Back To Top

Diğer Kars Haberleri

Sarıkamış Otelleri, kayak rezervasyonlarını almaya başladı
Sarıkamış Otelleri, kayak rezervasyonlarını almaya başladı Geçtiğimiz yıl kayak sezonunda otel doluluk oranlarının yüksek olması nedeniyle, bu yıl kayak severler erken rezervasyon yaptırmaya başladı.
Okullar yeni 2017-2018 eğitim yılı için hazırlanıyor
Okullar yeni 2017-2018 eğitim yılı için hazırlanıyor Kars İl Milli Eğitim Müdürü Gökhan Altun, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı öncesinde okullarının onarımlarının devam ettiğini belirtti.
Harakani Türbesi ve Evliya Cami ışıklandırıldı
Harakani Türbesi ve Evliya Cami ışıklandırıldı Kars Valiliği’nce Osmanlı Mahallesi Projesi kapsamında çevre düzenlenmesi yatırılan Harakani Türbesi ve Evliya Camii’nin etrafı ışıklandırıldı.
Kars’a Modern Kongre ve Kültür Merkezi
Kars’a Modern Kongre ve Kültür Merkezi Kars Kafkas Üniversitesi (KAÜ) yerleşkesinde yapımı devam eden Kongre ve Kültür Merkezi’nin 2017-2018 eğitim-öğretim yılına yetiştirilmesi için yoğun çaba harcanıyor.
Kars Lojistik Merkezi’nde hummalı çalışma
Kars Lojistik Merkezi’nde hummalı çalışma Karslıların heyecanla beklediği Lojistik Merkez’de çalışmalar hummalı bir şekilde devam ediyor.
Selim’de Kaymakamlıkça ihtiyaç sahibi vatandaşlara ev yapılıyor
Selim’de Kaymakamlıkça ihtiyaç sahibi vatandaşlara ev yapılıyor Selim Kaymakamlığı’nca ihtiyaç sahibi vatandaşlara yeni evler yapılıyor.
Kars Süt Üreticileri Başkanı Boran, dişi hayvan ve ithal eti değerlendirdi
Kars Süt Üreticileri Başkanı Boran, dişi hayvan ve ithal eti değerlendirdi Kars Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mecit Boran, dişi hayvanların, damızlık hayvanlarının kesilmesinin yasaklanmasının yerinde bir karar olduğunu belirtti.
Sukapı Mahallesi’nde kafe harabe oldu
Sukapı Mahallesi’nde kafe harabe oldu Kars Kalesi karşısında bulunan ve belediyeye ait olan kafe yıkılarak harabe oldu.
Kanlı Tabya’nın onarımı devam ediyor
Kanlı Tabya’nın onarımı devam ediyor Onarımına 2012 yılında başlanan Kanlı Tabya’da çalışmalar hızla devam ediyor.
Kars’ta dolu süprizi
Kars’ta dolu süprizi Kars’ta yaklaşık 30 dakika yağan dolu etrafı beyaz bürüdü.
Karayollarından Kars’a modern kaldırım
Karayollarından Kars’a modern kaldırım Karayolları 18.
Atatürk’ün silüeti Damal’dan sonra Kars’ta
Atatürk’ün silüeti Damal’dan sonra Kars’ta Her yıl 5 Haziran ile 15 Temmuz tarihleri arasında Ardahan’ın Damal ilçesinde Karadağ sırtlarında ortaya çıkan Atatürk’ün silüeti, bu yıl ilk kez, Kars’ın Susuz....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN