üniversite öğrencilerine tokat gibi tarih dersi
Azerbaycan Milletvekili Paşayeva’dan üniversite öğrencilerine tokat gibi tarih dersi (ÖZEL HABER)-Azerbaycan Bağımsız Milletvekili Dr.
SERKA, TÜRSAB’la işbirliği protokolü imzaladı
SERKA, TÜRSAB’la işbirliği protokolü imzaladı Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) faaliyet yürüttüğü illerin turizm kapasitelerinin arttırmak amacıyla Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ile işbirliği protokolü....
Kağızman’da terör örgütüne darbe
Kağızman’da terör örgütüne darbe Kars’ın Kağızman İlçesi’nde PKK terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda Kağızman kırsalında çok sayıda mühimmat ele geçirildi.
Osmanlı Mahallesi yıkım çalışmaları sürüyor
Osmanlı Mahallesi yıkım çalışmaları sürüyor Kars’ta tarihi dokunun korunması amacıyla hayata geçirilen Osmanlı Mahallesi Projesi’ kapsamında kamulaştırılan evlerin yıkım çalışmaları sürüyor.
Rus komutanın cesedinin bulunduğu alanda başka mezarlar da var
Rus komutanın cesedinin bulunduğu alanda başka mezarlar da var Ardahan’da bulunan ve Rus General Vasiliy Geyman’a veya üst düzey bir subaya ait olduğu düşünülen mezarın bulunduğu alanda başka mezarların da olduğu ortaya çıktı.
Sarıkamış’ta “Şehitler Diyarını Temiz Tutalım” temizlik kampanyası
Sarıkamış’ta “Şehitler Diyarını Temiz Tutalım” temizlik kampanyası Sarıkamış Belediyesi tarafından “Şehitler Diyarını Temiz Tutalım” kampanyası çerçevesinde temizlik seferberliği başlatıldı.
Kars Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına başladı
Kars Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına başladı Kars’ta uzun geçen kışın ardından belediye yol ve kaldırım çalışmalarına başladı.
Kars Müze Müdürü Alp: \
Kars Müze Müdürü Alp: "Rus komutana ait tabuttan kılıç çıkmadı" Ardahan merkeze bağlı Karagöl ilçesinde kazı çalışması sırasında ortaya çıkan ve Rus general veya üst düzey subaya ait olduğu düşünülen cesedin bulunduğu tabutun....
Kars Şehir Stadının yapımı yılan hikayesine döndü
Kars Şehir Stadının yapımı yılan hikayesine döndü Kars Şehir Stadyumu’nun yapımı yılan hikayesine döndü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN