Back To Top

Diğer Kars Haberleri

Depreme, yangına dayanıklı ısı yalıtımlı hazır konut üretti
Depreme, yangına dayanıklı ısı yalıtımlı hazır konut üretti Kars’ta bir işadamı kurduğu imalathane de Horasan harcıyla depreme, yangına dayanıklı, ısı yalıtımlı hazır konut yapıyor.
Sarıkamış’ta Erzurum Erzincan Kars Kış Turizmi Koridoru çalışmaları
Sarıkamış’ta Erzurum Erzincan Kars Kış Turizmi Koridoru çalışmaları Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın Avrupa Birliği ile ortaklaşa yürüttüğü "Erzurum Erzincan Kars Kış Turizm Koridoru" projesi kapsamında Sarıkamış’ta alt yapı çalışmaları....
Başkan Altun, yapımı devam Yürüyüş Yolu’nda incelemelerde bulundu
Başkan Altun, yapımı devam Yürüyüş Yolu’nda incelemelerde bulundu Selim Belediyesi vatandaşlara yürüyüş ve spor alışkanlığını kazandırmak amacıyla ‘yürüyüş ve bisiklet’ yolu yapıyor.
Lojistik Merkez’in yapım çalışmaları sürüyor
Lojistik Merkez’in yapım çalışmaları sürüyor Temeli 7 Nisan 2017 tarihinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, tarafında atılan Kars Lojistik Merkezi yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Kars’ta koyunlar kırkılmaya başladı
Kars’ta koyunlar kırkılmaya başladı Kars’ta, yaz mevsiminin gelmesiyle küçükbaş hayvan besicileri, hayvanların yünlerini kırkmaya başladı.
Rektör Özcan, LYS sınavı öncesinde kampus içerisinde inşaatları durdurdu
Rektör Özcan, LYS sınavı öncesinde kampus içerisinde inşaatları durdurdu Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektörü Prof.
KATSO Başkanı Ötegen, Cazibe Merkezi’ni değerlendirdi
KATSO Başkanı Ötegen, Cazibe Merkezi’ni değerlendirdi Kars Ticaret Ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Fahri Ötegen, hükümetin Doğu ve Güneydoğu illeri ile Batı’da illerin kalkınmışlık düzeyeni asgari seviyeye düşürmek için....
Kadın Muhtar başlattığı kampanya ile bir ilke imza attı
Kadın Muhtar başlattığı kampanya ile bir ilke imza attı Karslı kadın muhtar başlattığı örnek kampanya ile ihtiyaç sahiplerini Ramazan ayında sevindirdi.
Kars’ta 66 bin öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline girdi
Kars’ta 66 bin öğrenci karnelerini alarak yaz tatiline girdi Kars’ta ilk ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören 66 bin öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi.
Kağızman’da toplu iftar yemeği
Kağızman’da toplu iftar yemeği Kağızman Kaymakamlığınca ilçe jandarma komutanlığında köy koruyucuları ve diğer güvenlik güçlerine iftar yemeği verildi.
Başkan Karaçanta, iftarda muhtarlar ve basın mensuplarıyla bir araya geldi
Başkan Karaçanta, iftarda muhtarlar ve basın mensuplarıyla bir araya geldi Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Mahalle Muhtarları ile yerel ve ulusal basının temsilcileriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.
Tarım’da Genç Girişimci Kadınlar Kars’ta güçleniyor
Tarım’da Genç Girişimci Kadınlar Kars’ta güçleniyor Tarımda Kadın Girişimciliği’nin Güçlendirilmesi Programı kapsamında 2016 yılında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı,....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN