Back To Top

Diğer Referandum 2017 Haberleri

2017 referandum sonuçları evet hayır oranları | 16 Nisan sonuçları
2017 referandum sonuçları evet hayır oranları | 16 Nisan sonuçları 2017 referandumu sonuçları açıklandı. 16 Nisan oylaması evet hayır oranları yüzde kaç? Anayasa değişikliği referandum oylaması % 51,4 evet oyuyla kabul edildi. Peki,....
Halk oylamasının ardından 3 madde hemen yürürlüğe girecek
Halk oylamasının ardından 3 madde hemen yürürlüğe girecek Anayasa değişikliği ve Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemine ilişkin halk oylamasının ardından 18 maddelik teklifin 3 maddesi hemen yürürlüğe giriyor. Buna göre; Hakimler....
YSK İstanbul\'daki kesin sonuçları açıkladı
YSK İstanbul'daki kesin sonuçları açıkladı Referandum seçimlerinde İstanbul’daki kesin sonuçlar açıklandı. Sonuçlara göre İstanbul’da 4 Milyon 479 Bin 269 seçmen ’evet’, 4 Milyon 728 Bin 317 seçmen ise ’hayır’....
İran\'dan referandum açıklaması: Saygı duyarız
İran'dan referandum açıklaması: Saygı duyarız Türkiye’deki referandum sonucunu değerlendiren İran Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Kasımi, “Türkiye halkının çoğunluğunun kabul ettiği her şeye saygı duyarız” diye konuştu..
Mehmet Şimşek\'ten AB açıklaması
Mehmet Şimşek'ten AB açıklaması Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, "Bundan böyle AB ile ilişkilerimiz ortak çıkarlar çerçevesinde olacak" dedi..
YSK Başkanı\'ndan \'mühürsüz pusula\' açıklaması
YSK Başkanı'ndan 'mühürsüz pusula' açıklaması YSK Başkanı Sadi Güven, mühürsüz oy pusulaları tartışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada "Geçersiz olduğu ileri sürülen oy pusulaları ve zarfları YSK tarafından....
Yurt dışında en yüksek \
Yurt dışında en yüksek "evet" oranı Lübnan'dan Anayasa değişikliği halk oylamasında resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 93,88 ile en yüksek "evet" oranına sahip ülke Lübnan oldu..
Ahmet Davutoğlu: Milletimiz en doğru kararı vermiştir
Ahmet Davutoğlu: Milletimiz en doğru kararı vermiştir Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, referandum sonuçlarıyla ilgili mesaj yayımladı..
Bakan Bozdağ: \
Bakan Bozdağ: "Türk halkı tarihi karar verdi" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türk halkı,bugün Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni kabul ederek tarihi bir karar vermiştir; büyük bir reform ve değişim yapmıştır"dedi..
Şampiyon ilçeden havai fişekli kutlama
Şampiyon ilçeden havai fişekli kutlama Şanlıurfa’nın Harran İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, verdikleri evet oyları ile Türkiye rekoruna imza atan hemşehrilerine teşekkür ederken, ilçede ise adeta....
Hollanda\'da halk oylamasının sonuçları kutlandı
Hollanda'da halk oylamasının sonuçları kutlandı Hollanda’daki Türk vatandaşları, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi için yapılan halk oylamasında, resmi olmayan sonuçlara göre "evet" çıkmasının ardından kutlama yaptı..
Türkiye\'deki referandumun Rus basınına yansıması
Türkiye'deki referandumun Rus basınına yansıması Türkiye’de gerçekleştirilen halk oylaması Rus basınında geniş yer buldu. Birçok Rus basın yayın organı halk oylaması sonucu okuyucularına sıcağı sıcağına duyurdu..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN