Back To Top

Diğer Osmaniye Haberleri

Osmaniye’de ‘Lider Çocuk Tarım Kampı’ tamamlandı
Osmaniye’de ‘Lider Çocuk Tarım Kampı’ tamamlandı Osmaniye’de Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından çocuklarda doğa bilinci ve çevre farkındalığı kazandırmak, tarladan sofraya gıda üretim teknolojileri ve....
Otomobil sulama kanalına uçtu: 1 ölü
Otomobil sulama kanalına uçtu: 1 ölü Osmaniye’de yağışlı hava nedeniyle sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, sulama kanalına düştü.
Amanoslar’da terör operasyonu: 1 şehit
Amanoslar’da terör operasyonu: 1 şehit Amanos Dağları etekleri Ayasekisi bölgesinde terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen operasyonda, bir uzman çavuş şehit oldu.
Sağanak yağış köy yoluna ulaşımı engelledi
Sağanak yağış köy yoluna ulaşımı engelledi Osmaniye’de geceden bu yana etkili olan sağanak yağış, iki köy arasındaki ulaşımı engelledi.
Ekmek üreticilerine hijyen eğitimi verildi
Ekmek üreticilerine hijyen eğitimi verildi Osmaniye Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Osmaniye merkezde faaliyet gösteren ekmek üreticilerine yönelik hijyen eğitimi düzenlendi.
OKÜ’de mezuniyet coşkusu
OKÜ’de mezuniyet coşkusu Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) 2016-2017 akademik yılı mezuniyet töreni OKÜ Stadyumunda yapıldı.
Osmaniye’de taş ocağının işyeri ve çalışma ruhsatı iptal edildi
Osmaniye’de taş ocağının işyeri ve çalışma ruhsatı iptal edildi Osmaniye merkeze bağlı Bahçe köyünde açılan ve köy sakinleri tarafından protesto edilen taş ocağının işyeri ve çalışma ruhsatı, Osmaniye Valisi Kerem Al tarafından....
Öğrencilerden ‘Türk Halk Müziği’ konseri
Öğrencilerden ‘Türk Halk Müziği’ konseri Osmaniye Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi müzik bölümü öğrencileri tarafından Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Amfisinde ‘Türk Halk Müziği Konseri’ verdi.
İki kardeş, atık metal ve tuz ruhundan hidrojen üretti
İki kardeş, atık metal ve tuz ruhundan hidrojen üretti Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yaşayan biri ortaokul diğeri lise öğrencisi iki kardeş, evde kurdukları basit sistemle atık metal ve tuz ruhundan hidrojen üretti.
Kadirli’de yardıma muhtaç öğrenciler için kermes
Kadirli’de yardıma muhtaç öğrenciler için kermes Kadirli ilçesi Cevdetpaşa Ortaokulu’nda yardıma muhtaç öğrenciler yararına kermes düzenlendi.
Piyano merdivende nota ritminde yürüyüş keyfi
Piyano merdivende nota ritminde yürüyüş keyfi Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde belediye tarafından müzik ve sanata olan ilgiyi arttırmak ve insanları merdiven inip çıkmaya özendirmek amacıyla Dr.
Minibüs döşemeleri arasında kaçak sigara sevkıyatı
Minibüs döşemeleri arasında kaçak sigara sevkıyatı Osmaniye’de polis ekiplerince gerçekleştirilen yol kontrolü esnasında şüphe üzerine durdurulan minibüsün döşemeleri içerisine gizlenmiş 6 bin 140 paket kaçak sigara....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN