Back To Top

Diğer Kars Haberleri

Kağızman’da sokak ortasında silahlı saldırı
Kağızman’da sokak ortasında silahlı saldırı Kars’ın Kağızman ilçesinde kan davası nedeniyle bir kişi sokak ortasında silahla öldürüldü.
Sedanur’un annesi Havva Güzel: “Ne olur kızımı bulun”
Sedanur’un annesi Havva Güzel: “Ne olur kızımı bulun” Önceki gün evinden meyve toplamak üzere çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Sedanur Güzel’in annesi Havva Güzel, "Ne olur kızımı bulun" diye feryat etti.
200 kişilik ekip her yerde Sedanur’u arıyor
200 kişilik ekip her yerde Sedanur’u arıyor Kağızman’a bağlı Paslı Köyü’nde önceki gün kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel, her yerde aranıyor.
9 yaşındaki Sedanur 2 gündür kayıp
9 yaşındaki Sedanur 2 gündür kayıp Kağızman’da dün öğle saatlerinde kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel için arama çalışmaları 2.
Kağızman’da kayıp Sedanur aranıyor
Kağızman’da kayıp Sedanur aranıyor Kars’ın Kağızman ilçesine bağlı Paslı köyünde kaybolan Sedanur Güzel’in için arama çalışması sürüyor.
Kağızman’da kaybolan kız çocuğu her yerde aranıyor
Kağızman’da kaybolan kız çocuğu her yerde aranıyor Kağızman’da öğlen kaybolan 9 yaşındaki kız çocuğu her yerde aranıyor.
Kars’ta Caferiler İmam Hüseyin’i mersiyeler okuyarak anıyor
Kars’ta Caferiler İmam Hüseyin’i mersiyeler okuyarak anıyor İslam dünyasının en büyük matemi sayılan Hz.
Sarıkamış’ta trafik kazası: 1’i ağır 4 yaralı
Sarıkamış’ta trafik kazası: 1’i ağır 4 yaralı Sarıkamış’ta meydana gelen trafik kazasında 1’i ağır 4 kişi yaralandı.
Kars’ta lise öğrencilerinin “Şehr-i  Kars” fotoğraf sergisi
Kars’ta lise öğrencilerinin “Şehr-i Kars” fotoğraf sergisi Kars’ta lise öğrencilerinin fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü.
Kars’ta patos makinesine düşen kız çocuğu ağır yaralandı
Kars’ta patos makinesine düşen kız çocuğu ağır yaralandı Kars’ta patos makinesine elbisesi takılan 5 yaşındaki kız çocuğu ağır yaralandı.
TKDK’dan Kars’a yeni yatırımlar
TKDK’dan Kars’a yeni yatırımlar Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’dan Kars’a 16 milyon liralık yatırım sesteği verilecek.
Ermenistan’ta tutuklu bulunan Umut Ali’nin Gürcistan’a teslim edildiği iddiası
Ermenistan’ta tutuklu bulunan Umut Ali’nin Gürcistan’a teslim edildiği iddiası Kars’ta hayvan otlatırken sınırı ihlal ettiği gerekçesiyle Ermenistan güvenlik güçlerince yakalanarak tutuklanan Umut Ali Özmen’in ailesinin umutlu bekleyişi sürerken,....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN