Back To Top

Diğer Osmaniye Haberleri

Osmaniye’de süt hijyen kursu açıldı
Osmaniye’de süt hijyen kursu açıldı Osmaniye Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından Süt Üreticileri Birliği toplantı salonunda 23 çiftçinin katılımıyla süt hijyen kursu açıldı.
Osmaniye’de yer fıstığı ekimi başladı
Osmaniye’de yer fıstığı ekimi başladı Türkiye’nin önemli tarım merkezlerinden Çukurova’da birincil ekim yer fıstığı toprakla buluştu.
Tahta araba yarışlarına 120 çocuk katıldı
Tahta araba yarışlarına 120 çocuk katıldı Osmaniye Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "2.
Kitap okuma yarışması birincisine altın ödülü
Kitap okuma yarışması birincisine altın ödülü Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ‘Milli Birlik ve Kahramanlık’ konulu kitap okuma yarışmasında birinci olan Tuğçe Akduman altın ile ödüllendirildi.
Osmaniye’de Yaşar Kemal Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali başladı
Osmaniye’de Yaşar Kemal Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali başladı Osmaniye’de Yaşar Kemal Platformu tarafından bu yıl birincisi düzenlenen Yaşar Kemal Kültür Sanat ve Edebiyat Festivali açılan resim sergisi ile başladı.
Kadirli MYO öğrencilerinden teknik gezi
Kadirli MYO öğrencilerinden teknik gezi Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kadirli Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Adana TEİAŞ 18.
Osmaniye’de okullararası bisiklet yarışları sona erdi
Osmaniye’de okullararası bisiklet yarışları sona erdi Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen ve 50 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen okullararası bisiklet yarışları sona erdi.
U16 Erkekler Hokey Milli Takım kampı Osmaniye’de başladı
U16 Erkekler Hokey Milli Takım kampı Osmaniye’de başladı Türkiye U16 Hokey Milli Takım kampı Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Osmaniye Hokey sahasında Türkiye’nin farklı kulüplerinden 28 sporcu ve 4....
Tiyatro oyuncusu Hüseyin Avni Danyal, OKÜ’de öğrencilerle bir araya geldi
Tiyatro oyuncusu Hüseyin Avni Danyal, OKÜ’de öğrencilerle bir araya geldi Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin (OKÜ) davetlisi olarak OKÜ’ye gelen tiyatro sanatçısı ve dizi oyuncusu Hüseyin Avni Danyal, üniversite amfisinde düzenlenen....
Osmaniye’de sirke sineğine karşı elma sirkesi dağıtıldı
Osmaniye’de sirke sineğine karşı elma sirkesi dağıtıldı Osmaniye’nin Bahçe ilçesi Yukarıkarderesi Köyü’nde sirke sineğine karşı biyoteknik mücadele için çiftçilere elma sirkesi dağıtılarak nasıl uygulanacağı metod....
Genç Çiftçi Projeleri tanıtım toplantısı yapıldı
Genç Çiftçi Projeleri tanıtım toplantısı yapıldı Osmaniye İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Sağlam, geçen yıl Genç Çiftçi Kayıt sistemine başvuruları kabul edilen 2 bin 393 kişiden 159’unun hibe desteği....
Geleneksel Çocuk Oyunları Festivali’nin ön elemeleri yapıldı
Geleneksel Çocuk Oyunları Festivali’nin ön elemeleri yapıldı Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Osmaniye Belediyesi Geleneksel Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Festivali’nin ön elemeleri yapıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN