Back To Top

Diğer Osmaniye Haberleri

Çoşkun; ”İhtiyaçları imkânlarımız ölçüsünde karşılamaya gayret göstereceğiz”
Çoşkun; ”İhtiyaçları imkânlarımız ölçüsünde karşılamaya gayret göstereceğiz” Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Bahçe İlçesinde inceleme ve denetlemelerde bulunarak çarşıdaki esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.
Osmaniye’den Haziran ayında 7,3 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirildi
Osmaniye’den Haziran ayında 7,3 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirildi Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) Osmaniye’de 2017 yılı Haziran ayında ihracatın 7,3 milyon dolar olduğunu açıkladı.
İşkur desteği ile 55 kişi aynı hastanede işbaşı yaptı
İşkur desteği ile 55 kişi aynı hastanede işbaşı yaptı Osmaniye İşkur İl Müdürlüğü ile Özel bir Hastanesi arasında imzalanan sözleşme ile 55 kişi işbaşı eğitim programı kapsamında işe başladı.
Akdağ talimat verdi, Suriyeli aileler farklı konteynerlere yerleştirildi
Akdağ talimat verdi, Suriyeli aileler farklı konteynerlere yerleştirildi Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’ın talimatıyla Osmaniye’de aynı yeri paylaşan Suriyeli aileler, farklı konteynerlere yerleştirildi.
Cihangir: \
Cihangir: "Şehitler diyarı Osmaniye’ye şehitler anıtı ve şehitlik müzesi yapılmalı” Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler....
Kurbanlık fiyatları belirlendi
Kurbanlık fiyatları belirlendi Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Osmaniye Belediyesi’nin başkanlığında kurulan komisyon kurbanlıkların satış fiyatları tespit edildi.
Engelliler doğaya yem ve su bıraktı
Engelliler doğaya yem ve su bıraktı Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde "Susuz Hayat Olmaz" projesi kapsamında engelliler doğaya ekmek, su ve yem bıraktılar.
Osmaniye’den ilk Hac kafilesi yola çıktı
Osmaniye’den ilk Hac kafilesi yola çıktı Hac ibadetinin yerine getirecek Osmaniye’den 36 kişi, İmamı Azam Camisinde düzenlenen törenin ardından kutsal topraklara uğurlandı.
Şehit polisin meslektaşları, kızını düğününde yalnız bırakmadı
Şehit polisin meslektaşları, kızını düğününde yalnız bırakmadı Gaziantep’te DAEŞ terör örgütüne yönelik hücre evi operasyonunda şehit olan Özel Harekat polisi Hüseyin Cengiz’in kızı Merve Cengiz’in düğünde hüzün ve gurur dolu....
Hırsızlık olaylarına karşı vatandaşlar uyarıldı
Hırsızlık olaylarına karşı vatandaşlar uyarıldı Osmaniye Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube tarafından yaz aylarında meydana gelen hırsızlık, mobil iletişim dolandırıcılığı ve boğulma olaylarının....
Osmaniye’de atık cam şişeleri geri dönüşümüne kazandırılacak
Osmaniye’de atık cam şişeleri geri dönüşümüne kazandırılacak Atık cam şişelerin geri dönüşüme kazandırılması için yürütülen çalışma ile Osmaniye Belediyesi yaya trafiğinin yoğun olduğu bir çok cadde ve sokaklara cam şişe toplama....
Vali Coşkun’dan şehit ailesine ziyaret
Vali Coşkun’dan şehit ailesine ziyaret Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, 2008 yılında Hakkari’nin Şemdinli ilçesi Aktütün Köyü yakınlarında bölücü terör örgütü mensupları tarafından yola döşenen mayının....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN