Back To Top

Diğer Kars Haberleri

Sarıkamış’ta aç kalan tilkilerin fare avı
Sarıkamış’ta aç kalan tilkilerin fare avı Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan soğuk ve yağışlı hava yaban hayatını da olumsuz etkiledi.
Susuz’da KHGB toplantısı yapıldı
Susuz’da KHGB toplantısı yapıldı Kars’ın Susuz İlçesi’nde Susuz Köylere Hizmet Götürme Birliği (KHGB) Olağan Meclis Toplantısı yapıldı.
Trafik kazalarına maruz kalan yaban hayvanları Kars’ta tedavi ediliyor
Trafik kazalarına maruz kalan yaban hayvanları Kars’ta tedavi ediliyor Kars’a kışın gelmesiyle birlikte ısınmak veya yiyecek bulmak için yol çıktıkları için araçların çarptığı yaban hayvanlarının tedavileri Kars’ta yapılıyor.
BAL Ligi karşılaşması
BAL Ligi karşılaşması Bölgesel Amatör Lig (BAL) Ligi karşılaşmasında Kars 36 Spor kendi saha ve seyircisi önünde grup lideri Artvin Hopa Spor’u 1-0 mağlup etti.
Sarıkamış Gençler Birliği Spor: 9 Gazi Kars Spor: 0
Sarıkamış Gençler Birliği Spor: 9 Gazi Kars Spor: 0 Kars’ta 2017-2018 Büyükler Amatör Lig karşılaşmaları devam ediyor.
Erdoğan’ın ‘uçak seferleri’ açıklaması SAKODER’i umutlandırdı
Erdoğan’ın ‘uçak seferleri’ açıklaması SAKODER’i umutlandırdı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kars ziyaretinde açıkladığı uçak seferleri Kars ve Sarıkamış’ta sevinçle karşılandı.
Kars’ta eksi 20 derece soğukta Beşiktaş’ın galibiyetini kutladılar
Kars’ta eksi 20 derece soğukta Beşiktaş’ın galibiyetini kutladılar Süper Lig’de 14.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan olduğu dönemde ziyaret ettiği aileyi bugün ikinci kez ziyaret etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan olduğu dönemde ziyaret ettiği aileyi bugün ikinci kez ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanlığı döneminde Ani harabelerine giderken ziyaret ettiği aileyi bugün ikinci kez ziyaret etti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "FETÖ alçağının temsilcileriyle kurulan mahkemesi bizi mahkum edemez" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Fetö alçağının temsilcileriyle kurulan mahkemeler asla benim ülkemi mahkum edemez” dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: \
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bir haftada 100 terörist etkisiz hale getirildi" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir haftada 100 terörist etkisiz hale getirildiğini söyleyerek, "Vatanımızı bölmeye gayret edenleri F-16’larımızla gömmeye devam....
Azerbaycanlı heyetten Yıldırım’a plaket
Azerbaycanlı heyetten Yıldırım’a plaket Azerbaycan Uluslararası Diaspora Merkezi Başkanı İsmail Ağayev, 13 kişilik heyet ile birlikte Türkiye İnsan Hakları Kurulu (TİHK) Kars İl İnsan Hakları ve Eşitlik....
Araçları battaniyelere sardılar
Araçları battaniyelere sardılar Soğukların etkili olduğu Kars’ta, vatandaşlar araçlarını soğuktan korumak için ne bulduysa araçlarının üzerine örttü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN